7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyumlara Güvenmek Doğru Mu?

  • Medyumlara Güvenmek Doğru Mu? için yorumlar kapalı
Medyumlara Güvenmek Doğru Mu?

Medyumlara Güvenmek Doğru Mu? sorusu son zamanlarda özellikle sosyal medya üzerinde medyum ve benzeri faaliyette bulunan kişiler artmaya başlamasıyla sıkça sorulan sorular arasına girdi. Medyumluk insanlık ile birlikte var olan bir meslek dalıdır. Birçok kimse doğuştan medyum olurken, bazıları da bu ilmi sonradan elde etmektedir. Ancak hepsinin tek bir ortak noktası vardır ki bu da insanlığa hizmet etmektedir.

Medyumluk esas itibari ile ihtiyaç ile birlikte ortaya çıkmıştır. İnsanların bazen iyi niyetli bazen de kötü amaçlar için yaptırmak istedikleri işlemler olmaktadır. Bu durumlar için medyumlar devreye girmektedir. Bunların yanında ihtiyaç sahibi olan kimseler de bulunmaktadır. Bu insanların karşısına ise bazı zamanlarda kötü niyetli insanlar da çıkabilmektedir. Özellikle bu tür kişilerden uzak durmak gerekmektedir.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Gerçek medyum nasıl anlaşılır sorusu bu noktada en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Gerçek medyum anlamanın esas olarak hiçbir yolu bulunmamaktadır. Ancak bazı durumlar şarlatan ismi verilen sahtekarların anlaşılmasına neden olabilir. Öncelikle medyumun resmi kaydının olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanında kötü amaçlı birtakım işlerden kaçınmalıdır.

  • Hasta etme büyüsü
  • Öldürme büyüsü
  • İşlerin tersine gitmesi için yapılan büyüler
  • Ayırma büyüsü

Bu ve daha fazla kötü amaç taşıyan büyülerden çok zorunlu olmadıkça gerçek medyumlar kaçınmaktadırlar. Bu nedenle bir medyuma gidildiğinde bu tür işlemler ile ilgili bilgi alınabilir ve az da olsa anlama şansı ortaya çıkabilir.

Medyumlara güvenmek doğru mu sorusundan ziyade gerçek medyum nasıl bulunur sorusunu sormak gerekmektedir. Aksi takdirde amacı insanlığa yararlı işler yapmak olan medyumların da sıkıntıya girmesine neden olunabilir.

Medyumlara Güvenmek Doğru Mu?

Gerçek Medyum Ne Yapar?

Güvenilir medyum ne yapar konusu da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Gerçek medyum kişilere olağan üstü vaatlerde bulunmadan Allah’ın izin verdiği ölçülerde işlem yapmaktadır.

  • Muska
  • Vefk
  • İyi niyetli büyüler

Bunlar ve daha fazlası ile ilgili işlemler yapılırken asla karşıdaki insana kesin ve kati cümleler kullanmazlar. Yine Allah’ın haran kıldığı işlemlerden kaçınmaktadırlar. Medyumlara güvenmek doğru mu sorusu da bu şekilde cevabını kendisi bulmaktadır. Esas olarak her medyuma güvenmek doğru mudur sorusuna cevap bulmak gerekmektedir.

Özel Yetenekli Medyumlar

Medyumlara güvenmek doğru mu sorusuna cevap ararken, medyumların yeteneklerine de bakmak gerekmektedir. Medyum yetenekleri nelerdir sorusu bu noktada en çok merak edilen konulardan biri olmaktadır. Genel olarak gerçek medyumlar başta büyü hüddamlar olmak üzere, ruhani ve doğa üstü varlıklar ile iletişim kurabilirler. Ancak bu yeteneklerini sadece insanlığın yararına sunarlar.

Bu tür yetenekleri olup, insanlığın yararlarına kullanmayan ya da bu yeteneklere sahip olduğunu iddia edenlerden uzak durmak en doğrusu olmaktadır. Medyumluk insanlık tarihi ile birlikte var olan bir meslek olması ile birlikte en çok dikkat çeken mesleklerden biri de olmaktadır. Bunun nedeni ise şarlatan olarak bilinen ve gerçek medyumların adını karalayan kişilerdir.

Bu tür kimselerden uzak durmak, en azından şüphe uyandıran bir durum var ise hiç bulaşmamak en iyisi olmaktadır. Bu noktada referans sahibi olan kimselerden yardım almak en doğrusu olacaktır. Özellikle kaliteli ve güvenilir medyumların referansları oldukça fazla olmaktadır.

Uzman Medyum Hocamız

Sizler de referans sahibi ve güvenilir medyum hocamız ile irtibata geçerek isteklerinizin yerine gelmesini sağlayabilirsiniz. Medyumlara güvenmek doğru mu sorusunu ararken, medyum hocamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Sizlere yapılacak tüm işlemlerde yol gösterecek medyum hocamız ilk akla gelen isimlerden biri olmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ