7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ölüm Büyüsü ve Etkileri Nelerdir?

  • Ölüm Büyüsü ve Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Ölüm Büyüsü ve Etkileri Nelerdir?

En kuvvetli cinleri kullanarak yapılan ölüm büyüsü, kişinin ölüme sürüklenmesine neden olmaktadır. Her ne kadar eskiden çok sık yapılıyor olsa da günümüzde gizli bir şekilde yapılan ölüm büyüsü, son derece tehlikelidir. Etkinin kısa süre içerisinde kendisini göstermesinden dolayı önlem almak neredeyse imkansızdır. İnsanların ölüm büyüsüne karşı temkinli olması gerekmektedir. 

Ölüm Büyüsü Nedir?

Sabun ve mum büyüsü ölüm büyüsü olarak bilinmekle birlikte insanların hayatlarına kast etmektedir. Üzerine bir anda ağırlık çöken kişi, kısa süre içerisinde yatağa düşmekte ve ölmektedir. Ölüm büyüsü yapılan bir kişinin ölümden kurtulması neredeyse imkansızdır. Oldukça tehlikeli olan ölüm büyüsü, etkisini anında göstermektedir. Ölüm büyüsünü yaptıran kişi, bir nevi cinayet işlemiş olmaktadır.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Sabun veya mum ölüm büyüsü için gerekli olan malzemelerdendir.
  • Kullanılan sabun veya mumun erimesi ile birlikte kişi acı çekmeye başlamakta ve erimenin tamamen gerçekleşmesi ile birlikte ölüm meydana gelmektedir.
  • Kendisine ölüm büyüsü yapıldığından şüphe eden birinin zaman kaybetmeden medyuma gitmesi önerilmektedir.

Ölüm Büyüsü Etkileri

Ölüm büyüsü etkileri yapıldıktan en geç bir hafta sonra etkisini göstermeye başlamaktadır. Bir anlık gaflet ile ölüm büyüsü yaptıran bir kişi, pişman olsa da ölüm büyüsünü geri alamamaktadır. Ölüm büyüsü kara bir büyü olduğundan, yaptıran kişi iyice düşünmelidir. Oldukça maliyetli olan ölüm büyüsü için köpek dili ve domuz bağırsakları gerekebilmektedir.

Ölüm Büyüsü Neden Yapılır?

Birine karşı kin ve nefret besleyen kişi, intikam alma isteğiyle ölüm büyüsüne başvurmaktadır. Özellikle iş hayatında birbirlerinin ayaklarını kaydırmak isteyenler, ölüm büyüsü için medyuma gitmektedir. Zaman zaman akrabalar içerisinde de ölüm büyüsüne başvuran kişiler görülmektedir. Gözü kararan insanlar, hiçbir şey düşünmeden ölüm büyüsüne başvurmaktan çekinmemektedir.

Ölüm Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ölüm büyüsünün belirtileri, her bir kişide farklı olarak meydana gelmektedir. Özellikle karın bölgesinde birden ağrı başlaması, en sık karşılaşılan belirtiler arasındadır. Bir kişi ölüm büyüsüne maruz kalırsa, bir anda tarifi imkansız bir acı çekmeye başlamakta ve acı her geçen saat artmaktadır. Cinsel yaşamı olumsuz etkilenmekte ve cinsel faaliyetleri sona ermektedir. 

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ölüm büyüsünün hemen farkedilmesi gibi bir durumda, bozulması mümkündür. Ölüm büyüsünün tesiri kendisini göstermeye başladıktan hemen sonra işinin ehli bir medyuma gitmek gerekmektedir. Kişi ölüm büyüsünü tek başına bozamamakta, medyuma ihtiyaç duymaktadır. Nasıl ölüm büyüsü için cinlerden yardım alınıyorsa, bozma işlemi için de cinlerin yardımına başvurulmaktadır.

Ölüm büyüsü yapılan kişi her geçen saat daha fazla acı çekeceğinden, hemen medyuma gitmek gerekmektedir. Hemen medyuma gidilmemesi gibi bir durumda, ölüm büyüsünü bozmak zorlaşmakta ve yapacak bir şey elden gelmemektedir. Son derece hızlı bir şekilde yapılan ölüm büyüsü bozma işlemi, kişinin acılardan kurtularak sağlığına kavuşmasını sağlamaktadır.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN

Ölüm Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

İnsanların hayatlarını olumsuz olarak etkileyen ve kişinin ölmesine neden olan ölüm büyüsü, kişinin şiddetli depresyon yaşamasına neden olmaktadır. Cinsel yönden bir isteksizlik meydana gelmekle birlikte iktidarsızlık problemi yaşanmaktadır. Kendini gerçeklerden soyutlayan kişi, ruhsal olarak yalnızlık hissetmektedir. Ölüm büyüsü, kişinin sağlığında birden bozulmaların meydana gelmesi ile anlaşılmaktadır.

Ölüm büyüsünün etkisi nedir, göstermeye başlaması ile birlikte kişi hassaslaşmakta ve her şeyden olumsuz etkilenmektedir. Basit bir olay karşısında bile oto kontrolünü kaybetmekte ve ağlama nöbetleri geçirmektedir. İlerleyen günlerde hayali kişiler görmekle kalmayıp onlarla konuşmaktadır. Hastalanarak yatağa düşen kişi, bir türlü iyileşememekte ve ölüme mahkum olmaktadır. Ölüm büyüsü sadece kötülüğe hizmet ettiğinden, kara büyüler arasında yerini almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ