7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sabun Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

  • Sabun Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Sabun Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Kişinin sabun gibi erimesi, hasta yatağına düşmesi için yapılan sabun büyüsü nedir yapılma amaçları nedir ve en önemlisi yan etkiler nelerdir, bunları aktaracağız. Ölüm büyüsü şeklinde olan bu büyüyle mücadele etmenin yollarını yine bu yazıda bulabilirsiniz.

Sabun Büyüsü?

Sevgili kardeşlerim, yüce Allah hepimize akıl vermiş, bundan yararlanmamızı istemiştir. İnsanlar bazen akılları yerine, intikam dolu taraflarını kullanırlar. Biliniz ki intikam, Allah’ın hiç sevmediği bir eylemdir. Ona yakın olan Allah’a uzak olur. Sabun büyüsü, karşıdaki kişinin hasta yataklara düşmesi için yapılır. Sadece hastalık için değil, kimi zaman ölümü için de yapılmaktadır. Dünyanın en tehlikeli birkaç büyüsü arasında yer alır. Kullanılan sabun, ölünün bedeni yıkanılan sabundur.

Sabun Büyüsü Yan Etkileri?

Değerli kardeşlerim, sabun büyüsü, insan gibi düşünmeyenlerin tercih ettiği tılsımdır. Bunun yan etkileri o kadar ağır ki kişinin ölümüne kadar gider. Büyüyü yapanların Allah katında nasıl hesap vereceğini en iyi Allah bilir. Sabun büyüsü yan etkileri konusunda sizlere aktaracaklarımız şunlardır.

– Büyü genellikle, haset, kin ve nefret amacıyla yapılır. Hangi tarafından tutarsanız, kötülük içindir. Kişinin sabun gibi erimesine, sıkıntılarını çok büyümesine neden olur. 

– Büyü yapılan kişiye uykular haram olur. Psikolojik rahatsızlıklar yakasını bırakmaz hale gelir. Devamlı sorunlar yaşaması, onun sonunda hasta yataklarına düşürür. Hastalıkları genellikle ağır olur.

– Kişiyi hasta yatağına hapis eder. Orada bırakır. Ölüme terk eder. Etkiler çok ağır olduğundan, buna karşı koymanın sadece bir yolu vardır.

Sabun büyüsü yapılan kişi hasta yataklarına düşmeden evvel, çok ciddi derecede kafa karışıklıkları yaşar. Ailesine, çevresine zarar verici hareket yapabilir. Onun etrafında tartışma eksik olmaz. Şeytan ve tarikatı büyü yapılanın etrafını sarmış haldedir. 

– Sorunlar gittikçe büyür. Akıl almaz boyutlara ulaşır. Kişinin hareketleri tuhaflaşmaya başlar. Ne yaptığınız bilemez duruma gelir. Ölüm büyüsüdür. Yapan kişi bundan kurtulamazsa, ne yazık ki sonunda ölür. 

Sabun büyüsünü yapan ve yaptıranların tümü cehennemliktir. Sevgili kardeşlerim, bu büyüyü aklı yerinde olan insan yapmaz. Toplumu düşündüğümüz zaman yapanlar çıkabilir ama imanlı hocaların bunu yapması mümkün değildir. Her şerrin karşısında bir hayır vardır. Bunların karşısında, yüce Allah vardır.

Sabun Büyüsünden Kurtulma Yolu

Sabun büyüsü, kişinin sabun gibi erimesine neden olur. Değerli kardeşlerim burada sabun gibi erimekten kasıt edilen, kişinin hali ve ruhunun değişimi ve hastalanmasıdır. Sabun büyüsü bozma için mutlaka dua yoluna başvurulmalıdır. Çünkü orada kullanılan şeytanlardan ve cinlerden kurtulmanın tek yolu, Allah’ın yoludur. Yüce Allah’a sığınarak dua etmektir. Bunun farkına varan kişiyi Allah kurtarır inşallah.

Sabun Büyüsü Bozmak İçin Dualar

Sabun büyüsü bozan dualar hangileri derseniz, size tüm Kur’anı gösterebiliriz. Ancak insan üşengeç olduğu için Kur’an okumaktan bile mahrum kalır. Ölüm döşeğinde tembellik edilmemeli, Kur’an okunmalıdır. Değerli kardeşlerim, okumakta zorlanmayacağınız, sabun büyüsünü sizden uzak tutan duaları buraya yazıyoruz. 

Yunus Suresi

Sabırla okunmalıdır. İçten okunması ve her okunuş sonrasında samimiyet ve gözyaşıyla ‘Allah’ım sana sığınıyorum. İblisin şerrinden ben koru yüce Allah’ım’ denmelidir.

Felak Suresi

Ağır kara büyülerinin def edilmesi için okunan Felak Suresi, Allah’ın izni ve kuvvetiyle sizlere koruma görevi görecektir. Sabun büyüsü bozma duası olarak okumamız mümkündür.

Nas Suresi

Değerli kardeşlerim, Kur’anın güzel surelerinden birisi de Nas Suresidir. Nas Suresini içten, gayretle ve samimiyetle okuyabildiğiniz kadar okumalısınız. 

Duaları okumadan önce abdest almalı ve farz namazı kılmalısınız. Dua yapmayı bilmiyorsanız, sizlere gönülden yardım edebilecek olan medyum Seyfullah hocadan yardım isteyebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ