7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünün tutması için etkin olan faktör, bağlama büyüsü yapılacak kişinin resmidir. Kişinin en düzgün halde çekilmiş bir resmi gerekmektedir. İşinin ehli olan medyum, bağlama büyüsü için resmin teminini istemektedir. Birinin başarılı bir şekilde bağlama büyüsü yaptırabilmesi için ihtiyacı olan tek şey, resimdir. Resmin olması, bağlama büyüsünün olumlu sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Bağlama Büyüsünde Resmin Önemi Nedir?

Bağlama büyüsü yapılırken resmin olması, hüküm verilecek varlığa suret sunmayı kolaylaştırmaktadır. Sadece tarif yolu ile bir suret sunmak zor olacağından, resim bağlama büyüsü nün kesin sonuç vermesini sağlamaktadır. Resimdeki kişiye bir tılsım oluşturulmakta ve bağlama büyüsünün etkisini göstermesi ile birlikte istenen sonuç elde edilmektedir.

Resimle Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama büyüsünün ön hazırlığında, resim istenmektedir. Resim ile birlikte kısa sürede sonuç almak, mümkün olmaktadır. Bağlama büyüsü oldukça hassas bir konu olduğundan, kuvvetli ilme sahip olan medyuma gitmekte fayda vardır. Bağlama büyüsünün gerçekleşmesi için sıralı bir şekilde birtakım ritüeller yerine getirilmektedir. Ritüeller yerine getirildikten sonra resim, hiç kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır.

Resimle Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Resimle bağlama büyüsü nasıl yapılır ve kaç gün de etki eder, tesirinin çok kuvvetli olduğu bilinmekte ve etkisi hemen görülmektedir. Ön hazırlıkların tamamlanmış olması, bağlama büyüsünün tutması için son derece önemlidir. Resimle bağlama büyüsünün ne kadar sürede tutacağı, hazırlıkların ne kadar sürede yapıldığına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bağlama Büyüsü İçin Resim Şart mı?

Bağlama büyüsü için resim şart olmasa da bağlama büyüsünün garanti sonuç vermesini sağlamaktadır. Üzerinde işlem yapılabilecek sembolik bir resim bile çoğu zaman bağlama büyüsü için yeterli sayılmaktadır. Günümüzde herkesin resminin kolaylıkla bulunabileceği göz önüne alındığında, resimin temini sırasında herhangi bir zorluk yaşanması mümkün değildir.

Resimle Bağlama Büyüsü Etkileri

  • Bağlama büyüsünün hedefi resimdeki kişi olup etkileri o kişide görülmektedir.
  • Resimle bağlama büyüsü, resimdeki kişinin duygularının değişmesini sağlamaktadır.
  • Resimle bağlama büyüsü yaptıran kişiler, yıllardır karşılık alamadıkları aşklarına kavuşmaktadır.
  • Kişi daha önce hissetmediği kadar büyük bir aşk hissetmekte ve sürekli onun yanında olmak istemektedir.
  • Bütün gün büyü yaptıran kişiyi düşünmekte ve gözü ondan başka kimseyi görmemektedir.

Resimle Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Resimle bağlama büyüsü, işinin ehli medyumlar tarafından başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. Sevdiği adamın resmini vererek bağlama büyüsü yaptıranlar, istedikleri kişiyi elde etmektedir. Büyü doğru yöntem ve ritüeller ile yapılırsa, bozulması mümkün değildir. Kişi kendine büyü yapıldığını anlamadığından, herhangi bir büyü bozdurma işlemi de yaptırmamaktadır. 

Sadece platonik aşıklar değil, sevgililer ve evli çiftler de resimle bağlama büyüsü yaptırmayı istemektedir. Bağlama büyüsünün yaptırılması ile birlikte evli çiftler daha fazla birbirlerine yaklaşmakta ve hane içerisindeki bağ daha da güçlenmektedir. Resimle bağlama büyüsünün etkisi son derece kuvvetli olduğundan, nasıl yapılırken medyuma gidiliyorsa bozdurmak için de medyuma gitmek gerekmektedir.

Resimle Bağlama Büyüsü Yaptırmak Zararlı mı?

Her büyünün birtakım olumlu ve olumsuz özellikleri olduğu gibi resimle bağlama büyüsünün de olumsuz tarafları vardır. Resimle bağlama büyüsü yaptırılmış olan kişi yaptıran kişiye yakınlaşırken, çevresinden uzaklaşmakta ve sosyal çevresi olumsuz etkilenmektedir. Sosyal çevresinin yok olması ile birlikte yalnızlığa bağlı depresyon yaşanmaktadır.

Resimle bağlama büyüsü yaptıranlar kişi sürekli yaptıran kişiyi düşünmekte ve aşkından yanıp tutuşmaktadır. Bir süre sonra sürekli aşık olma durumu, resimle bağlama büyüsü yaptıran kişi için sıkıcı olmaktadır. Kişinin ruhsal ve zihinsel faaliyetleri değiştiğinden, hal ve tavır olarak bambaşka bir kişiye dönüşmektedir. Sonsuza kadar devam edecek olan resimle bağlama büyüsünü yaptırırken iyi düşünmek gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ