7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mezar Büyüsü Nedir?

  • Mezar Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Mezar Büyüsü Nedir?

Mezar büyüsü nedir? Mezar büyüsü nasıl yapılır? Son dönemde kara büyüler ve manevi ilimler ile ilgilenen pek çok kişinin araştırdığı büyüler arasında yer almaktadır. Çok eski zamanlardan günümüze kadar uzanan mezar büyüsü, kara büyüler arasında yer almaktadır ve çok kısa sürede etki gösterir. Aynı zamanda tesiri çok kuvvetli bir büyüdür. Mezar büyüsü, yapımının olduğu kadar bozulması da çok zordur. Bunun için ilmi beceri ve deneyim gerektiren bir çalışma yapılması gerekir.

Mezar büyüsü adından da anlaşılabileceği gibi mezara gömülerek yapılan kara büyülerdendir. Tarih boyunca farklı medeniyetlerde farklı medyum hocalar tarafından üzerinde çalışılmıştır ve farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden de bunun gibi ruhani çalışmalarda sadece tek bir uygulamadan bahsetmek mümkün doğru olmayacaktır. Bu nedenden dolayı da mezara gömülerek yapılan kara büyü türlerinde kullanılan büyü malzemeleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir.

Mezar Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Mezar büyüsü nedir? Sorusuna cevap verdikten sonra bir de mezar büyüsü ne amaçla yapılır? Siz değerli okurlarımızı bilgilendirelim.  Mezar büyüsü pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir.  Örneğin kötü niyetli insanlar, kişilerin üzerinde hayatlarında sıkıntı çekmeleri ve maddi olarak zor zamanlar geçirmesi amacıyla mezar büyüsü uygulayabilmektedir. Mesela kaşık büyüsü mezar büyüsü çeşitleri arasında yer almaktadır. Mezara gömülen kaşıklar ile yapılan bu büyüdeki amaç birbirini çok seven kişilerin birbirinden ayrılmasını sağlamaktır. Bu kişilerin evli ya da sözlü, nişanlı olması kötü niyetli insanlar için pek bir şey ifade etmemektedir.

Evli ya da bekar kişilerin, samimi ve mutlu ilişki yaşayan ve birbirine aşık olan çiftlerin ayrılmasında en etkili ve en çok tercih edilen büyü uygulamaları genellikle mezara gömülerek yapılan büyülerden oluşmaktadır. Kadim kitaplarda yer alan bilgilere göre mezar büyüsü her iki cinsiyet için de yapılabilmektedir. Ve günümüzde arasından su sızmayan çiftlerin ayrılması için uygulanmaktadır.

Mezara Gömülen Büyüler Nasıl Yapılır?

Mezar büyüsü nedir? Mezar büyüsü nasıl yapılır? Özellikle birine zarar vermek isteyen ve büyü etkisinin altında olduğundan şüphelenen kişilerin en çok araştırdığı büyüler arasında sayılır. Mezar büyüleri, genellikle kişilerin manevi dünyaları hedef alınarak yapılmaktadır. Örneğin çok mutlu olan çiftlerin evliliklerini alt üst etmek, işinde büyük başarılar elde etmiş kişilerin ayağını kaydırarak tüm itibarlarını zedelemek ve hatta insanların ölümcül derecede hastalıklar geçirerek yataklara düşmesini sağlamak amacıyla icra edilmektedir. Bu yüzden de büyü yapılan kişide çok tehlikeli ve de derin belirtiler ortaya çıkmaktadır.

Peki mezara gömülen büyüler nasıl yapılır? Hiç merak ettiniz mi? Mezar büyüsü, genellikle yeni defnedilmiş kişilerin mezarlarından alınan toprak ile yapılmaktadır. Ayrıca bu toprağın miktarı da yapılan büyüye göre değişiklik göstermektedir. Diyelim ki bir kişiye hastalık büyüsü yapılacak, bunun için yeni defnedilmiş bir mezardan bir avuç ölü toprağı alınması yeterli olacaktır. Aynı zamanda medyum hocaların mezara gömülerek yapılan büyüler için kendilerinin de belirlediği bazı yöntemleri vardır.  Kadim büyü kitaplarda yer alan mezara gömülerek yapılan büyülerin birbirinden farklı çeşitleri ve farklı uygulamaları bulunmaktadır. Yine bu sebepten dolayı mezara gömülerek yapılan büyülerin yapılmasında ya da bozulmasında en derin bilgilere sahip kişiler, medyum hocalardır. O yüzden de kesinlikle bir medyum hocadan destek almak şarttır.

Mezar büyüsü çalışmalarına bakıldığı zaman genel olarak yapımı için mezarda ölü toprağın alınması gerekir. Ölü toprağı bazı işlemlerden geçtikten sonra tekrardan yeni defnedilmiş kişinin mezarı üzerine bırakılması gerekmektedir. Bu işlemin yapılmasından büyü etkisini anında gösterecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ