7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Pilatonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Pilatonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Pilatonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pilatonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk insanın yüreğine bir kere yerleştiği zaman kolayca çıkmayan en güçlü duygular arasındadır. O yüzden karşılıksız olarak yaşanan aşklar zaman içerisinde kişi yıpratır ve ciddi bir bunalıma doğru sürükleyebilir. Bu konuda başka ilişkiler yaşansa dahi aşık olunan kişi bir türlü unutulamaz. Sonuçta insan kalbine söz geçiremez ve kime aşık olmuşsa her daim onu düşünür. Bu çok zorlu dönemi atabilmek için ise platonik aşk büyüsü insanların sorununa deva alabilmek adına, gerçek medyumlar tarafından ele alınmaktadır.

Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karşılıksız olan aşkına cevap bulabilmek için birçok insan, platonik aşk büyüsü nasıl yapılır merak ediyor. Kadim çağlardan günümüze ulaşmış ve mistik ilimlere sahip olan aşk büyüsü, manevi enerjinin kullanıldığı en önemli uygulamalar arasında yer alır. Aynı zamanda başka varlıkların da sürece girmesiyle etkisi çok büyüktür.

Bu etkinin kontrolü altında tutulması, büyüden etkilenecek kişinin iradesini kırılması için gerçek medyumlar süreci yönetmektedir. Herhangi bir kontrol dışı sorun yaşanmaması için bireysel çözümlere başvurulmamalıdır. Doğru yöntemler, malzemeler ve vefk, ayetler ile dualar üzerinden yapılan aşk büyüleri medyum hocaların kendi yöntemlerine uygun şekilde tamamlanır.

Platonik Aşk Büyüsü Yapımı İçin Gerekli Olanlar?

Doğru şekilde medyum hocalar tarafından ele alınacak platonik aşk büyüsü yapımı için gerekli belli başlı bazı etmenler bulunur.

– Büyüden etkilenecek olan kişinin resmi ya da fotoğrafı,

– Vücut kılı, saç teli veya tırnak,

– Medyum hocanın isteğine göre kan damlası,

– Kişiye ait olan bazı şahsi eşyalar,

– Alternatif olarak gün içerisinde sık kullandığı farklı malzemeler,

– Büyünün yöntemine göre medyum hocanın isteyeceği farklı etmenler,

Platonik Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Çağlar boyunca süregelmiş olan mistik ilimler arasındaki platonik aşk büyüleri, çok güçlü etkileri ve sırları içerisinde barındırır. Geçmişten günümüze pek çok zorlu aşkları bir araya getirmiş olan bu büyü, oldukça güçlü bir bağlayıcılığa sahiptir. Tabii bu güç aynı zamanda kontrol gerektirir. O yüzden doğuştan yetenekli olan, manevi enerji ve başka varlıkları kontrol eden, ilim irfan sahibi ve deneyimli gerçek medyum hocalar uygulamayı gerçekleştirir. Farklı yöntemler üzerinden kişinin iradesi ve amaca göre ele alınan aşk büyüsü, belirli bir zaman içerisinde etkisini göstererek hayat boyu sürecek mutlu bir beraberlik sağlar.

Platonik Aşk Büyüsü Çeşitleri

Sebeplere bağlı olarak platonik aşk büyüsü çeşitleri değişkenlik gösterir. Her büyü kadim kitaplarda yer alan ve önemli sırlara sahip yöntemlerdir. Bu yöntemler ise sadece İslam alimlerinden eğitim almış medyum hocaların bildiği uygulamalardır. Farklı çeşitlerdeki platonik aşk büyüleri uygulamaya ve aynı zamanda kullanılacak olan malzemeye göre değişebilir. İradesi kırılacak kişinin gücüne, amaca ve yönteme uygun şekilde medyum hocalar farklı çalışmaları ele alır.

Platonik Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Gerçek medyumlar tarafından ele alınan ve uygulaması gerçekleştirilen platonik aşk büyüsü belirtileri kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar.

– Büyüden etkilenecek olan kişi gece yoğun şekilde terler ve kabuslar görür,

– Sosyal yaşamı kendini kapatır ve daha durgun hale gelir,

– Aklında sadece büyü yaptıran kişi olur,

– Ona açılmak için fırsat kollar,

– Çevresindeki insanlar değiştiğini söylese bile bunu kabul etmez,

– Sonunda açılmak için zaman yakalar ve aşkını ilan eder,

Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bazen insanlar çevresindeki kişilerin davranışlarının değiştiğini fark eder. Bu değişiklik üstüne üstlük herhangi bir kişiye karşı aşk beslemeleri ile daha da şiddetli noktaya ulaşır. İşte böyle zamanlarda sevdiklerine yardım etmek isteyen pek çok kişi, platonik aşk büyüsü nasıl bozulur merak etmektedir. Bu büyünün etkisi çok güçlü olduğundan dolayı, mutlaka yöntemine ve amacına bağlı olarak gerçek medyumlar tarafından irdelenmeli ve ele alınmalıdır. Bu şekilde platonik aşk büyüsü bozulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ