7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğim Bana Deli Gibi Aşık Olsun İstiyorum

  • Sevdiğim Bana Deli Gibi Aşık Olsun İstiyorum için yorumlar kapalı
Sevdiğim Bana Deli Gibi Aşık Olsun İstiyorum

Sevdiğim Bana Deli Gibi Aşık Olsun İstiyorum diye düşünenler bunun gerçekleşmesi için neler yapması gerektiğini bilmiyor olabilir. Sizlere neler yapmanız gerektiği konusunda bilgiler vermek istiyoruz. Sevdiğiniz insan sizin için oldukça önemli ve değerli olmalı. Siz onu nasıl seviyorsanız onun da sizi sevmesini istersiniz. Onun sevgisinden eminseniz o zaman bir sorun yok demektir. Ama emin değilseniz aklınızı kurcalayan birçok soru ile karşılaşmanız da normaldir.

Aşk karşılıklı olduğu zaman anlam taşımaktadır. Tek taraflı aşklarda ya karşınızdaki kişinin bundan haberi yoktur ya da aynı duygular onda olmadığı için sizin aşkınızı görmezden geliyordur. Bu gibi durumlar da sizi üzüyor ve hatta çileden çıkarıyordur. Onun da size aşık olmasını isteyerek ne yapmanız gerektiğini bilemediğiniz durumlar da ortaya çıkacaktır. İşte sevdiğiniz kişinin size deli gibi aşık olması için bazı tüyolar:

Sevdiğiniz Kişi Size Nasıl Aşık Olur?

Neler yapmalısınız ki onu kendinize aşık etmelisiniz? Sevdiğim bana deli gibi aşık olsun istiyorum diye düşünüyorsanız sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağız…

  1. Ona şirin görünebilirsiniz. Onun sevdiği, hoşlandığı şeyleri öğrenerek onları yapmak ya da ona eşlik etmek size olan ilgisini artıracaktır.
  2. Onunla baş başa kalmak için fırsatlar yaratmalısınız. İnsanlar kimse yokken birbirlerini daha iyi tanırlar ve bolca sohbet etmeye vakit olur.
  3. Sevdiğiniz insanın doğum gününü ya da ona ait özel bir günü not edin. Küçük sürprizlerle dikkati çekebilir ve onun aşkını kazanabilirsiniz.
  4. Platonik olarak birinden hoşlanıyorsanız ve onun da sizi sevmesini istiyorsanız dikkatini çekmeye çalışmalısınız. Onunla ilgilenmek, nazik olmak, onu diğer kişilerden ayrıcalıklı tutmak sayesinde karşınızdaki kişinin aşkını kazanmanız mümkün.
  5. Birlikte olduğunuz kişinin size deli gibi aşık olması için onu yakınlarınızla tanıştırın. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla tanıştırmanız kendisini önemli hissetmesini sağlayacaktır. Böylece içindeki aşk da ortaya çıkacaktır.
  6. Aşkınızdan haberi olmayan kişiler için aşk muskası ya da aşk büyüsü de yaptırmanız mümkündür. Bunları yaptırdıktan sonra size olan ilgisi ve aşkı da oldukça artacaktır. Aşk muskası ya da aşk büyüsünü kimler yapıyor derseniz medyum hocaların yaptığını söyleyebiliriz.
  7. Bazı aşk duaları sayesinde sevdiğiniz insanın aşkını kazanabilirsiniz. Bunların neler olduğunu öğrenmeniz için araştırma yapmanız gerekecek. Ama bu konuda da sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Sevdiğim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Diyenler İçin Aşk Büyüsü

Sevdiğim bana deli gibi aşık olsun istiyorum diyenler aşk büyüsü yaptırarak hayalindeki aşka ve sevgiliye ulaşabilirler. Aşk büyüsü ile onun sevgisini ve aşkını kazanarak mutlu olabilir ve geleceğe dönük beraberlikler yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenler medyum hocalardan yardım alabilirler. Birçok farklı çeşidi olan aşk büyülerini yapmak onların özel yetenekleri arasında bulunmaktadır. Sevdiğiniz kişinin sizin üzerinize titrediğini ve gözünün sizden başka kimseyi görmediğini fark edebilirsiniz.

Sevdiğim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Diyenler İçin Aşk Muskası

Sevdiğim bana deli gibi aşık olsun istiyorum diyenler aşk muskası yaptırarak onun aşkını kazanabilirler. Muskada yazılı olan dualarla birlikte karşınızdaki kişi size aşık olacaktır. Bu dualar bir kağıda yazılır deri parçasına sarılır ve sevdiğiniz kişinin özel eşyalarının arasına saklanabilir. Bu yöntemi uygulamak isteyenler hocalardan yardım alabilirler.

Sevdiğim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Diyenler İçin Aşk Duaları

Aşk duaları her zaman işe yaramıştır. Dua edip sonucunu Allah’tan beklemeniz ve sabırlı olmanız gerekir. Aşk duası nedir diye merak edenler için hemen yazalım…

La ilahe illellahül melikül hakkul mübin. La ilahe illellahül hakemül adlül metin. Rabbüna ve rabbü abainel evvelin. La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin. La ilahe illellahü vehdehu la serike leh, lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve hayyül la yemütü ebeden biyedihil hayru veileyhil masiru ve hüve ala küllü sey in kadir. La ilahe illahü şükran li ni metih. La ilehe illahü ikaren rububiyyetih. Ve sübhanellahi tenzihen li azametih. Es elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ