7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğim Kişi Bana Deli Divane Aşık Olması İçin Büyü

  • Sevdiğim Kişi Bana Deli Divane Aşık Olması İçin Büyü için yorumlar kapalı
Sevdiğim Kişi Bana Deli Divane Aşık Olması İçin Büyü

Sevdiğim Kişi Bana Deli Divane Aşık Olması İçin Büyü

Sevdiği kişiye kavuşmak, hiç ayrılmamak isteyenler maddi uğraşlarının yanı sıra manevi ilimlerden de yararlanıyorlar. Bunlardan en etkilisi aşk büyüsü çeşitleridir. Aşk büyüsü, en eski ve bilinen en güçlü büyülerdendir. Sevdiği kişinin de kendisine muhabbet etmesi, tabiri caizse deli divane bir şekilde bağlanması için aşk büyüleri kullanılıyor. Siz de aşk acısı çekiyorsanız veya sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız en etkili aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk acısı çekenler, sevdiklerine kavuşmak için manevi ilimleri duyduklarında aşk büyüsü nedir ve nasıl yapılır araştırması içine giriyorlar. Çeşitli nedenlerden dolayı, araları bozulan çiftleri, sevdiğine bir türlü açılamayan kişileri bir araya getiren, yapılan kişide olumlu değişiklikleri sağlayarak, sevgi ve muhabbet beslemesini sağlayan büyü türüne aşk büyüsü denir.

Aşk büyüsü iyi ve kötü amaçlarla yapılabiliyor. Tarihi çok eski çağlara kadar uzanıyor. Genellikle iyi niyetlerle yapıldığı için gri büyü sınıfına giriyor. İşinin ehli ve gerçek medyumlar tarafından yapılmaları en doğrusudur.

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırıyor?

– Evlilikleri, nişanlılıkları bozulan ve boşanma aşamasına gelmiş çiftler,

– Birbirlerini çok sevmelerine rağmen, inat veya çevrenin etkisiyle araları bozulan sevgililer,

– Sevdiği kişiye bir türlü açılamayan kişiler,

– Evini terk eden kadın veya erkeğin eşi,

– Sevdiği kişinin de kendisini çok sevmesini ve bağlanmasını isteyenler,

– Çevrenin veya büyünün etkisiyle yuvası dağılma durumuna gelen veya sevgilisinden ayrılan kişiler,

– Sevdiği kişinin sevgisinin azaldığından şüphelenenler,

– Yanlış bir hareketle sevdiğinin uzaklaşmasına neden olan kişiler aşk büyüsü yaptıranlar olarak kabul ediliyorlar.

Aşk Büyüsünü Kimler Yapıyor?

Çeşitli nedenlerle sevdiğiyle tekrar kavuşmak veya aşk ateşinin tekrar alevlenmesini isteyenler aşk büyüsü yaptırmak için arayış içine giriyorlar. Aşk büyüleri her ne kadar basit ve kolay bir işlem gibi görülüp, gösterilse de durum hiç de öyle değildir.

Aşk büyüleri işinin ehli, yıllarını bu işe vermiş özel yetenek ve bilgi birikimine sahip gerçek ve güvenilir medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aşk büyülerini havas ve hüddam ilmine haiz medyumlar yapıyor. Bunların dışında yarım bilgilerle ve ortalıkta dolaşan aşk büyüleri çeşitleri ile büyü yapmaya veya yapmaya kalkmayın.

Gerçek ve güvenilir medyumlar hiçbir zaman kötü ve art niyetli büyü çalışmaları yapmıyorlar. Onlar daha ziyade çeşitli nedenlerle sevgileri azalmış, bir araya gelemeyen ve çevrenin etkisine maruz kalmış kişilere yardım ediyorlar.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsünün bilinen pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Aşk büyülerinde genellikle büyü esnasında kullanılan malzemenin/malzemelerin ismi büyünün adı olarak kullanılıyor. En sık kullanılan aşk büyüsü çeşitleri;

* 41 Karabiber, kırmızı mum, tuz, kağıt-kalem, fotoğraf-resim, tahta kaşık, sabunla yapılan aşk büyüleri

* Nohut, ip-düğüm, papaz, adet kanı aşk büyüleridir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Aşk büyüsünün nasıl yapılacağını medyum kendi karar veriyor. Siz, niyetinizi açıkça belirtip, sevginizi gösteriyorsunuz. Medyum kullanacağı yönteme göre sizden kişinin adı soyadı, doğum tarihi, anne adı, fotoğrafı, özel eşyaları gibi bilgi ve eşyaları isteyebiliyor.

Büyünün güçlü olması ve etkisini kısa sürede göstermesi için vefk, özel dualar, Esma-ül Hüsna, tılsımlı sözcüker ve semboller kullanıp ayinler yapabiliyorlar. Havas ve hüddam ilimlerinden yararlanarak gizli yöntemleri ve sözcükleri kullanıp büyüyü tamamlıyorlar.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsünün tam ve doğru şekilde yapılması, sizin de yaydığınız olumlu enerji sayesinde 7 gün içinde etkisini gösterebiliyor. Büyü yapılan kişide size karşı olumlu duygular ve sevgi oluşmaya başlıyor. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlıyor. Kendi çevresinden uzaklaşıp, sizin yanınızda olmak için çabalamaya başlıyor. Sizin yanınızda kendini mutlu hissetmeye başlıyor. Böylece siz de sevdiğinize kavuşup, mutlu birlikteliğinize devam ediyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ