7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Peri Büyüsü Nedir

  • Peri Büyüsü Nedir için yorumlar kapalı
Peri Büyüsü Nedir

Peri Büyüsü Nedir

Peri dendiği zaman her ne kadar güzel anlamlar akla gelse dahi peri büyüsü kara büyüler içerisinde yer almaktadır. Özellikle beraberlikleri mutlu giden çiftleri ayırmak ve onları düşman etmek için yapılan büyüler içerisinde yer alır. Tabii platonik aşkları gerçek ve karşılıklı sevgiye dönüştürmek için de düşünceleri yönlendirmek için gerçekleşebilmektedir.

Peri Büyüsü Nedir?

Kur’an-ı Kerim’de cinlerden bahseden sure bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok hadis ve ayet olduğunu söylemek mümkün. Burada periler cinlerin dişisi olarak geçer. Daha çok akıl almaz güzellikleri ve etkileyici yönleri ile öne çıkarlar. Bu yüzden çiftleri birbirinden ayırmak ve onların düşüncelerini yönlendirmek için, peri büyüsü içerisinde peri kullanılır. Yani peri büyüsü nedir sorusuna hitaben, beraberlikleri mutlu olsun ya da olmasın kişileri birbirine düşman etmek için yapılan kara büyülerden biridir.

Peri Büyüsü Nasıl Yapılır?

Peri büyüsü gizemli tılsımlar ışığı altında kadim çağlardan gelen gizemli yöntemler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu durum amaca bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Birçok kişi sevdiği insana kavuşmak ya da bazı insanları ayırmak amaçlı peri büyüsü nasıl yapılır merak ediyor.

– Öncelikle büyüden etkilenecek kişiden ayrı şahsi eşyalar elde edilir.

– Bu eşyalar üzerine medyum hoca kendi yöntemlerini uygular.

– Özellikle gizemli sözcükler ve tasarımların yanı sıra dua ve ayet okuması gerçekleşir.

– Bu esnada büyünün etkili olabilmesi için vefk yapılır ve periler kullanılır.

– Büyü tamamlandıktan sonra medyum bir okuma daha gerçekleştirir ve büyüyü bağlar.

Peri Büyüsünü Kimler Yapar?

Eğer herhangi bir büyüğü içerisinde vefk ile beraber başka varlıklar var ise, çok ciddi şekilde kontrol altında tutulması gerekir. Büyünün içerisindeki enerji oldukça güçlüdür ve aynı şekilde etkisi de büyüktür. O yüzden belli başlı bazı özelliklere sahip olan gerçek medyum hocalar süreci yönetir.

– Doğuştan yetenekli ve her iki taraf ile bağlantı kurabilen

– İslam alimlerinden eğitim almış

– İbranice, Süryanice ve Arapça dillerini bile

– Büyüler konusunda deneyimli ve tecrübeli

– Büyü yapma konusunda ruhsatlı ve sertifika sahibi

Peri Büyüsünün Belirtileri

Belli bir süre içerisinde çok açık şekilde peri büyüsünün belirtileri ortaya çıkar. Özellikle insan düşüncesi ve iradesi üzerinde etki yaptığı için, bir anda davranışları değişmeye başlar. Özellikle sevdiği kişiye karşı soğukluk beslenmeye başlaması ilk belirtiler arasındadır. Zaman içerisinde çiftler arasında kavga başlar ve sonunda ayrılık süreci oluşur. Ayrıca aşık edilecek olan kişi kabuslar görmeye başlar, sosyal yaşamdan kopar ve kısa bir zaman içerisinde büyü yaptıran kişiye aşkını ilan eder.

Peri Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Kadim kitaplarda yer alan en güçlü büyüler arasında yer alan peri büyüsü ne zaman etki eder sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Amaç iyi ya da kötü fark etmeden medyum hocanın yöntemi ile etki altında kalacak kişinin iradesine göre süre değişkenlik gösterebilir. Ancak genel itibariyle 2 veya 3 hafta içerisinde büyü belirtileri ortaya çıkar. Böylece kişinin düşünceleri değişir ve buna göre sevdiği kişiden soğur ya da platonik bir aşk karşılıklı aşk ve sevgiye dönüşür.

Peri Büyüsünü Kimler Yapar?

Gizemli yöntemler altında ele alınan peri büyüsü, vefk ve adından da anlaşılacağı üzere perilerin kullanılması ile gerçekleşir. Yani süreç içerisinde manevi enerji kullanıldığından, peri büyüsünü kimler yapar sorusuna, gerçek medyum hocaların ele alması gerektiğini söylemek mümkün.

Peri Büyüsü Bozulur mu?

Pek çok insan peri büyüsü bozulur mu merak ediyor. Manevi enerji ile beraber perilerin gücünden faydalanarak yapılan bu büyüyü bozulabilir. Bunun için gerçek bir medyuma danışılarak büyünün yöntemine bağlı karşı büyü gerçekleştirilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ