7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz büyüsü yapan hocalar kimlerdir? Okuduğunuz bu yazımızda papaz büyüsü ile ilgili en çok sorulan sorulardan bazılarının cevabını bulacaksınız. Örneğin, papaz büyüsünün ne olduğu, papaz büyüsü yapan hocaların kim olduğu gibi sorularınız bu yazımızla cevaplanacaktır.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü en eski kara büyülerden birisidir. Bazı rivayetlere göre dünya üzerinde yapılan en etkili büyü olduğu söylenmektedir. Tek bir yapılma amacı yoktur. Farklı durumlar için kullanılabilir. Tüm büyüler büyü yapılan kişinin iradesini etkiler. Ancak papaz büyüsü büyü yapılan kişinin iradesine tamamen hükmeder. Bu nedenle oldukça zor büyülerden biridir. Diğer büyülerden farklı olarak özel bir uzmanlık gerektirir. Yıllarını büyü işine harcamış olan bazı medyumlar bile papaz büyüsü yapamazlar. Çünkü papaz büyüsünün kendi kuralları ve yöntemleri vardır.

Papaz Büyüsü Hangi Durumlarda Kullanılır? Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün kullanım alanı oldukça geniştir. Farklı durumlarda farklı amaçlar için kullanılabilir. Kullanıldığı alana göre farklı etkiler gösterir. En sık kullanıldığı durumlar şunlardır:

  • Büyü yaptıran kişi sevdiği ama sevgisine karşılık bulamadığı kişiyi kendisine bağlamak amacıyla oldukça tesirli olan papaz büyüsünü kullanabilir.
  • Papaz büyüsü, aşk büyüsü olarak da kullanılır. Büyü yapılan kişi büyü yaptırana bir anda âşık olur. Ama bu aşk sıradan bir aşk olmaz. Aşkından ölmek deyimini bu büyü için kullanmak yanlış olmayacaktır. Büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişinin resmen kölesi konumuna gelir. Gözü aşktan başka hiçbir şeyi görmez.
  • İlişkisini istemeden bitiren kişiler, ayrıldığı halde hale sevdiği partnerini geri döndürmek istediğinde bu büyüyü kullanır. Büyü sayesinde terk eden partner geri dönecektir. Geri dönen partner büyünün etkisiyle sevgilisi ya da eşine eskisinden daha bağlı olacaktır.
  • İlişkisi onaylanmayan çiftler için yakın çevreleri ya da aileleri soğutma ya da ayırma için papaz büyüsüne başvurabilir. Bu sayede ilişki yaşayan kişiler birbirinden soğuyup tez zamanda ayrılacaklardır.
  • Sevilmeyen ve mutlu bir yaşamı hak etmediği düşünülen kişiler için kısmet kapatma amacıyla papaz büyüsü Bu büyü yapıldıktan sonra kişinin tüm kısmeti kapanır. Kişinin ilişkisi varsa bir anda nedensizce biter. Çalışıyorsa işinden kovulur. Öğrenciyse okulundan atılır. Hem maddi hem manevi olarak büyü yapılan kişinin tüm kısmeti kapanmış olur. Ve tanıştığı yeni insanlar tarafından her zaman sevimsiz ve itici bulunur.
  • Karmaşık bir papaz büyüsü olarak karşımıza çıkan kişilerin cinsel tercihleri üzerinde etkili bir büyü vardır. Derinliği oldukça yüksek olan bu büyü sayesinde büyü yapılan kişilerin cinsel tercihleri değişir.
  • Özellikle uzun süren ilişkilerde partnerlerden biri farklı cinsel deneyimler yaşama arzusu içine girebilir. Bu durumlarda cinsel bağlılığı arttırmak için papaz büyüsü Bu sayede kişiler partnerlerine cinsel anlamda bağlanır ve sadık kalır.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Kimlerdir?

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Çoğu insan adı nedeniyle papaz büyüsünün, papazlar tarafından yapıldığını düşünmektedir. Bu oldukça yanlış bir düşüncedir. Papaz büyüsü yalnızca medyumlar tarafından yapılır. Ancak büyüyü yapacak medyumun bazı önemli özelliklere sahip olması gerekir. Yani papaz büyüsünü her medyum yapamaz. Papaz büyüsü yapan hocalar Süryani dilini bilmek zorundadır. Kara büyülerden olan papaz büyüsü doğa üstü varlıklardan yardım alınarak yapılır. Bu nedenle yapılan ritüellerde ortaya çıkan enerjiler oldukça güçlü olur. Bu enerjileri doğru yönetip yönlendirmek büyük bir beceri ve deneyim gerektirir.  Sıradan büyülerin aksine en ufak bir hata bile kaldırmayan büyülerdendir. Bu nedenle büyüyü yapan hocaların çok titiz ve dikkatli çalışması gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz