7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Pilatonik Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Pilatonik Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Pilatonik Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk insanoğlunun yaşadığı en güzel duygular arasında geliyor. Her insanın mutlaka hayatının bir döneminde hissetmesi gerektiği aşk, bambaşka duyguların alevlenmesine ve mutlu bir yaşama doğru yelken açılmasına imkan tanımaktadır. Ancak her insanın arzu ettiği aşk ve bağlanmak istediği kişi ile mutlu bir beraberlik gerçek olmaz. Ne kadar çok uğraşırsa uğraşsın aşık olduğunuz kişi sizi görmeyebilir. Böyle durumlarda ise sizi görmesi adına platonik aşk büyüsü gerçek medyumlar tarafından yapılır ve çok güçlü bir tesiri bulunur.

Platonik Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk her zaman karşılıklı olmaz. Özellikle platonik aşklar kişiyi derin bir üzüntüye sevk edebilir ve dibe vurmasına dahil neden olabilir. Zira birine duyulan aşk kolay geçmeyen çok güçlü bir duygudur. O yüzden pek çok insan platonik aşk büyüsü etkileri nelerdir merak etmekte ve bu konuda yardım almaya çalışmaktadır. Doğuştan yetenekli olan ilim irfan sahibi gerçek medyumlar tarafından ele alınan aşk büyüleri, kısa süre içerisinde fiziksel açıdan etkisini göstermeye başlar.

– Karşılıksız aşk iki taraflı hale döner,

– Büyüden etkilenen kişi bir anda büyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk beslemeye başlar,

– Çok zaman geçmeden aşkını ilan etmek için büyü yaptıran kişiye açılır,

– Yalnızca onunla beraber olmak ister,

– Hayat boyu bozulmayacak mutlu bir beraberliğin yolunu açar,

Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Maneviyatın öne çıktığı ve manevi enerjinin kullanıldığı platonik aşk büyüsü nasıl yapılır birçok kişi tarafından merak ediliyor. Gizli ilimlerin kullanıldığı ve kadim kitapların günümüze kadar getirdiği kitabeler üzerinden ele alınan büyüler, gerçek medyumlar tarafından ele alınarak uygulanır. Bu konuda büyünün yapılış amacına bağlı olarak farklı platonik aşk büyüleri ele alınmaktadır. Manevi enerji ile başka varlıkların enerjisinin dünyevi yaşama aktarılmasıyla gerçekleştirilen bu büyüler; dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması eşliğinde tamamlanır.

Platonik Aşk Büyüsü İçin Neler Gereklidir?

Platonik aşk büyüsünün eksiksiz ve doğru şekilde yapılabilmesi için, mutlaka uygulamayı ele alacak gerçek medyum hocanın istediği belli başlı bazı etmenler temin edilmelidir.

– Büyünün etkileneceği kişiden alınacak şahsi eşyalar,

– Günlük kullandığı bazı materyaller,

– Kişinin resmi ya da fotoğrafı,

– Saç teli ya da vücut kılı ile beraber tırnak,

– Duruma bağlı olarak kan damlası,

Platonik Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Mistik çağlardan günümüze kadar ulaşmış olan büyüler, insanların iradesini değiştirmesi ve davranışları değiştirmesi konusunda oldukça güçlüdür. Bu güç çağlar boyunca değişmeden günümüze kadar ulaşmış durumda. Aynı zamanda büyüğünün yapılabilmesi için manevi enerji ve başka varlıkların enerjisi kullanıldığından dolayı, mutlaka doğuştan yetenekli olan ve tecrübeli medyumlar sürece ele almalıdır. O yüzden platonik aşk büyüsünü kimler yapar sorusuna hitaben; bu konuda pek çok işe yardım etmiş doğuştan yetenekli, İslam alimlerinden eğitim almış ve tüm büyüleri hakim olan gerçek medyumlar tarafından yapılması gerektiği söylenmelidir.

Platonik Aşk Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

En merak edilen konular arasında platonik aşk büyüsünün etkisi ne kadar sürer geliyor. Bu durum medyum hocanın ele alacağı büyünün yöntemine, amacına ve etkilenecek olan kişinin iradesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak bu büyünün etkisi o kadar büyüktür ki, genel olarak hayat boyu bozulmadan devam eder.

Platonik Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Platonik aşk büyüsüne maruz kalan kişiler bunun farkında olmaz. Hatta kendisine büyü yapıldığını asla kabul etmez. O yüzden mutlaka çevresindeki kişiler eğer böyle bir durumdan şüphelenirse, konusunda tecrübeli gerçek bir medyum tarafından destek alarak platonik aşk büyüsü bozma desteği alabilir. Yani güvenilir ve gerçek medyum ile yönteme uygun olarak platonik aşk büyüsü bozulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz