7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyuma İşlem Yaptıranlar

  • Medyuma İşlem Yaptıranlar için yorumlar kapalı
Medyuma İşlem Yaptıranlar

Yüzyıllardır birçok insan bazen tıbbın çare bulamadığı hastalıklar bazen de özel durumlar için medyuma işlem yaptıranlar olarak dikkat çekmişlerdir. Geçmiş yıllarda büyü yaptıranlar ile yapanlar büyük bir gizlilik içinde olurken, gelişen teknoloji sayesinde büyük bir sektör haline gelmiştir.

Büyünün gerçek ve etkilerinin çok büyük olduğu geniş kitlelerce anlaşılınca, bu yola başvuranların sayısında büyük artışlar oluyor. Buna bağlı olarak da medyum ve hoca adı altında büyü yapanlar piyasada çoğalmaya başladı. İnsanların çaresizliğinden faydalanmak isteyen sahtekârların türemesiyle birlikte sektörde gerçek medyum arayışı da baş gösterdi.

İnsanlar Niçin Medyumlara Giderler?

İnsanların genellikle şu durumlar için medyumlara giderler;

1- Aile düzenleri bozulduğunda, sevginin ve muhabbetin azaldığında, eşleri evi terk ettiğinde, boşanma aşamasına geldiklerinde,

2- Platonik aşklarda, karşı tarafın da kendisini sevmesi için,

3- Tıbbın çare bulamadığı genellikle psikolojik rahatsızlıklarda,

4- Evine veya işyerine bolluk, bereket gelmesi için,

5- Kaybolan eşyaların bulunması için,

6- Cinni varlıkların musallatından korunmak için,

7- Büyüye maruz kalanlar, büyünün etkisinden kurtulmak için,

İnsanlar Medyumlara Hangi İşlemleri Yaptırıyorlar?

İnternet ve sosyal âlemde büyüler ve yaptıranlar hakkında bilgileri okuyanlar, insanlar medyumlara hangi işlemleri yaptırıyorlar düşüncesini taşıyorlar. Eşinizle sorunlar yaşıyorsanız, işyerinizde sevilip, sayılmak istiyorsanız, yalnızlıktan bunaldıysanız, devamlı sıkıntılar içindeyseniz garantili medyum sayesinde problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Medyumlar her durum için ayrı işlemler yaptıkları için sadece adını duyduğunuz bir büyüyü istemekte ısrarcı olmayınız. Seçeceğiniz gerçek ve güvenilir medyum derdinize deva olacak en iyi yöntemi size söyleyecektir. Bunun için öncelikle durumunuzu en ince ayrıntısına kadar anlatmanız ve isteyeceği bilgileri eksiksiz vermeniz gerekiyor.

Medyumların Yaptıkları Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Ak büyüler medyumların yaptıkları büyü çeşitleri olarak öne çıkıyor. Aşk, bağlama, kısmet açma, istenmeyen kişiyi uzak tutma, bereket, kayıp eşyayı bulma büyüleri ile büyü bozma işlemleri çoğunlukla yapılan büyü çeşitleridir.

Sevdiğiniz Kişiyle Evlenme Büyüsü; Pamuk çekirdeğiyle yapılan büyüdür. Bunun için üç pamuk çekirdeği gereklidir. Her pamuk çekirdeğinin üstüne birer defa “Salaten Tüncina” duasını okuyorsunuz. Ardından evlenmek istediğiniz kişinin adını söylüyorsunuz. Pamuk çekirdeklerini sevdiğiniz kişinin kapısının eşiğine gömüyorsunuz. En kısa sürede o kişinin duygularında size yönelme olacaktır.

Bağlama Büyüsü; Bu büyünün bir çeşidi yoktur. Farklı materyallerle ve yöntemlerle yapılan çeşitleri bulunuyor.

– Kurşun levhayla yapılır. Levhanın üzerine size bağlanmasını istediğiniz kişinin ve annesinin adlarını yazıyorsunuz. Levhanın alt tarafına da “Salaten Tüncina” duasının baş kısmını yazıyorsunuz. Levhayı ateşe atıp erimesini bekliyorsunuz. Kurşunun erimesine müteakip en kısa sürede istenilen kişi size bağlanacaktır.

-Bakır levhayla yapılır. Levhanın üzerine Esmaül Hüsna (Allah’ın sıfatları) yazılır. Evin içinde yüksekçe bir yere asılır. Her gün levhaya bakarak, sevdiğinizin helal sevgisi için dua ediyorsunuz. Niyetiniz ve enerji durumunuza bağlı olarak kişi size gelecektir. Bakır levha duvarda asılı durduğu müddetçe de sizden ayrılmayacaktır.

-Tırnak ile yapılır. Büyü için kendi tırnaklarınızı kullanıyorsunuz. Tırnaklarınızı bir kapta yakıp, kömür halini aldıktan sonra dövüp toz hale getiriyorsunuz. Bu tozu, bir yiyeceğe veya içeceğe karıştırıp, sevdiğinize yediriyorsunuz. Bunu yiyen kişi en kısa sürede size bağlanacaktır.

Aşk Büyüsü; Bu büyünün de birden fazla yöntemi ve çeşidi bulunuyor.

-Nohut ile yapılır. 41 tane nohudun her birine “İhlas Suresi”ni okuyorsunuz. Nohutları bir kaba koyup, kaynatmaya başlıyorsunuz. Nohutlar kaynarken sevdiğiniz kişinin adını yineliyorsunuz. Nohutlar iyice pişince sevdiğiniz kişinin de gönlüne aşk ateşi düşecektir.

-Yarasayla yapılır. Yarasayı kesip, kanını kullanıyorsunuz. Bu kanı, sevdiğiniz kişinin üstüne veya eşyasına sürüyorsunuz. Eğer bunu yapamıyorsanız bir iki damla kanı, kişinin içeceğine karıştırabilirsiniz. Kestiğiniz yarasayı da sevdiğiniz kişinin kapısının eşiğine gömüyorsunuz. En kısa sürede kişi size aşık olacak ve sizden hiç ayrılmayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ