7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Saç Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etmek, sevdirmek amacıyla yapılan saç büyüsü, tarihte eski büyüler içerisinde yer alıyor. Ak büyü gurubunda bulunan saç büyüsü nasıl yapılır neden yapılır, bozmak mümkün müdür gibi sorularınızın cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Saç Büyüsü Nedir?

Saç büyüsü, birine kendini sevdirmek maksatlı yapılan aşk tılsımıdır. Ak büyüler içerisinde yer aldığı için etkisi, kişinin kalbine doğrudan ilerler. Akla veya iradeye hükmetmeyen büyülerden birisidir. Saç büyüsü genellikle, araları bozuk olan eşleri birleştirmek için yapılır. Platonik aşk yaşayan kişiler, saç büyüsü yaparak, sevdiklerinin gönlünü kazanabilirler. Ak büyü olduğundan, karşıdaki kişi kalben sever. İradesi değiştirilmez. 

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç büyüsü nedir konusunda değindiğimiz gibi saç büyüsü rahmanidir. Yapılan kişilere zarar vermez. Büyünün nasıl yapıldığı konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Değerli kardeşlerim, saç büyüsü kara büyü şeklinde de yapılabilir. Ama tavsiyemiz ondan uzak durmanız olacak. Çünkü hem sizi hem karşıdakini tehlikeye atabilirsiniz.

Bunun yerine basit ve etkili ak saç büyüsü tercihiniz olabilir. İsminden anlaşıldığı üzere, saç telleri kullanılarak yapılır. Birbirlerini sevmesi istenen iki insanın saç telleri bir araya getirilip, üzerine dua okunur. Dua ‘Allah’ım senin büyüklüğüne sığınıyoruz. İki saç teli burada yer alan insanları birleştir. Onları birbirine sevdir. Amin.’ 

Görüldüğü gibi dua yapılır ve saçlar yan yana konur. Ardından, saç telleri tılsımı yapan kişi tarafından saklanır. Buna ak büyüyle yapılan saç tılsımı denir. Diğer tür saç büyüleri, kara büyüler listesinde yer alır. Bunlar oldukça tehlikelidir. Değerli kardeşlerim, kara büyüyle hem kendinizi hem karşıdakini tehlikeye atmamalısınız. Bunun yerine, Allah’a sığınmalı, dualara sarılmalısınız. Sevdiğiniz kişiyi kalben kazanmak için bunu yapmalısınız.

Saç Büyüsü Bozulabilir Mi?

Kardeşlerim, kara saç büyüsü, iki kişinin arasını yapmak için değil, birini kendine bağlayıp, aşık etmek için yapılır. Büyüyü genellikle, imanı tam olmayan kişiler yapar ve yaptırırlar. Günaha girmek, hayatınızı mahvetmek istemiyorsanız, kara saç büyüsünden uzak durmalısınız.

Şimdi değerli kardeşlerim kara saç büyüsü bozma işlemleri nasıl yapılabilir ona bakalım. Kötü amaçla yapılan saç büyülerinde karşıdaki kişinin önemli şekilde zarar göreceğinden bahsettik. Bu büyüyü def etmek için en büyük çare ise dualara sığınmaktır. Dualara sığındığınız zaman, Allah sizlere her kapıyı açar.

Kara Saç Büyüsü Bozan Dualar?

Sevgili kardeşlerim, sizlere şeytani saç büyüsü yapılmışsa, çareniz duadır. Sizi ve tüm Müslümanları ancak dua kurtarabilir. Değerli kardeşlerim. insanlar gaflet içerisinde yaşar. Çevresinde ne olduğunu tam olarak anlayamaz. O yüzdendir ki sabırlı olmaz. Acele eder, şeytanın işine karışmasına olanak tanır. Değerli kardeşlerim, biz, dua tarafındayız. Yanlışın ve batılın değil, ilmin, yüce Allah’ın ‘Oku’ dediği Kur’an tarafındayız. Eğer hakkı görmek istiyorsanız, sizlere tavsiyemizdir, Allah’a sığınmalısınız. Saç büyüsü bozan dualar şöyledir kardeşlerim.

Felak Suresi

Yüce Allah’ın büyüklüğüne sığınmak için Felak Suresini günde 7 defa okuyabilirsiniz kardeşlerim. Sizlere Allah’ın izniyle yardımcı olacaktır.

Yüce Allah’ın İsimleri

Yüceler yücesi Allah’ın isimlerini zikredip, kara büyüden uzak durabilirsiniz. 

Nas Suresi

Allah’ın kelamı olan Nas Suresini okursanız, inşallah her sıkıntınıza çare olacaktır kardeşlerim. Saç büyüsünü bozan dua tüm Kur’an sureleri diyebiliriz.

Duayla İşlem Yapan Hoca

Sevgili kardeşlerim, fani dünyada hepimiz gelip geçiciyiz. Önemli olan birbirimize zarar vermememiz, iyi davranmamızdır. Eğer ki başkasına zarar verme amacımız yok ise yüce Allah’ın yasaklarına uyumuş olacağız. Değerli insan Seyfullah hoca, bu anlamda çok hassas birisidir. Dua ile büyüleri bozma konusunda kendisi ilim sofrasına oturmuş ve kendine düşen payı almıştır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ