7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mucize Geri Döndürme, Duası

  • Mucize Geri Döndürme, Duası için yorumlar kapalı
Mucize Geri Döndürme, Duası

Mucize Geri Döndürme, Duası

Hayatımızda kimi zaman üzüntülü ve mutsuz olduğumuz dönemler yaşayabiliriz. Bunun nedeni ise, ailevi sebepler, psikolojik sebeple ya da işte yaşanan bazı problemler olabilir. Ama sevgiliniz sizi hiçbir sebep yokken terk edip gittiyse buna üzülüp onu geri döndürmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda karşı tarafla konuşmak ve içinizi dökmek genellikle iyi bir çözüm olmaz ve daha çok aranızın açılmasına da neden olur.

Geri Döndürme Duası Neden Yapılır?

Terk eden kişiye genellikle kin ve nefret duyulsa bile çoğunlukla aşk ağır basar. Fakat sizi terke edip giden kişiyi aramak ve mesaj atmak gururunuzu incitebilir. Onun pişman olup dönmesini sağlamak için de pek çok kişi geri döndürme duası etmeyi tercih ediyor. Sevdiğiniz kişinin sizden ayrıldığına pişman olup geri dönmesini sağlayacak mucize geri döndürme duası başvurabileceğiniz en doğru yöntemler arasında yer alıyor.

Geri Getirme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Sevdiğiniz kişi sizi terk edip gittiği zaman genellikle çok üzülür ve zor dönemlerden geçersiniz. Bu süreçte de pek çok kişi kendisini terk edip giden kişi ardından beddua okur, ona kin ve nefret besler. Tarihi çok eski zamanlara dayanan geri getirme büyüsü, sizi bırakıp giden eşinizi, eski sevgilinizi ya da nişanlınızı geri döndürmek için edebileceğiniz bir duadır. Sevdiği kişinin geri dönmesini sağlamak isteyen pek çok kişi farklı yöntemlere başvuruyor. Ama en çok tercih edilen yöntemlerden birisi de geri getirme büyüsü yapmaktır.

Mucize 1 Haftada Etki Eden Geri Getirme Büyüsü

İlişkiler zamanla yıpranabilir, sevgiler azalabilir, kişiler yorularak birbirinden uzaklaşabilir. Bunun sonucunda da birliktelikler son bulabilir. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen giden sevgiliyi geri kazanmak için dua edebilirsiniz. Bir sevgi inşa etmek ne kadar zor ve emek istiyorsa yıkmak da bir o kadar kolaydır. 1 haftada etki ederek sevgilinizi size döndürecek etkili büyü sayesinde aşk acısından kurtulabilirsiniz.

1 Haftada Etki Eden Mucize Geri Döndürme Duası Nasıl Edilir?

Geri döndürme duasının en önemli özelliği kullanılan malzemeleri ile ilgilidir. Bu duayı yaparken 1 su bardağı su ve 1 çay kaşığı una ihtiyacınız olacak. Duanın bu iki malzemenin üzerine okunması gerekiyor. Çok etkili bir dua olan geri getirme duası Bahira isimli bir kitaptan elde edilmiştir. Belirttiğimiz iki malzemenin yanında Nisa suresinin 19.ayetini düzgün ve net bir şekilde okumanız gerekir. Bu duayı yaparken sessiz ve sakin bir yer seçmeniz gerekir.

Geri Getirme Duası Ne Zaman Okunur?

Gece herkes uyuduktan sonra bu duayı okumanız daha etkili olacaktır. Tüm bu şartlar sağlandıktan sonra dizlerinizin üzerine oturup ellerinizi gökyüzüne açarak gözleriniz kapalı bir şekilde 7 defa Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim demeniz gerekir. 7 kez euzu besmele çektiğiniz sırada eski sevgilinizle yaşadığınız güzel zamanları gözünüzün önüne getirerek en içten bir şekilde size dönmesini istemeniz gerekir.

Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Üstüne güzel cümleler söyleyerek iyi niyetler eklediğiniz un ile suyu karıştırarak içmeniz gerekir. Fakat bu suyu bir yudumda değil 3 yudumda bitirmeniz doğru olacaktır. Suyu içerken de sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve geri dönmesini ne kadar çok istediğinizi düşünmeniz, dua etmeniz gerekir.

Sevgiliyi Geri Getirme Duasının Sonuçları

Sizi terk edip giden ve sizi çok üzen eski sevgiliniz büyük bir pişmanlıkla size geri döner.

Siz olmadan bir hayat düşünemediğiniz söyleyerek sizden af diler.

Eski sevgiliniz bir daha sizi kaybetmemek için daha dikkatli ve hassas davranır.

Sevgiliniz sizi bir an olsun bırakıp yanınızdan gitmek istemez.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ