7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Sarımsak ile yapılan aşk büyüsü nedir? Hangi amaçlarla yapılır? Eski dönemlerden beri kolay bulunan malzemelere sahip olması ve hızlı sonuç vermesi nedeniyle sıklıkla kullanılan sarımsak büyüsü, yapısı itibariyle çok amaçlı bir büyüdür. Sarımsak büyüsünün yapımı niyete göre şekillenir. İyi ve kötü olarak ayırabileceğimiz niyetlerden iyi niyet, sarımsak büyüsü ile büyü yapılan kişinin büyü yapana aşkla bağlanması ve ömür boyu mutlu bir ilişki yaşamasını hedefler. Kötü niyet sarımsak büyüsü ise mutlu veya mutsuz fark etmeksizin bir çiftin ayrılığını hedefler.

Sarımsak ile Aşk Büyüsü Neden Yaptırılır?

Sarımsak büyüsü büyü yapılan kişinin hızlı bir şekilde büyü yaptırana sevgi duyup, aşkına karşılık vermesini sağladığı, yapımı kolay bozulması zor bir büyü olduğu için sıklıkla tercih edilir. Birden fazla sebeple yaptırılan sarımsak büyüsünün yapılmasına en çok sebep olan durumlar:

  • Aşık kişinin karşısındaki kişiye hislerini belli edememesi ya da hislerini belli etse bile karşılık alamadığı, platonik aşklar
  • Bir tarafın sevgisinin devam ettiği ancak ayrılıkların yaşandığı ilişkiler
  • Sadakatin sağlanamadığı partnerlerden birinin doyumsuz olduğu ilişkiler

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü İçin Ne Gereklidir? Kimler Yapar?

Sarımsak ile yapılan aşk büyüsü nedir? Sarımsak büyüsü için hangi malzemeler gereklidir? İki diş sarımsak, toplu iğne ya da yorgan iğnesi, boş bir kâğıt ve sarımsak suyu ile güneş doğmadan önceki on beş dakikalık zamanda ağır kokulu tütsüler yakılarak yapılan sarımsak büyüsü diğer büyülere kıyasla kolay bulunur malzemeleri yüzünden evde tek başına yapılabilirmiş gibi görünür. Ancak kesinlikle deneyimli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Diğer büyülerde olduğu gibi bu büyüde de malzemelere ve büyünün temeline niyeti yüklemek çok önemlidir.

Çok amaçlı olan sarımsak büyüsü niyetin yanlış iletilmesi sonucu üzücü sonuçlar doğurabilir. Niyetin açıkça ifade edilmediği ve yanlış anlaşılmaların yaşandığı durumlarda istenilenin tam tersi bir durum oluşabilir. Açıkça belirtilmelidir ki yapımı bir medyum için kolay ve kısa süreli olan sarımsak büyüsünün bozulması oldukça zordur. Bu nedenle işinin ehli bir medyum bulunmalı ve niyet açıkça ifade edilmelidir.

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sarımsak ile yapılan aşk büyüsü nedir?  Nasıl daha hızlı etki eder? Güneş doğmadan on beş dakika önce ağır kokulu tütsüler eşliğinde iri diş bir sarımsak alınır, kabukları soyulur ve kenarları ince bir şekilde kesilerek sivriltilir ve özsuyu çıkartılır. Daha sonra temiz beyaz bir kâğıt alınır ve sarımsakla büyük bir daire çizilir. Bu dairenin içine büyü yapılan kişinin ve annesinin isimleri, bir de büyü yaptıranın ismi büyükçe yazılır. Daha sonra bu kâğıt, tabak içerisinde kül olana kadar yakılır ve küller karıştırılarak toz haline getirilir. Toz haline gelen küller büyü yapılan kişiye ulaştırılmalıdır. İmkân varsa büyü yapılan kişinin kendisine, yiyecek ya da içeceğine bulaştırılması büyünün etki hızını arttıracaktır. Ancak, bu yakınlık sağlanamıyorsa kişinin evinin kapısına ya da paspasına sürmekte büyünün etkili olmasına olanak sağlayacaktır.

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsünün Etkileri

Sarımsak ile yapılan aşk büyüsü etkili midir? Sarımsak ile yapılan aşk büyüsünün etkileri nelerdir? Kesin sonuçlar vermesi yönüyle dikkat çeken sarımsak büyüsü oldukça etkilidir. Büyü yapılan kişinin büyü yaptırana önceden ilgisi olmasa bile bir anda ilgi duymaya ve sevgi beslemeye başlamasına neden olur. Büyü yapılan kişi hep büyü yaptıranın yanında, yakınında olmak ister. Zaman geçtikçe büyü yaptırana daha çok bağlanır ve ömür boyu büyü etkisinde olduğunun farkına varamaz.

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü Tutar mı?

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Sarımsak ile Yapılan Aşk Büyüsü

Sarımsak ile yapılan aşk büyüsü tutar mı? Sarımsak ile yapılan aşk büyüsü ne kadar sürede etki gösterir? En çok sorulan sorulardan biri de sarımsak büyüsünün tutup tutmayacağıdır. Diğer büyülerde de olduğu gibi işinin ehli, hakiki medyumlar tarafından yapılan sarımsak büyüsü tutar. Ortalama iki ya da üç hafta içerisinde sonuç verir. Bu büyünün gerçekleşmesi ve istenilen güzel sonucu vermesi için muhakkak hakiki bir medyumla iletişime geçilmeli ve medyuma büyü yaptırılmalıdır. Çünkü ancak hakiki bir medyum büyü için gerekli malzemeleri doğru kullanır ve büyü ritüellerini doğru uygular.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz