7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyuma Çalışma Yaptıranlarlar

  • Medyuma Çalışma Yaptıranlarlar için yorumlar kapalı
Medyuma Çalışma Yaptıranlarlar

Türkiyenin en iyi medyum hocası kimdir, İlk çağlardan beri insanlar büyüye merak sarmış ve çaresiz kaldıkları durumlarda büyüye başvurmuşlardır. Zaman zaman büyü ve sihir yasaklanmış büyü yaptıranlar ile yapanlar büyük cezalara çarptırılmışlardır. Buna rağmen günümüze kadar büyü çalışmaları artarak gelmiştir.

Aşk büyüsü yapam medyum hoca, İyi veya kötü niyetli olarak birçok durumda büyüye başvuruluyor. Hal böyle olunca da yeni bir sektör oluşmuş, güven ve kalite sorunu ortaya çıkmıştır. Medyum ve hoca adı altında insanların çaresizliklerinden yararlanan ve onları aldatan kişileri piyasada görebilirsiniz.

İnsanlar Neden Büyü Yaptırırlar?

Medyum, Büyünün gerçek olduğu ve etkileri hem Kuran-ı Kerim’de hem de hadis kitaplarında belirtiliyor. Semavi dinlerde büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Buna rağmen büyü yaptıranları duyduğunuzda insanlar neden büyü yaptırırlar diye bir soru gelebilir. Kimi insanlar çarelerinin tükendiğinde kimi insanlar da işin kolay yoluna kaçma sebebiyle büyü tercihini seçiyorlar.

Büyüler kendi arasında ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılıyor. İyi niyetle yapılan ve yapılan kişiye herhangi bir zararı dokunmayan büyülere ak büyü deniliyor. Kötü amaçla yapılan, yaptırana çıkar sağlayan, yapılana da zararı dokunan büyülere de kara büyü deniliyor.

Bazı insanlar şu durumlarda ak büyüleri yaptırıyorlar;

  • Bozulan ve boşanma aşamasına gelen evlilikleri kurtarmak,
  • Eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin kendisini daha çok sevmesi,
  • Terk edilen eşlerin, eşini getir getirtmek,
  • Kötülüklerden, musibetlerden korunmak,
  • Nazardan, cinni varlıkların musallatından korunmak,
  • Kısmetsizlikten ve şansızlıktan kurtulmak,
  • Ticaretle uğraşanlar, işlerinin açılması için büyü yoluna başvuruyorlar.

Bazı insanlar da zorla kendine bağlamak, çiftleri ayırmak, rakibinin işlerinin bozulması, hastalanması gibi kötü amaçlar için kara büyülere başvuruyorlar.

Büyü Çalışması Yapanlar

İnternette ve sosyal medyada birçok büyü çeşidi ve tarifi bulunuyor. Bunlara baktığınızda kolay ve sizin de rahatlıkla yapabileceğiniz gibi görünüyorlar. Büyü çalışmaları öyle göründüğü gibi kolay uygulamalar değildir. Son derece tehlikeli ve olumsuz sonuçlara yol açacak uygulamalardır.

Her türlü büyü çalışması yapanlar özel yeteneğe ve bilgi birikimine sahip kişilerdir. Bu kişilere genellikle medyum veya hoca adı veriliyor. Piyasada hizmet veren gerçek medyum ve hocadan daha fazla insanların çaresizliklerinden faydalanan insanların bulunduğunu unutmayınız.

Güvenilir ve gerçek medyumların kendine has özellikleri vardır. Sizi etkilemek için şov yapmazlar. Son derece mütevazi ve sade bir hayat yaşarlar. Birkaç saatte veya bir günde vefk hazırlayarak, sizi göndermezler. Gerçek medyumların özellikleri aşağıda listelenmiştir. Bu özelliklere dikkat ederek medyumunuzu değerlendirebilirsiniz.

1- Bazı medyumlar telekinezi, psişik ve metafizik yeteneklere sahiptirler.

2- Astroloji, astronomi ve psikoloji biliminde kendilerini yetiştirmişlerdir.

3- Havas ve Kuran-ı Kerim ilmine haizdirler.

4- Hüddam, Kabala ve ebced ilmine vakıftırlar

5- Adresleri ve telefonları sabittir.

6- Büyü çalışmasının birkaç saatte veya bir günde yapılamayacağının bilincindedirler. Çalışmanın etkisini göstermesi için de en az 7 günün geçmesi gerektiğini bilirler.

7- Asla kişiye zarar verici çalışmaları yapmazlar, teklifleri de geri çevirirler.

8- Yapılan bir büyünün nasıl bozulacağı konusunda da uzmandırlar.

9- Sade ve mütevazı bir hayat yaşarlar.

Gerçek Medyumların Yaptıkları Çalışmalar

Ailevi sorunlarınız, aşk problemleriniz, kısmetsizliğiniz veya şansızlığınız bulunuyorsa ve çaresiz durumdaysanız büyü ile çözüm bulabilirsiniz. Ak büyü olarak nitelendiren bu işlemler gerçek medyumların yaptıkları çalışmalar olarak dikkat çekiyor.

Gerçek ve güvenilir medyumların genellikle yaptıkları ak büyü çalışmaları şunlardır;

Fasulye, defneyaprağı, at nalı büyüleri; Kişinin aşkla bağlanması, sevgi ve muhabbetin artması için yapılıyor.

Safran büyüsü; kişinin üzerindeki büyünün bozulması, psikolojik ve tıp dışı rahatsızlıkların giderilmesi için yapılıyor.

Bakır levha, alüminyum levha, gümüş yüzük büyüleri; Kötülüklerden, musibetlerden, nazardan, olumsuz etkilerden korunmak için yapılıyor. Kişinin büyüye karşı korunması, şirin görünmesi ve rızkın artması gibi durumlar için de yapılabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ