7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Çözülür

  • Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Çözülür için yorumlar kapalı
Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Çözülür

Dünya büyü tarihinin en güçlüsü olan papaz büyüsü, bozulması çok zor bit tılsımdır. Büyüyle ilgilenmeyenlerin bile adını mutlaka duyduğu bu tılsımın bozulma işlemlerini anlatmaya çalışacağız. Papaz büyüsü nedir nasıl çözülebilir hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nedir?

 İnsan vücudunun çeşitli parçaları alınarak yapılan büyüdür. Büyünün amacı, başkasını ayırma, aşık etme veya bağlamadır. Bu amaçlarla yapılan büyülerde, tılsımın yapılacağı kişinin, saç telleri, tırnakları veya elbiseleri yoluyla yapılabilir. Papaz büyüsünün en önemli büyü olma nedeni, karşı koyulamayacak kadar güçlü olmasıdır.

Ayrıca büyünün neredeyse kimse tarafından bozulamaması, onu cazip hale getiriyor. Papaz büyüsünün gücünün çok fazla olması, tılsımın gerçekte tercih etme sebeplerini artırıyor. Papaz büyüsünden sonuç almak niyetiniz varsa, medyum Seyfullah hocayı tercih edebilirsiniz.

Papaz büyüsünün etkisi yaklaşık olarak 10 gün sonrasında görülür. Büyünün tesiri kuvvetli olduğundan, büyü bozma işlemlerinde çok dikkatli davranmak gerekir. Siz papaz büyüsü yapılmışsa, papaz büyüsü nedir nasıl çözülür öğrenmelisiniz.

Bu yazımızda papaz büyüsüne maruz kaldığınız zaman ne yapmanız gerektiğiniz öğrenebilirsiniz. Papaz büyüsünün bozulma işlemlerinin nasıl gerçekleştiğine bakmadan önce mutlaka neden yapıldığına göz atmamız gerekiyor. Bu sayede atacağımız her adımın ne kadar önemli onu anlayabiliriz.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Her büyünün kendine göre yapılış nedeni vardır. Örneğin ceviz büyüsü bir kişiyi kendine bağlamak için yapılır. Diğer büyülerde de genellikle uygulama sadece bir amaç için yapılır. Elbette birden fazla (bağlama, aşık etme) amacıyla yapılan büyülerde mevcuttur. Lakin bu tür büyülerin genellikle bir etkisi diğerinden daha fazladır ve o yönde tercih edilir.

Papaz büyüsü ise böyle bir büyü değildir. Ayırma, bağlama ve aşık etme gibi üç nedenler yapılır. Her üç nedende de çok kuvvetli tesir gösterir. Papaz büyüsünün yapılma nedeni ve açıklamaları şu şekildedir.

Ayırma Amacıyla Papaz Büyüsü

İki kişinin (sevgili, eş, akraba, kardeş, aile) ayrılması için tercih edilen büyüdür. Büyü o kadar etkili ki yapıldıktan sadece günler sonra, tartışmalar, kavgalar, anlaşmazlıklar aniden ortaya çıkar. 

Bağlama Amacıyla Yapılan Papaz Büyüsü

Birinin dilini bağlama, erkeklik bağlama, birini kendinize bağlama şeklinde pek çok sebeple yapılabilir. Her bir sebep ayrı ayrı tesirlidir.

Aşık Etme İçin Papaz Büyüsü

En çok tercih edilenidir. Yapılan kişi adeta deliler gibi aşık olacaktır. Büyüye karşı gelmesi hiç mümkün değildir. 

Papaz büyüsü bu nedenlerle yapılır kardeşlerim. Papaz büyüsü bozma işleminden hemen sonra belirtilerinden bahsedeceğiz. 

Papaz Büyüsü Bozma

Dünyanın en tehlikeli büyülerinden birisi olan papaz büyüsünden kurtulmak mümkündür kardeşlerim. Ancak daha evvel söylediğim üzere bu çok zordur. Nice ehil olan medyum bu büyüyü bozmaya bile kalkışmazlar.

Çünkü işin içerisinde tahmin edilemeyecek kadar tehlikeli durum vardır. Büyüyü bozmak için sağlam bir iman ve manevi alemleri yönetme kabiliyeti olmalıdır. Dikkat ederseniz, sadece havas ilmine sahip olanlar yapabilir demiyor. Bunu başarmak gerçekten çok kolay değildir. Zordur.

Papaz büyüsüne maruz kalmışsanız ondan heme kurtulmalısınız. Çünkü büyü tesirinde ne kadar çok kalırsanız, kontrolünüzü o kadar çok kaybedeceksiniz. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın, papaz büyüsü, kontrolünüzü kaybetmenize neden olacaktır. Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusuna ilk olarak medyum hocalara danışılarak cevabını verebiliriz.

Medyum hocamız Seyfullah hocaya danışabilirsiniz. Seyfullah hoca, havas ilminin sahibidir. Kendisi dünyaca tanınan ve en tehlikeli büyüleri bozabilen çok az sayıdaki medyumdan birisidir. 

Papaz büyüsü bozma işlemi yapacaksanız mutlaka Seyfullah hocayla ayrıntılar üzerinde konuşmalısınız. Seyfullah hoca papaz büyüsünün bozma sürecini daha kısaltacak ve ondan kurtulmanızı olanak tanıyacaktır. 

Papaz Büyüsü Bozan Medyumlar

Değerli kardeşlerim, papaz büyüsünün ihtişamından sanırım bahsettik. Artık onun güçlü olduğunu biliyoruz. Muhataplarının da dayanıklı, bilgili, kuvvetli olması şart. Burada papaz büyüsü bozan medyum hoca kimdir nasıl olmalıdır, ondan bahsedeceğiz biraz. Değerli kardeşlerim, papaz büyüsü yapmak istiyorsanız, kesinlikle ölçütleriniz olmalı.

Öyle herkesin yanında bu işlemi yaptırmamanız gerekiyor. Herkesin yanında büyüyü bozmaya çalışırsanız, tehlikeli sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Üstelik bilmeyen kişiler size sonuçta vermeyecektir.

Değerli kardeşlerim papaz büyüsü bozmak istiyorum diyorsanız, şimdi söyleyeceklerimizi not etmelisiniz. Çünkü burada seçeceğiniz medyumun özelliklerinden bahsedeceğiz. 

 * Evvela papaz büyüsü bozan kişi kesinlikle ehil olmalıdır. Ehil demek işini en iyi yapan anlamına gelir. Diğer yandan tecrübe sahibi kişidir. Havas ilminin tüm sırlarına vakıf, büyü ilminin her kademesinde ilerlemiş hoca seçmelisiniz.

 * Resmi belge ile çalışmalarını yapmalıdır. Yani kaçak yollardan, merdiven altında çalışmamalıdır. Merdiven altında çalışanlar, yüz yüze konuşmazlar. Sizden hemen para talep ederler. Mağduriyet yaşamamak için dikkat ediniz.

 * İlmi geçmişini kontrol ettiğiniz zaman, evet bu olur diyebilmelisiniz. Geçmişini mutlaka öğrenmelisiniz. Hakkında yapılan yorumlara bakmalı, olumluysa başvurmalısınız.

 * Zamanının hocası olmalıdır. Eski ve yeni kavramları tam olarak bilen bir kişi olmalıdır. Duyarlı, sohbeti şahane, muhabbeti lezzetli medyumlarla çalışmalısınız. 

Kardeşlerim, içinizden ‘yahu böyle medyum var mı ki’ demiş olabilirsiniz. Büyülerle ilgiliyseniz, muhtemelen bunu demişsinizdir. O zaman müjdeyi verelim. Böyle bir medyum var. Medyum Seyfullah hoca, havas ilminde ilerlemiş ve saydığımız tüm alanlarda en iyiye ulaşmayı başarmıştır. Siz onunla henüz tanıştığınızda bile, kim olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Papaz Büyüsünü Bozdum Şimdi Ne Olacak?

Papaz büyüsü için ehil hocamıza danıştınız. Size papaz büyüsünü Allah’ın izniyle bozdur. Bozum işlemleri bitti ve artık bekleyişe geçtiniz. Ne olacağını merak ediyorsunuz. Değerli kardeşlerim, Allah’ın izniyle artık papaz büyüsünün korkun etkilerinden kurtulacaksınız.

Bu yaklaşık 1 hafta sonra gerçekleşmeye başlayacak. 1 haftadan itibaren yavaş yavaş rahatlamaya başladığınızı, üzerinizden yükler kalktığını hissetmeye başlayacaksınız. 

  • Üzerinizden ağır yükler kalkacak. Büyünün amacı fark etmeksizin, çok rahat ve derin bir nefes alacaksınız.
  • Bozulan ruh sağlığınız tekrar eski haline kavuşacak. Mutlu günlerinize geri döneceksiniz.
  • Huzurunuz terine gelecek. Kapanan kısmetiniz tekrar açılacak ve yaptığınız helal işlerde tekrar kazanmaya başlayacaksınız.

Papaz Büyüsü Bozma İçin Hangi Dualar Okunabilir?

Papaz büyüsü bozma için dua okumak her zaman fayda sağlar. Çünkü dualar şeytani cinlerin ve bizzat şeytanın uzaklaşmasını sağlar. Sevgili kardeşlerim, papaz büyüsünü bozmak için okuyabileceğiniz duaları şöyle sıralayabiliriz.

Felak Suresi

Kıbleye dönerek abdestli şekilde 9 kez okunması, Allah’ın izniyle büyüyü bozacaktır. Felak suresi, büyü bozma işlemi için çok etkili bir duadır.

Ayetel Kürsi

Ayetel kürsi görünmez bir kalkandır. Dolayısıyla o hem sizi büyülerin şerrinden korur hem de papaz büyüsünün def olmasını sağlar.

Nas Suresi

Nas suresi okunan ortamlarda kötü niyetli cinler ve şeytan derhal uzaklaşırlar. 

Esma-ül Hüsna

Yüce Allah’ın her bir ismi birbirinden kıymetlidir. Hepsini pekala okuyabilirsiniz. Şu üçünü büyülerden korunmak için 33 defa tekrar ederek okuyabilirsiniz. 

  • Ya Vedud
  • Ya Vehhab
  • Ya Kadir

Papaz büyüsü bozan dualar bu şekildedir kardeşlerim. Bunları okuyarak şeytanın şerrinden ve büyü belasından kurtulabilirsiniz. 

Değerli kardeşlerim duaları istediğiniz gibi tabi ki okuyabilirsiniz. Ama abdest size bir zırh olacağından, bu zırhı yanınıza almanız lazım. Allah’ın kelamlarını zırhla okursanız, bu zararlı varlıklar size yaklaşamazlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ