7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Rüya Büyüsü Nasıl Yapılır

Rüya Büyüsü Nasıl Yapılır

Rüya Büyüsü Nasıl Yapılır

Birçok farklı amaç doğrultusunda rüya büyüsü yapılabilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere insanların rüyasını etkileyen bu büyü, paralel olarak düşünceleri ve irade ile etkilemektedir. O yüzden daha çok insan ilişkileri üzerinden kişinin davranışlarında değişiklikler gerçekleştirmek için uygulanan büyü yöntemleri içerisinde yer alır. Gerçek bir medyumun elinde çok güçlü hale gelebilmektedir.

Rüya Büyüsü Nedir?

Rüya büyüsü 2 farklı amaç doğrultusunda ele alınır ve medyum hocanın bildiği gizemli yöntemler doğrultusunda uygulanır. Bunlardan biri rüya büyüsü nedir sorusuna karşılık birilerinin rüyalarını kontrol ederek onun düşüncelerini etkilemek için yapılır. İkincisi ise sürekli olarak kabus ve kötü rüyalar gören kişilerin bundan kurtulmasını sağlamaktır.

Rüya Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hem iyi hem de kötü amaçlı yapılabilecek olan rüya büyüsü nasıl yapılır pek çok kişi merak ediyor. Daha çok insanı etkileyen bir rüya olduğu için kişisel eşyalar gereklidir. Malzemeler tamamlandıktan sonra gerçek medyum tarafından özel uygulama altında ele alınır.

– Rüyadan etkilenecek kişinin tam da uyuduğu dönem içerisinde yapılır.

– Kişiden alınmış kendi eşyaları üzerine okuma gerçekleştirilir.

– Kadim sırlara uzanan tılsımlılar ve sözcüklerin yanı sıra ayetler ve dualar ile Esma-ül Hüsna okuması gerçekleşir.

– Daha sonra rüyadan etkilenecek olan kişinin hala uykuda olduğu sırada, eşyalar bir beze sarılı halde onun evinin çevresine toprağa gömülür.

– Eğer kabuslardan kurtulmak için yapılıyor ise o zaman kişisel eşyalar kullanılırken, büyünün ardından kişi kendi evinin çevresine eşyaları toprağa gömer.

Rüya Büyüsü Neden Yapılır?

Hayatlarının bazı dönemlerinde insanlar kabuslardan ve kötü rüyalardan bir türlü kurtulamaz. Özellikle insanın enerjisini emen ve gününün negatif geçmesine sebep olan kötü rüyalar, zaman içerisinde psikolojik açıdan da sorunlar yaratır. Bundan kurtulmak için rüya büyüsü neden yapılır sorusu araştırılmakta ve öğrenilmeye çalışılmaktadır. Bu sıkıntılardan kurtulmak adına medyum hocalar tarafından bu kadim büyü ele alınır. Aynı zamanda herhangi bir kişinin iradesini kırmak ve düşüncelerini değiştirmek amaçlı uygulanır. Bu durum daha çok hem iş hem de aşk üzerine gerçekleşebilmektedir.

Rüya Büyüsü Belirtileri

Uygulama tamamlandıktan sonra rüya büyüsü belirtileri kısa sürede kendisini gösterir. Belirtiler amaca bağlı olarak değişkenlik yaratabilir.

– Kişi kötü rüyalardan ve kabuslardan kurtulmaya başlar ya da azalır.

– Aşık edilmek istenen bir kişinin düşünceleri rüyalar üzerinden yönlendirilir.

– Büyüden etki eden kişi iş hayatında bazı olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilir.

– Aşık edilen kişi büyü yaptıran kişiye kısa sürede aşkını ilan eder.

Bu şekilde rüya büyüsünün yapıldığı amaca bağlı olarak farklı belirtiler ortaya çıkabilmektedir.

Rüya Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Kadim kitaplardaki en önemli tılsımlar içerisinde yer alan rüya büyüsü ne zaman etki eder en çok merak edilen konulardan biridir. Özellikle kabuslardan kurtulmak isteyen ya da etkilemek istediği kişinin davranışlarını değiştirmeyi arzu eden insanlar bunu öğrenmeye çalışmaktadır. Kişinin iradesine ve yapılan büyünün yöntemi ile mesafeye bağlı olarak rüya büyüsü 2 hafta ile 1 ay arasında etkisini gösterir.

Rüya Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer?

Gerçek medyum hocalar tarafından yardım alan birçok kişi rüya büyüsü etkisi ne kadar sürer merak etmektedir. Bu büyü içerisinde vefk gibi başka varlıklar da yer aldığı için çok güçlü bir etkiye sahiptir. O yüzden enerjisine diğer boyuttan aldığından dolayı hayat boyu süreceğini söylemek mümkün.

Rüya Büyüsü Bozulur Mu?

Bu tılsımın etkisini kaybetmesini istemeyen birçok kişi rüya büyüsü bozulur mu diye sorgulamaktadır. Eğer doğru ellerde, yani gerçek bir medyum ile hayat bulursa rüya büyüsü kolay kolay bozulmaz. Ancak elbette birçok büyüde olduğu gibi, büyünün yöntemi bilinirse rüya büyüsü de bozulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz