7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevda Acısı İçin Dua sevda Acısı İçin Dua Nasıl Yapılır

Sevda Acısı İçin Dua sevda Acısı İçin Dua Nasıl Yapılır

Sevda Acısı İçin Duasevda Acısı Nasıl Yapılır

Hayatında bir kez olsun sevda acısı çekmeyen neredeyse yoktur. Her insanın yaşamında yer edinmiş bir sevda ve sonrasında sevda acısı mutlaka olmuştur. Bu acı sadece sevgiye karşılık alınamayan durumlarda değil, çeşitli nedenlerden dolayı da ayrı düştüğünüzde baş gösterebilir.

Sevdanın acısı fenadır. Öyle ki kişinin sosyal hayatı durma noktasına gelirken, depresyon kendisini gösterir. Sevdanın acısı, bilimsel çalışmalarla sadece beynimizin ürettiği söylense de bu acıyı çeken kişiye sormak gerekiyor. Fakat bu acınızın çözümleri yok değil. Hislerinizle yüzleşerek, onunla olan anılarınızı yok ederek ya da bu durumu kabullenerek sevda acısından kurtulabilirsiniz.

Sevda Acısı için Dualar

Sevdanın acısını gidermenin yöntemlerinden biri de dua etmektir. Hakkında çok şey yazılıp çizilmemiş olsa da dualar yaralarınıza merhem olabilir. Neticesinde dualar kişilerin istek ver arzularını Allah’a yöneltmesi ve O’ndan istemesidir.

Dualardan istenen etki alınabilmesi için öncelikle buna kalben inanmak gerekiyor. İnancın eksik olduğu yerde dualardan medet ummak bir bakıma yersiz olacaktır. Sevda acısı ile ilgili dualar ise hem bu acıyı yenmenizde, hem sevdiğinize kavuşmanızda hem de içinizi rahatlatmanızda size yardımcı olacaktır.

Kuduriye Duası

En çok bilinen ve sevda acısıyla baş etme dualarından birisi olan Kuduriye duası, sevda acısı çekenler tarafından okunabilir. Bu dua hassas ve özenli bir şekilde uygulanmalıdır. Böylece tahmin ettiğinizden daha fazla etkisini görebilirsiniz. Duayı etmeden önce abdest alıp temizlenmek ve namaz kılmak önemlidir. Kuduriye duasını okumadan önce 99 kere besmele çekilmeli ve Esma-yı Hüsnası’da okunmalıdır. Ayrıca;

Ya Kadir Esması

Ya Vedüd Esması

Ya Kahhar Esması

Son olarak Ya Cami Esması’nı okuyabilirsiniz.

Kuduriye Duasının Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahim.

Ha mim,tenzilül kitabi minallahil azizil alim. Ğafirüz zenbi ve kabilit tevbi şedidil ıkabi. Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşilazim.

Bismillahirrahmanirrahim.

Yühıbbunehüm kehubillahi. Vellezine amenü eşeddü hubben, lillahi velev yerallezine zalemü iz yerav nel, azabe ennel kuvvete lillahi cemian.Ve ennellahe şedidül azabi. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve ashabihi ecmaine Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru. Ya Ekramel ekramine,ve ya erhamer rahimine. Velhamdülillahi rabbil alemin. Amin.”

 Sevda Acısından Kurtulmanın Diğer Yolları

Bu acıdan tamamen kurtulmak istiyorsanız, amacınız onunla yeniden bir araya gelmek değil de onu tamamen unutabilmek ise önce kendinizi dinlemelisiniz. Onunla ilgili sizin aklınızda kalan güzel anıları düşünün ve sonrasında kötü anıları düşünün, kötü anıların daha ağır bastığını fark ettiğiniz ve bunu kabullendiğinizde ilk adımı atmış olursunuz.

 İlk olarak kendinize bahane üretmekten vazgeçmelisiniz. Şu sebepten şöyleydi, bundan dolayı böyle gibi bahanelere sığınarak kendinizi oyalamayın. Güzel şeyleri görmeye çalışmayın. Kötüyle yüzleştiğinizde ise bununla baş etmeyi öğrenin ve yüzleşin.

Sevda Acısı Büyüsü

Bu sevdanın acısından kurtulmak için onu unutmak değil de geri kazanmak istiyorsanız fakat o bir türlü size gelmiyorsa, pek çok sevda acısı çeken kimselerin başvurduğu yolları deneyebilirsiniz. Bu yollar meşakkatlidir. Onu kendinize bağlamak için ve acınızı dindirmek için büyü yapabilirsiniz.

Bu büyüyü yalnız eşinize ya da bekar birine yapabilirsiniz. Aksi halde ters tepecektir. Bu büyü bir aşk büyüsünden farklıdır. Sevda acısını dindirme büyüsü, daha güçlü ve daha sağlamdır. Bu gibi büyüleri uygularken deneyimli ve başarılı medyumlardan yardım alabilirsiniz.

Kara Sevda Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara Sevda Büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayarak sevda acısından kurtulmanıza yardımcı olur. Büyüler arasında en etkili olanıdır. Bu büyüyü yapmadan önce fikrinizden emin olmanız gerekmektedir. Büyüye maruz kalan kişi büyük bir sevda ile size bağlanır. Sizin yaşadığınız acının aynısını kendisi de yaşar ve size geri dönmesi muhtemeldir. Ayrıca etkisi tahmin edilemez boyutlarda ciddilik gösterebilir.

Kara Sevda Büyüsü etkili bir yöntem olmasından dolayı mutlaka bir medyum tarafından yapılmalıdır. Kişinin kendi kendine evde deneyemeyeceği bir büyü şeklidir. Kötü niyetlerle yapılan bir büyü türü değildir. Kişi aşk, sevgi ve muhabbeti arttırmak amacıyla yaptırmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz