7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ölüm Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur

  • Ölüm Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur için yorumlar kapalı
Ölüm Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur

Büyü, yüzyıllardır, başvurulan uygulamalardan biridir. Günümüzde de sıklıkla tercih edilen yöntemlerdendir. Aşk, sevgi, para, iş gibi niyetler için medyumlara başvurulur. Fakat niyetini daha da ileri götürüp ölüm büyüsüne başvuranlar da oluyor.

Kara büyüler sınıfına giren ölüm büyüsü hakkında bilmeniz gereken bütün bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

Ölüm Büyüsü Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, ölüm büyüsü, bir kişinin ölmesine dayalı yapılan bir işlemdir. Son derece büyük bilgi ve yetenek isteyen bir uygulamadır. Hüddam ilmi kullanılarak yapılır. Kesinlikle evde yapılmaması tavsiye edilen büyülerdendir.

Büyü yeteneğine ve bilgiye bağlı olarak sabun ve mumla yapılabildiği gibi hiçbir materyal kullanmadan da yapılabiliyor.

Ölüm Büyüsü Neden Yapılır

Daha ziyade iş dünyasında rakiplerin ortadan kaldırılması için uygulanıyor. İş yaşamındaki rekabette geri kalan veya geri kalmaktan korkan, yükselme hırsında olan insanlar duygularına yenilip ölüm büyüsüne başvurabiliyorlar.

İş dünyası dışında, miras, çekememezlik, platonik aşk gibi durumlarda da bu büyüye başvuruluyor. Anlık bir öfkeye, sinir nöbetine yakalanan insanlar, sonucunu düşünmeden ölüm büyüsünü yaptırmaktan çekinmiyorlar.

Ölüm Büyüsü Yapanlar

Ölüm büyüsü, kara büyü olduğu için güvenilir ve gerçek medyumlar tarafından yapılmıyor. Fakat, bu uygulamayı yapan insanlar bulunuyor. Bunlar çok gizli çalıştıklarından, ancak referansla büyü yapımını kabul ediyorlar.

Gerçek ve güvenilir medyumlar ölüm büyüsünü yapmamakla birlikte, nasıl yapıldığını biliyorlar. Bunu bilmeleri, büyünün bozulması açısından önemlidir. Çünkü bu büyüye maruz kalanlar, bozdurmak için yine medyumlara gitmek zorundadırlar.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölüm büyüsü, en çok merak edilen büyülerdendir. Birçok kişi ölüm büyüsü nasıl yapılır araştırması içine giriyorlar. Bu büyü, öncelikle evde yapılacak büyülerden değildir. Yarım bilgiyle ve sonrası düşünülmeden yapılan büyü, olumsuz sonuçlar doğurabilir. Genellikle sabun ve mum büyüleri, ölüm büyüleri olarak kabul edilirler. Başvuran kişilere de bu büyülerden biri yapılır.

Bazı durumlarda büyü yapanın yeteneği ve bilgisi doğrultusunda hiçbir materyal kullanmadan da büyü yapılıyor. Bu durumda sadece cin yardımıyla büyü gerçekleştiriliyor.

Ölüm büyüsü yapılırken Elzer kavminden İfrit cininden yardım isteniyor. Bu cini çağırabilmek için de Hüddam ilmi bilgisine sahip olunması gerekiyor. Bu büyüyü yaparken etkisini göstermesi için mevta bacağı, domuz bağırsağı gibi malzemeler kullanılıyor. Gerekli ritüeller yapıldıktan sonra, her gün köpeğe yedirilecek parçalar ayarlanıyor.

Sabun ve mumla yapılan büyülerde, hedeflenen kişi için birer sabun veya mum tedarik ediliyor. Sabun ve mum üzerine dini semboller, kişinin adı yazılıyor. Dini ayin yapıldıktan sonra, sabun veya mum eriyene kadar büyünün tutması bekleniyor.

Ölüm Büyüsü Etkisi

Ölüm büyüsüne maruz kalmış kişide, içine kapanma, çevresinden uzaklaşma, ruhani çöküntü ve stres oluşur. Kâbuslar gittikçe sıklaşmaya başlar. İştahsızlık, sebepsiz ağrılar, halsizlik ve günden güne zayıflama görülür.

Kişide, psikolojik dengesizlik görülmeye başlanır. Ani sinir nöbetleri, ağlama krizleri, sürekli tartışma hissi, hatasını kabul etmeme ve isyankârlık artmaya başlar. Büyü yapılan kişi, bu davranışların büyünün etkisiyle olduğunu bilmediği için ona doğal gelmektedir. Ruhani çöküntü ve hayattan zevk almama sonucunda ölüm büyüsü etkisi ölümle sonuçlanabiliyor. 

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bilinçli kişiler, kendilerinde tarif edemedikleri davranış ve psikolojik değişimleri fark ettiklerinde en kısa sürede gerçek bir medyuma görünmelidirler. Aynı şekilde sevdikleri veya aileden biri bu duruma maruz kalmışsa, uygun bir dille anlatıp, onu da medyuma götürmeleri gerekiyor. Medyum, ölüm büyüsü nasıl bozulur hakkında gerekli yardımı yapacaktır. 

Medyum, büyünün hangi aşamada ve günde olduğunu anlamak için rabıta ve remil bakımı yapıyor. Gerek görürse su bakımı da yapıyor. İfrit cinini vazgeçirmek için medyum, İfritle ve diğer cinlerle irtibata geçiyor. Ledün ilmine haiz olan medyum büyüyü bozmak için gerekli duaları ve ayinleri tespit edip, büyü bozma işlemini başlatıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ