7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

  • Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası için yorumlar kapalı
Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek dua arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burada en etkili sevdiğini kendine aşık etme duasını bulabilirsiniz. Sizde bu duanın sırlarını öğrenmek isterseniz, buyurunuz. 

Sevdiğini Kendine Aşık Etme

Değerli kardeşlerim, birini çok sevip, onu kendinize aşık etmek istiyorsanız, Allah’tan istemelisiniz. Burada sevdiğini kendine aşık etme duası paylaşacağız. Ama önce dua hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşmak istiyoruz.

Aşk duası nasıl yapılır, Sevgili kardeşlerim, birine aşık olmuşsanız, onun için Allah’ın yolundan vazgeçmeyiniz. Onu Allah’tan isteyiniz. Hatırlatalım ki dua, evli kişilere, haram olan tüm ilişkilere yapılamaz. Eğer amacınız buysa, vazgeçin kardeşlerim. Halis bir isteğiniz varsa Allah’tan dua sizler için çok güzel bir tercih olacaktır. 

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Evren sonsuza yakın bir büyüklüktedir. Değerli kardeşlerim, bu cümlenin hikmetinin ne kadar büyük olduğunu fark edebildiniz mi? Koca bir evren ve içerisinde minicik bir dünya. O minicik dünyanın kum tanesi bile olamayan insanları.

Bizler ancak acizliğimizi kapatmak için dua ederiz. Yaratılışımız gereği, karşı cinsimizden hoşlanırız. Ondan hoşlanıyorsak, o zaman doğru yollara başvurmamız gerekecek. Sevdiğinin istikametini çevirmek için en doğru yol kardeşlerim, duadır. Duası olanın, şifası olacaktır inşallah. Sevdiğini aşık etme duası işte şöyledir. 

‘Beni ve herkesi yoktan var eden Allah’ım. Aciz oluşumu anlayabiliyorum. Sen ki güçlülerin güçlüsü, tüm alemlerin yaratıcısısın. Bana acı ve o çok sevdiğim kişiyi bana nasip et! Sen gönülleri bilensin. Sen Alim ve Rahman’sın. Amin.’

Yüce Allah’tan istediğiniz zaman, abdestinizi eksik etmemeniz daha hayırlı olur kardeşlerim. Bu yüzden abdestiniz ile duanızı yapmanız güzelliklere vesile olacaktır inşallah.

Sevdiğin Kişiyi Aşık Etme Duası Etikleri

Sevdiğin kişiyi aşık etmek için dua dendiği zaman, akıllara her zaman Allah’a yalvarmak gelmelidir. Çünkü ancak ondan isteyebiliriz sevdiğimiz. Ondan hayırlısı olanı istediğimiz zaman, gözü yaşlı halimize inşallah acıyacaktır.

Değerli kardeşlerim, aşık etme duası etkileri şöyle olacaktır inşallah.

* Sevdiğinizi gönül gözü sizlere yönelmeye başlayacak. İster kadın ister erkek olsun karşınızdaki, size helal gözlerle bakacaktır. 

* Allah’ın izniyle bu dua hayra vesile olup, onunla hemhal olmanızı sağlayacaktır. Etkisi Allah’ın izniyle çok güzel gerçekleşecektir.

Sevdiğini Aşık Etmek İçin Yapılan Duanın Fazileti

Değerli Müslüman kardeşlerim. İnsan ilmiyle bilinir, gönlüyle sınanır. Gönle hakim olmak er kişinin harcıdır. Ona hakim olmak demek, Allah’ın rızasını her daim önde kılmaktır. Yoksa sevdiğinden vazgeçmek değildir. Yapacağınız duanın fazileti epey bereketlidir.

Öncelikle dua ile Allah’tan hayırlısı olan istenir. Daha sonra karşıdaki kişinin hayırlısı ise nasip olması dilenir. Allah dilerse, bu dua kabul olacak ve sevdiğiniz kişi size safi güzellikle gelecektir. Aşık etme duasının fazileti böyledir kardeşlerim.

Sevdiğini Aşık Etme Duası Neden Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, dua ilk olarak Allah’a sığınmak adına yapılır. İlk neden, Allah’ın iznini almaktır. Sevdiğini aşık etmek için yapılacak olan dua şu nedenlerden dolayı yapılabilir. 

* Sevdiğinin kendisine yar olmasını hayırlı yollarla istemek için yapılabilir.

* Hem dünyada hem ahirette sevilen kişinin kendisine nasip olmasını istemek için yapılır.

Sevdiğini aşık etmek için dua neden yapılır denildiği zaman kardeşlerim, akla gelen bunlardır. Bu dua Allah izin verirse, sevdiğiniz kişinin gönül gözünü açacak, size sevdiğiniz kişiyi nasip edecektir. 

Dua Neden Kabul Olmaz?

Değerli kardeşlerim, duayı yapmadan önce abdest almanız gerekecek. Abdest almadan yapacağınız dualar kabul olur ama abdest temizliktir. Temiz şekilde Allah’ın huzuruna çıkmak gerekir. Birde duayı her namaz vakti 7 gün boyunca, her defasında 3 kere tekrar ederek okumak gereklidir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ