7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sabun Büyüsü Nedir Ve Nasıl Bozulur

 • Sabun Büyüsü Nedir Ve Nasıl Bozulur için yorumlar kapalı
Sabun Büyüsü Nedir Ve Nasıl Bozulur

Sabun büyüsü kötü amaçlı yapılan bir büyüdür. Bu yüzden kara büyüler listesinde yer alıyor. Büyü yaptırılan kişinin canına kast edildiğinden çok tehlikelidir. İnsan canına mal olacağı için gerçek medyumlar bu büyüyü yapmıyorlar.

Kötü amaçlı yapılan sabun büyüsü adıyla yine aynı olan aşk sabun büyüsü bulunuyor. Bu büyüde amaç zarar vermek değil, iki insanın birbirini sevmesi ve bağlanmasıdır. İsimleri aynı olsa da iki dua arasında, amaç, yapılan ayin ve okunan dualar farklıdır. Sabun büyüsünü “aşk büyüsü” olarak yaptıranlar, karşılarındakini zorla kendilerine bağlamak istiyorlar. Bu nedenle iyi niyetli bir büyü gibi görünse de olayın içinde zorlama ve istem dışı olduğu için kötü niyetli büyü olarak kabul ediliyor.

Her iki büyü de çok rağbet edilen büyülerdir. Büyü malzemelerini edinmesi ve yapılması çok kolaydır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kötü amaçlı yapılan sabun büyüsünü güvenilir medyumlar yapmadığı için, yaptırmak isteyenler evlerinde kendileri yapıyorlar. İnternette sabun büyüsü ile ilgi birçok büyü yöntemini bulmak mümkündür. Bu büyüleri yapmanın ters tepmesi olasılığı da olduğu için çok dikkatli olmalısınız. İnternette bulacağınız büyülerden biri 41 iğneli sabun büyüsü olacaktır.

Sabun büyüsü için bir kalıp sabun, 41 adet veya 23 adet iğne gerekiyor. Büyüyü hazırlamak, için büyü yapılmak istenen kişinin adı, doğum tarihi, anne adı gerekiyor. Büyü iki aşamada yapılıyor. Birinci aşama olan dinlendirme mertebesinde sabun, kaynamış suyun bulunduğu bir kapa konuluyor. Kişinin bilgileri 14 defa okunuyor.

İkinci aşama olan acılaşma aşamasında, belirli dualar okunarak, tılsımlar yapılarak rituel oluşturuluyor. Her okuma sonunda bir iğne sabuna batırılıyor. Bu işlem 5 ile 7 gece arasında sürüyor. Son iğne batırılıp, son sözler de söylendikten sonra sabunun ya gömülmesi ya da su dolu bir kuyuya atılması gerekiyor.

Sabun Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Sabun büyüsü etkileri nelerdir, etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür. Büyüye maruz kalan kişi, doğru dürüst düşünemez. Yanlış kararlarda ve hareketlerde bulunur. Vücut dengesi bozulduğu için hastalanıp, günden güne erimeye başlar. Ölüme kadar götürdüğü için çok tehlikelidir.

Kişinin hangi tür acıyı çekmesini istiyorsanız, iğneyi o uzvunu düşünerek batırıyorsunuz. Sabun kalıbını insan vücuduna benzetebilir veya öyle düşünebilirsiniz.

 • Baş bölgesine batırılan iğne, kişinin bilincine ve aklına zarar verir.
 • Karın ve göğüs bölgesine batırılan iğne, duygusal acı çekmeye, zehirlenmeye, kalp krizine neden olur.
 • Sol kola batırılan iğne, kişinin aile saadetinin bitmesine yol açar.
 • Sağ kola batırılan iğne, iflas etmesine neden olur.
 • Ayaklara batırılan iğne, kazalara uğramasını sağlar. Ayak bölgesine birden fazla iğne batırırsanız, kişinin felç olmasına yol açabilirsiniz.
 • Cinsel organ bölgesine batırılan iğne, cinsel olarak tükenmesine veya cinsel yönden azmasına sebebiyet verir.
 • Ense bölgesine batırılan iğne, kişide intihar veya cinayet işleme hissi uyandıracaktır.

Sabun Büyüsü Evde Yapılabilir Mi?

Kötü niyet besleyen bazı insanlar gerçek medyumlara bu büyüyü yaptıramıyorlar. Bunun sonucunda da sabun büyüsü evde yapılabilir mi araştırmasına giriyorlar. İnternette, bu büyüyle ilgili nasıl yapılacağı, izlenecek yol hakkında bilgiler bulunuyor. Fakat bu bilgilerin hepsi eksiktir.

Gerçek medyumlar ve aklıselim olanlar, bir büyü yapılırken, dualar okunduğunu bilirler. Her dua okunurken de belirli ritüeller yapılır. Bu duaları, ritülleri bilmeden büyüye kalkışmak olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Bu nedenle basit bile görünse sadece sabun büyüsü değil hiçbir büyüyü evde yapmaya kalkmayın.

Medyumlar, duaları ne kadar okuyacaklarını, vefkleri nasıl hazırlayacaklarını, ayin sırasında neler yapacaklarını bilirler. Bu nedenle uzman bir medyum desteği almadan hiçbir büyüye kalkışmayın.

Sabun Büyüsü Nasıl Belli Olur?

Kendinizde halsizlik, uykusuzluk, baş dönmesi, bunalma ve ağlama hisleri varsa, öncelikle doktora görünmelisiniz. Doktorun verdiği ilaçlar ve tedavi yöntemi derdinize çare olmuyorsa, iyi bir medyuma görünmelisiniz.

Medyuma ilk soracağınız, sabun büyüsü nasıl belli olur olacaktır. Medyum size aşağıda sıralanan durumları sayacaktır.

 • Üzerinizde bir ağırlık hissi olması
 • Bir türlü uyuyamamanız
 • Gözlerinizde görme yetinizin azalması
 • Gün içerisinde sık sık gelen ağlama isteğiniz
 • Yerinizden kalkmak istememeniz, kalkmak istediğinizde de zorlanmanız
 • El ve ayaklarınızın gün içerisinde sürekli titremesi
 • Fiziksel aktivite isteğinizin azalması ve hiç yapmak istememeniz
 • Bunalma hissi
 • Her konuşmada sürekli kavga çıkarmak için bahane aramanız
 • Hatanızı kabul etmeme ve isyankârlık

Bu belirtilerin geneli ya da tamamı sizde görülüyorsa, siz sabun büyüsü yapılmış, demektir. Bu büyünün ve üzerinizdeki olumsuzlukların kalkması artık medyumun işidir.

Sabun büyüsü ile aşık etme, bir kişiyi diğer insana âşık etmek için de yapılıyor. Hazırlanan sabun, bir su kaynağına ya da bir kuyuya atıldığında büyü yapılan kişide aşağıdaki belirtiler görülmeye başlanıyor. 

 • Ruh halinde romantik bir duygusallık görülmeye başlıyor.
 • Büyü tesiri altında olduğu için hemen her konuda çok hassas olmaya başlıyor.
 • Çevresinde yaşanan her olaya karşı aşırı duygusal ilgi geliştirmeye başlıyor.
 • Basit bir olay karşısında bile duygularını kontrol edemiyor.
 • Olaylar karşısında duygusal olarak gücünü kaybedip, buna bağlı olarak ağlama nöbetleri yaşayabilir.
 • İlerleyen günlerde büyü yaptıranı hayal etmeye başlıyor.
 • Evrensel güçlerin etkisinde kalıp, büyü yaptıran kişiye karşı aşırı ilgi geliştirmeye başıyor.
 • Azami 10 gün sonra tamamen büyünün tesiri altına giriyor. Büyü yaptıran kişiye duygularını açmaya karar verir.
 • En fazla 14 gün içinde büyü yaptıran kişiye aşk ile bağlanması gerçekleşir.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsünün olumsuz etkilerinden çabuk kurtulmak istiyorsanız, sabun büyüsü nasıl bozulur araştırmasıyla vakit kaybetmeyin. Bu konuda deneyimli ve bilgili bir medyuma danışmalısınız. Bu konuda uzman olan medyum en kısa sürede sorununuza çare bulacaktır.

Medyum, üzerinizde gerçekten de sabun büyüsü olup olmadığını anlamak için “bakım” yapıyor. Sabun büyüsüne rastlarsa ikinci aşamaya geçiyor. Sizden kişisel bilgiler isteyerek, öncelikle koruma büyüsü yapıyor. Aslında bu koruma muskasıdır. Büyünün içeriğini çözene kadar sizin daha da zarara uğramanızı önlemek için alınan bir tedbirdir. Sabun büyüsü bozulana kadar, belirli aralıklarla yazılan koruma vefkini üzerinizde taşıyorsunuz.

Medyum, en geç 3 gün içinde büyünün üzerinizdeki etkisini azaltacak yolu bulup, hazırlıyor. Vefki nasıl taşıyacağınız, neler yapacağınız hakkında size talimatlar veriyor. Buna riayet ettiğinizde, büyünün olumsuz etkileri üzerinizden gidiyor.

Sabun Büyüsü Bozma Duaları

Medyumun yazdığı vefk ile birlikte sabun büyüsü bozma duaları okursanız, büyünün olumsuz etkisinden kısa sürede kurtulursunuz. Dualara başlamadan önce abdest almanız ve iki rekât nafile namazı kılmanız eftaldir. Namaz kılmıyorsanız, sadece abdest alıp, kıbleye diz çöküp, el açabilirsiniz.

Öncelikle eüzü besmele çekiyorsunuz, sonra kelime-i tevhid getiriyorsunuz. Kelime-i tevhitten sonra Felak suresini okuyorsunuz. Tekrardan eüzü besmele ve kelime-i tevhidi getiriyorsunuz. Nas suresini okuyorsunuz. Nas suresinden sonra da Bakara suresini okuyorsunuz. Bu sıralamayı 3 defa yapıyorsunuz.

Sabun büyüsünden kurtulmak veya bu büyüye maruz kalmamak için her gün okuyacağınız dualar var. Gece yatarken veya sabah evden çıkarken 1 Fatiha, 3 İhlas, 3 Felak, 3 Nas okuyun. Bu duaları sadece kötü büyüler için değil, her türlü bela ve musibet için de okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ