7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Pişman Etme Ritüelleri

  • Pişman Etme Ritüelleri için yorumlar kapalı
Pişman Etme Ritüelleri

Pişman etme ritüelleri içerisinde eşi veya sevgilisi tarafından terk edilen kadın veya erkeklerin başvurduğu bir yöntemden bahsetmek istiyoruz.

Aşk, herkesin bildiği gibi karşı cinse duyulan kuvvetli bir bağ ya da sevgidir. Aşk güzel bir duygu olmasına rağmen karşılıksız yaşandığında acı vermekten başka bir işe yaramayabilir. İnsanlar normal olarak kendisini bırakıp giden sevgili veya eşlerini pişman etmek için büyük bir istek hissederler. Çok büyük sevgi hissederken terkedilmek insanın hem kalbini kırar hem de gururunu incitir. Kendisini bırakıp giden sevgili veya eşine bir ders vermek isteyen kadın veya erkeklerin başvurduğu bir yöntem olan ayrılan sevgiliyi pişman etme büyüleri en çok ilgi duyulan ve yaptırılan büyüler arasında yer almaktadır.

Pişman Etme Ritüeli Nedir?

Eşleri veya sevgilileri tarafından terk edilmiş olan kadın veya erkekler tarafından araştırılan bir konu olan pişman etme ritüeli nedir? Sorusu konuyla ilgili sıkıntı yaşamış kişilerin öğrenmek istedikleri bir konudur.

Ayrılan sevgiliyi veya nedensiz yere bırakıp giden eşi pişman etmek isteyen kişiler tarafından başvurulan bir yöntemdir. Ayrılan sevgiliyi pişman etme duası ve pişman olması için yapılan çeşitli işlemlerin teknik bir konu olduğu bilinmektedir. Bu nedenle bu konuların kesinlikle çok bilgili bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir. Tecrübeli ve bilgili kişilerin haricinde yapmaya kalkılması gerekir çünkü ritüelin karşı tepki yapabilmesine neden olacaktır. Pişman etme ritüelleri yapılış amacına göre ve yapılan kişiye göre isim almaktadır. Pişman etme ritüellerinin çeşitleri arasında şunlar yer almaktadır;

  • Nohut ritüeli
  • Düğüm ritüeli
  • Resim ritüeli

Ayrılan sevgiliyi pişman eden ritüel hakkında bilgi vermeden önce yeniden ve önemli hatırlatma yapmak istiyoruz. Pişman etme ritüeli yaptırmaya karar verdikten sonra yapılacak en önemli iş bu konuyu çok iyi bilen ve tecrübeli bilgili kişilerden yardım almaktır. Ayrılan sevgiliyi pişman etme ritüeli için bazı malzemeler gerekmektedir. Bir miktar karabiber bu iş için yeterli olacaktır. Bir miktar karabiber ile bir miktar tuzu karıştırdıktan sonra oluşan karışıma terk eden sevgilim dönsün büyük bir aşk olsun denilmelidir. Tuz ile karabiber karışımına gerekli sözler söyledikten sonra karışım bir kaba alınarak terk eden sevgili için yapılan yemeklere konulmalıdır. Ayrılan sevgiliyi pişman etme ritüelinin ne kadar sürede etki ettiği kişiye göre değişmektedir. Fakat pişman etme ritüellerinden sonuç almak için çok beklenmediği bilinmektedir.

Giden Sevgiliyi Pişman Etme Ritüeli

Eşi veya sevgilisi tarafından terk edilenler, bu ritüeli uygun bir şekilde yaptırdıkları zaman mutlaka sevdiklerine kavuşurlar.

Ayrılan erkeği pişman etme ritüeli  ise eşini ya da sevgilisini bırakıp giden erkeklerin dönmesi için yapılacak bir ritüel olmaktadır. Bu tür ritüelde gerekli malzemeler biraz fazla olmakla birlikte sonucun kolay elde edilmesi için takip edilmek zorundadır. Eşini ya da sevgilisini bırakıp giden erkeklerin dönmesi için yapılacak ritüel de gerekli olan malzemeler ise şunlardır;

  • Nergis çiçeği
  • 3 adet mum
  • Kabuk tarçın
  • Çakmak
  • Yarım metre ip
  • Bardak

Pişman etme ritüelleri arasında en çok ilgi gören ritüel olarak bilinmektedir. Ritüel yapma işlemi tamamlandığında hemen arkasından mutlaka giden eş ya da sevgili arayıp özlediğini söyleyecektir.

Birçok ritüel çeşidini yaptıranlar bu ritüeller bitiminde mutlaka istediklerine kavuşmuşlardır. Pişman etme ritüelleri genellikle dualar şeklinde okunmaktadır. Pişman etme ritüelini uygulayacak olan kişi öncelikle bir gusül abdesti almalıdır. Besmele çektikten sonra huşu içinde tecrübelerini bilgileriyle karışım yaparak güzelce duayı okumalıdır. Pişman etme ritüelleri en kısa zamanda sonuç veren en etkili ritüellerdendir. Bu nedenle terkedilen kişilerin en çok başvurduğu bir işlemdir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ