7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevda İçin Dua Sevda İçin Dua Nasıl Yapılır

Sevda İçin Dua Sevda İçin Dua Nasıl Yapılır

Sevda İçin Dua Sevda İçin Dua Nasıl Yapılır

Sevda duası, aşık olmak ya da birine aşk acısı çektirmek için yaptırılabilir. Aşk büyüsünün yanında aşk acısı çektirmek için de büyü yapılıyor. Bu büyü genellikle eski sevgilisine ya da karşılıksız aşk beslediği birine karşı aşk acısı çektirmek isteyen kişilere yapılır. Bazen de platonik olarak sevilen kişiye sevda büyüsü yapılarak o kişinin de aşık olması sağlanır. Bu büyü sonucunda platonik aşık olduğunuz kişi size deliler gibi aşık olur.

Kara Sevda Büyüsünde Medyum

Kara sevda büyüsü çok dikkatli bir şekilde yapılması gereken büyüler arasında yer alır. Çünkü bu büyü, yanlış insanların kara sevdaya düşmesine neden olabilir. Büyüde medyumun size verdiği sözleri doğru ve net bir şekilde söylemeniz gerekir. Buda yapılan yanlışlıklar büyünün tutmamasına neden olur. Büyüyü kim yaparsa güçlü etkisini görür. Sevda büyüsü yapacak medyumun işinde uzman olması ve bu işi büyük bir profesyonellikle yerine getirmesi gerekir.

Sevda Büyüsünde Okunacak Dilek Duası

Sevda büyüsü yapılırken büyüde etkili olan aşk büyüleri de yapılabilir. Bu duaların içten bir şekilde yapılması gerekir. Dua yapılırken dileklerin kalpten istenmesi, duanın daha etkili olmasını sağlar. İnanılmadan yapılan dualar, büyünün tutmasını engeller. Okunabilecek en etkili sevda duası;

Vel âkibetü lil müttakin. Velâ udvane illa alez zalimin. Vessalâtu vesselâmu alâ resülinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihî ecmeîn.

Kara Sevda Büyüsünün Yapılışı

Kara sevda büyüsü yapmak için gereken en önemli malzeme iğnedir. İğne yardımı ile kara sevda büyüsü yapılabilir. Kara sevda büyüsü yapılırken söylenen sözler çok önemlidir. Büyünün tutmasını sağlayan şey, sözlerin etkili olmasıdır.

Sevda Büyüsü Kimlere Yapılır?

Sevda büyüsü hem kadınlara hem erkeklere yapılabilir. Bu büyü sayesinde evine bağlı bir erkek ortaya çıkar. Gözü eşinden başka kimseyi görmez. Giden kişi, gittiğine çok pişman olarak geri döner ve af diler. Eşini sürekli rüyasında görür.

Kara Sevda Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kara sevda büyüsü, çok kısa bir süre içinde etkilerini göstermeye başlar. Büyü yapıldıktan sonra ilişkilerde yaşanan kavgalar azalmaya başlar. Sevgililer ya da eşler arasında daha iyi bir anlaşma sağlanır. Çiftler birbirine saha çok saygı ve sevgi duymaya başlar. Bekar kişilerde ise büyünün ardından evlenme ve çocuk sahibi olma isteği oluşur. Büyü yapılan kişinin hayatının odağı aşk olur. Hayatındaki her şeyi aşkına göre düzenler ve rüyalarında bile sürekli sevgilisini görür. Bu kişiler sevdiği kişiyi incitip kırmamak için elinden geleni yapar. Bu kişiler, daha önce hiç olmadığı kadar sevdiği kişiyi ne kadar çok sevdiğini hissettirmek için elinden geleni yapar.

Sevda Büyüsü Bozulabilir Mi?

Sevda büyüsünü yaptıktan sonra pişman olan kişilerin büyüyü bozdurmak için uzman bir medyuma başvurması gerekir. Büyü bozma işlemi yapılırken de tılsımlı sözler söylemek gerekir. Evde sevda büyüsü bozmak için büyü bozulması tavsiye edilmez. Bunu uzman medyumların yapması gerekir. Bu nedenle işinde uzman medyumlardan yardım almanız oldukça önemlidir.

Sevda Büyüsü İle Aşk Acısı Çekme

Sevda büyüsü yapmak sebebi ile büyük ve derin bir sevdaya düşülebilir. Bu sevda için derin bir aşk açısı çekebilirsiniz. Bu kişilerde günlerce yememe, içmeme ve hayattan zevk almama gibi durumlar yaşanır. Karşılık bulunamayan bir aşkın derdi içinde olunur. Kara sevda büyüsünü aldatılan eşler de yapıyor. Bu sayede kendi yaşadığı acıyı eşinin de yaşamasını sağlar. Kara sevda büyüsünün oldukça fazla etkisi vardır. Bu nedenle büyüde yanlışlık yapılırsa büyü yapılan kişi, büyü yapana geri döner.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz