7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyumluk Belgesi Nereden Alınır

  • Medyumluk Belgesi Nereden Alınır için yorumlar kapalı
Medyumluk Belgesi Nereden Alınır

Medyumluk Belgesi Nereden Alınır

Medyumlar geri getirme, bağlama ve aşk büyüsü gibi pek çok büyünün yapılmasında rol oynar. Fakat herkes medyum olamaz. Medyum olmak için bazı şartları sağlamak ve bu işte yetkinlik kazanmak gerekir. Medyum olmak için herhangi bir okul ya da üniversite diplomasına ihtiyaç yoktur. Fakat medyum olabilmek için doğuştan yeteneğinizin olması gerekir. Medyumluğu bir iş haline getirip yapmak isteyenlerin medyumluk belgesi alması gerekir. Bu sayede medyumlarda belirli vergilere tabii tutulur ve gerekli kurumlara gidip ilgili belgelere sahip olmaları gerekir.

Medyumların Görevleri

Medyumların yeteneklerini doğru bir şekilde kullanabilmeleri gerekir. Aksi takdirde kendine zarar verir ve kötü ruhani varlıklar tarafından kontrol altına alınabilir. Medyum olabilmek için 6. hissinizin kuvvetli olması gerekir. Medyumlar sadece büyü yapmaz ya da büyü bozmazlar. Medyumların önemli sorumlulukları vardır. Yeteneklerini doğru kullanmaları gerekir. Ruhani varlıklarla insanlar arasında aracı görevi görürler.

Medyum Kimdir?

Medyumlar büyü bozma ve büyü yapma gibi yeteneklere sahip kişilerdir. Bazı kişiler, bu kişilerin ruhani varlıklarla iletişime geçtiğini söyler. Medyumlar, yaptıkları işin kalitesine göre ücret kazanabilirler. Medyumların müşterileri ise, yaptıkları işlerle doğru orantılı şekilde artar. Medyumlar, kalp gözü açık, 6. hissi kuvvetli ve diğer insanların hayatları ile ilgili isabetli tahminler yapabilen üstün özellikli kişilerdir. Fakat bu kişilerin dürüst olması, kendi menfaatleri için kimseyi kandırmaması ve hislerini olduğu gibi karşı tarafa yansıtması gerekir. Medyumlar, asla insanlara zarar vermez. Genellikle olumlu sonuçlar doğuracak büyüler yapılmasını sağlar. Aynı zamanda medyumlar, büyü yapılmış kişileri, büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilir ve büyüyü bozabilir.

Medyumların Sınıflandırılması

Sezgisel Medyum: Bu medyumlar sezgileri ile hareket eder. Yaptığı işin bilincinde olur ve olayları istedikleri şekilde şekillendirirler.

Mekanik Medyum: Bu medyumlar, kendi istekleri gibi hareket edemez. Gelişen olayları da aslında bilinçli bir şekilde yapmazlar.

Otomatik Medyum: Kendi istekleri gibi hareket etseler dahi olayların gidişatını etkileyemez ya da değiştiremezler.

Fiziksel Medyum: Panoramal yetenekleri bulunan ve aslında en çok korkulan medyum türüdür. Telekinezi gibi çeşitli yetenekleri bulunur.

Zihinsel Medyum: Bu kişilerin yetenek olarak sadece ruhani varlıklarla konuşup görüşme durumu vardır. Bu varlıklarla bilgi alışverişi yaparlar.

Üfürükçü Medyum: Son dönemlerde Türkiye’de en çok olan medyum çeşididir. Kişileri sanal ortamda bulup araştırıp, hakkında bilgi edinen kişilerdir. Bu kişilerin medyumluk ile alası yoktur ve dolandırıcılık amacı ile insanların duygularını sömürürler.

Medyumların Özellikleri

Medyumlar, psişik güçleri olan ve ruhani varlıklarla iletişime geçebilen kişilerdir. Bu kişiler, ruhani varlıklardan gelen mesajları da insanlarla paylaşır. Aslında bu konuda aracı olarak görev yaparlar. Bu kişiler bu konularda çok yetenekli oldukları için paronormal yetenekleri çok güçlüdür.

Medyumların Sorumlulukları

Medyumlar, sahip oldukları özellikler sayesinde pek çok sorumluluğa sahiptir. Aynı zamanda medyumların pek çok sorumluluğu vardır. Medyumlar sadece mesaj almak ya da iletmekle görevli kişiler değildir. Bu nedenle sorumluluklarını iyi bir şekilde bilmeleri ve yerine getirmeleri gerekir.

Medyumlar Falcı Mıdır?

Medyumlar, falcı değildir. Medyumları, falcılardan ayırmak gerekir. Falcıların gelecekten haber alma yeteneği bulunmaz. Sadece tahmin yürütürler. Medyumlar, insanların kötülüğü için bir şey yapmazlar. Medyumların amacı insanlara yardım edip, mutlu, huzurlu ve iyi olmalarına yardımcı olmaktır. Fakat her meslekte olduğu gibi medyumlukta da işini kötüye kullananlar oluyor.

Medyum Nasıl Bulunur?

Medyum bulmak isteyen kişiler, dolandırıcı ve üfürükçülerden uzak durmalıdır. Medyumdan hizmet almak isteyen kişiler, bu kişilerin medyumluk belgesi olup olmadığını sorgulamalıdır. Bu sayede dolandırıcılardan ve insanların duyguları ile oynayan kişilerden korunma imkanı bulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ