7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Papaz Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Papaz Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün gösterdiği yan etkiler, sizi şaşırtacak kadar kuvvetlidir. Amaçları, ayırma, bağlamak veya aşık etmek olan papaz büyüsü yan etkileri neler merak ediyorsanız, yazımızda bulabilirsiniz. 

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü üç neden için yapılan, kara ve ağır büyüdür. Büyünün hangi amaçlarla yapıldığını bilmek, onun yan etkilerini öğrenmeye yetmez. Öyle ki tarihte papaz büyüsü kadar ağır tesir eden birkaç büyü vardır. Papaz büyüsü eşleri ayırmak maksadıyla yapılabilir. Birini kör kütük aşık etmek veya bağlamak amaçlarıyla tercih edilebilir. Papaz büyüsü, kara büyü olduğundan, bozma işlemleri biraz daha zor olur. 

Papaz Büyüsü Yan Etkileri Neler?

Her kara büyüde olduğu gibi papaz büyüsünün yan etkileri vardır. Sevdiğinizi papaz büyüsüyle aşık etmeden önce mutlaka papaz büyüsü tesirleri ve yan etkileri nelermiş bakmalısınız. Papaz büyüsünün kişinin amaçlarına göre yan etkileri farklıdır. Burada biz papaz büyüsünün ortak yan etkilerine bakacağız. Değerli kardeşlerim, papaz büyüsünün etkileri ve yan etkileri şu şekildedir.

– Sebebi pek anlaşılmayan sinir krizleri ve ani çene kilitlenmeleri, papaz büyüsünün yan etkileri içerisinde bulunur.

– Karabasanlar ve kabuslar çoğalmaya başlar. Hatta kontrolden çıkar. Kişinin inanılmaz derecede yıpranmasına neden olur.

– Dürüst bir insana yapılmış olsa bile, onu yalancı haline getirir. Papaz büyüsü tesirinde kalan kişi, iradesini kaybettiği için doğru konuşamaz noktaya gelir.

– Uyku uyuma isteği çok fazladır. Kişi istese bile uyuyamayacak haldedir. Çok az uyuduğu uykudan kalktığında, terden sırılsıklam durumda olur.

– Büyüden etkilenen kişinin, ciddi derecede kafa karışıklığı yaşadığını söyleyebiliriz. Yaşadığı kafa karışıklığı çok ufak bir işte bile kararsız kalmasına neden olur. 

– Neşeli kişilik yerini tamamen hüzünlü olan şahsiyete bırakacaktır. Kişi sanki bilerek kendisini karamsarlığın ellerine bırakmış olacaktır. 

– Duygu değişiklikleri yaşanmaya başlayacak. İlgi duyulanlar ikinci plana, duyulmayanlar öne çıkacaktır. Nezih ve muhabbeti güzel ortamlardan uzak durmaya çalışacak. Allah’ın isminin olduğu yerden hızla uzaklaşacaktır.

Papaz büyüsünün göstermiş olduğu yan etkileri bunlardır kardeşlerim. Şimdi büyünün nasıl bozulabileceği hususuna bakalım. 

Papaz Büyüsü Bozma Duaları

Papaz büyüsünü bozma yöntemi denilince, dualar ilk sırada bulunur. Duası olmayanın, büyülerle karşılaşması, tesir altına girmesi çok muhtemeldir.

Sevgili kardeşlerim, papaz büyüsü bozan dua konusunda sizlere hangi duaları okumanız gerektiğini aktarmaya çalışacağız. Abdest alarak namaz kılındığında, duanın faziletinin daha fazla olacağını hatırlatmak istiyoruz.

Fatiha Suresi

Her derde deva olan Allah’ın kelamı Fatiha Suresi ile papaz büyüsü gibi kara bir tılsımı inşallah bozabilirsiniz. Ne kadar fırsat bulursanız, okuyunuz kardeşlerim.

Tarık Suresi

Allah’ın kelamlarının güzelliği her şekilde anlaşılabilir. Onlara biraz detaylı bakmanız bile yeterlidir. Allah’ın kelamı olan Tarık Suresi, büyü bozma duası şeklinde rahatça okuyabilirsiniz. Allah’ın izniyle şifayı gönderecek olan Rabbimizdir.

Cin Suresi

Cin Suresini okuyabildiğini kadar okuyup tekrar edebilirsiniz. Kötü olan her şeyin sizden uzak kalmasını sağlayacaktır Allah’ın izniyle. 

Allah’ın İsmi Zişanları

Allah’ın İsmi Zişanlarını okuyarak, papaz büyüsü belasından kurtulabilirsiniz. Siz yeter ki Allah’a karşı samimi olun.

Papaz Büyüsünü Bozanlar?

Sevgili kardeşlerim, papaz büyüsü bozmak istiyorum diyorsanız eğer, hocalara gidebilirsiniz. Gittiğiniz hocanın ehil olması ve imanının sağlam olması gerekecektir. Onlar sizlere dualarla papaz büyüsü bozma işlemi yapabilirler. Dilerseniz, medyum Seyfullah hoca ile görüşme yapabilirsiniz. Seyfullah hoca;

  • Dilediğiniz zamanda derdinizi dinler,
  • İnsana kıymet verir ve bu yolda hizmetlerini eder,
  • İnsana verdiği kıymet vesilesiyle Allah’ın yasakladıklarını yapmaz. 

Kendisini tercih edip, papaz büyüsü bozma dualarıyla işlem yapabilirsiniz. Buyurunuz kardeşlerim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz