7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır Malzemeleri Nelerdir?

  • Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır Malzemeleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır Malzemeleri Nelerdir?

Papaz büyüsü, büyü tarihinin en eski ve etkili büyüsü olarak dikkat çekiyor. Kötü ve iyi niyetle yapılabilen bir büyüdür. Genellikle kadınların tercih ettiği bu büyüde birçok farklı malzeme kullanılabiliyor. Gerçek ve güvenilir medyumlar tarafından yapılması gereken bu büyü hakkında detaylı bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nedir?

Kişinin iradesinin ele geçirilerek istenen davranışları sergilemesini sağlayan büyüye papaz büyüsü denir. Büyü, hangi amaçla yapılırsa yapılsın, direk kişinin iradesini ele geçirdiği için en güçlü büyülerdendir.

Genellikle kadınlar bu büyüyü, aşk ve bağlama büyüsü olarak kullanıyorlar. Sevdikleri erkeğin ömür boyu yanlarında ve devamlı kendilerini sevmesi için bu büyüye başvuruyorlar.

Papaz Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Papaz büyüsü çok kapsamlı bir büyüdür. Birçok amaç için yapılabilir. İyi veya kötü niyetle yapılabildiği için gri büyüler sınıfındadır. Papaz büyüsünün çeşitleri şunlardır;

Ayırma için; Birbirini seven insanları ayırmak, yuvaları yıkmak için ayırma için papaz büyüsü kullanılıyor. Bu büyü yapıldığında, sevgili veya eş olsun, kişiler çok ani kararlar alarak ayrılmaya karar veriyorlar.

Aşık etmek ve bağlamak için; Eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını isteyenler bağlama için papaz büyüsü yapıyorlar. Büyü yapılan kişinin gözü, büyü yapandan başkasını görmez ve ona aşık olarak, bağlanır. Çok güçlü olan papaz büyüsü tek taraflı aşklarda da etkilidir. Kişinin sevgisinden veya ondan haberi olmayan kişilere yapıldığında, o kişide sevgi ve muhabbet oluşur.

Geri getirmek için; Eş, nişanlı veya sevgili nedensiz veya herhangi bir nedenden dolayı kişiyi terk etmişse, geri getirmek için papaz büyüsü yapılabiliyor. Büyü yapılan kişide, eski günlerin en mutlu anıları zihninde canlandırılıyor. Yoğun şekilde eşini/sevgilisini düşünmeye başlıyor. Sonunda da eşine geri dönüyor.

Geri getirme papaz büyüsü sadece giden kişileri geri getirmek için yapılmıyor. Kaybolan veya çalınan eşya/eşyaların bulunması için de tatbik ediliyor.

Kısmet kapatmak için; Kötü niyetle yapılan bir büyüdür. Arkadaşını, ailesinden ya da akrabasından birini çekemeyen kişiler kısmet kapatmak için papaz büyüsü yaptırıyorlar. Bu büyüye maruz kalan kişilerin kısmetleri kapanıyor. Ya karşılarına sevecekleri/evlenecekleri kimseler çıkmıyor ya da karşılarına çıkan kişileri beğenemiyorlar.

Kısmet kapatmak için papaz büyüsü, iş dünyasında da uygulanan bir yöntemdir. Rakibinin işlerinin bozulmasını, ihalelere girememesi gibi nedenlerden dolayı bu büyüye başvurulabiliyor.

Papaz Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Papaz büyüsünün etkisini ve gücünü duyanlar bu büyüyü evde kendileri de yapmaya çalışıyorlar. Bu nedenle papaz büyüsü malzemeleri nelerdir araştırması içine giriyorlar. Öncelikle şunun bilinmesinde fayda vardır. Telekinezi, altıncı his gibi özel yeteneklere, havas, hüddam, ledun gibi ilimlere sahip değilseniz sadece bu büyüyü değil hiçbir büyüyü yapmaya kalkışmayın.

Papaz büyüsünün yapılış amacına bağlı olarak malzemeleri de değişiyor. İyi niyetle yapılacak büyülerde kişinin adı, soyadı, doğum tarihi (gün, ay, yıl olarak) ve annesinin adı yetiyor. Daha hızlı ve etkisini tam olarak gösterilmesi isteniyorsa kişinin fotoğrafı, tırnak parçası, saç teli gibi kişiye özel materyaller de istenebiliyor.

Papaz büyüsü kötü niyetle yapılacaksa, malzemelerin şekli ve cinsi değişiyor. Genellikle domuz ve ölü insen organları, kan kullanılıyor. Bazı durumlarda da regl kanı veya sperm de kullanılıyor.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler öncelikle güvenilir ve gerçek medyum arayışına girmelidirler. Büyü yaptırdıkları veya kendileri üzerinde olumsuz sonuçlar oluşmaması için buna dikkat etmelidirler. Çünkü bu büyü ilgili cinler yardımıyla yapılabiliyor.

Medyum, büyüyü hangi amaçla istediğinizi ve niyetinizi öğreniyor. İyi niyetle ve halis duygularla yaptırmak istediğinize kanaat getirirse, büyüyü yapmaya karar veriyor. Öncelikle ebced ve yıldız fallarıyla sizin pozitif enerjinizi ve yıldız gücünüzü ölçüyor. Büyüyü ne zaman ve hangi saatte yapılması gerektiğini tespit ediyor.

Medyum, vekf ve ayin hazırlığına başlarken sizin de neler yapmanız gerektiği talimatını veriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ