7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü

  • Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü, sevdiğiniz hoşlandığınız kişiyi kendinize bağlamak için yapılan büyü türüdür. Anadolu’da yüzyıllardır yapılmaktadır. Hatta kadim geleneklerdeki Anadolu’da yaygın inanış içerisindeki ismi “koca bağlayan” olarak geçer. Koca bağlayan eşin kendine bağlanması için gözünün dışarı kaymaması için yapılan büyüdür. Günümüzde ise benzer bir şekilde sevdiğini kendine bağlama büyüsü yapılmaktadır.

Erkek ve kadın birbirini sevse bile günümüzde enerji akışlarının o kadar fazla olması nedeniyle istemeden de olsa insanların gözü sosyal medya yüzünden dışarıya kayabilmektedir. Sevdiğiniz kişinin bu tip durumlardan etkilenmemesi ve tamamen size bağlanması için sevdiğini kendine bağlama büyüsü yapılır.

 

Hangi Dua ile Sevdiğini Kendine Bağlarsın? Sevdiğini Kendine Bağlamak için Büyü

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü, sadece kadınlar değil aynı zamanda erkekler tarafından da yapılır. Ancak bu büyüyü yaptıranların çoğunluğu kadınlardan oluşmaktadır. Sevdiğini kendine bağlama büyüsü anahtar, kilit, ipe düğüm atma ve çeşitli Ak büyülerden oluşmaktadır. Bu büyüler genellikle cuma günü öğle namazından sonra yapılır.

Sevgini kendine bağlama büyüsü yanında bazı dualar da okunmaktadır. Bu duaların başında İnşirah Suresi gelir. Oldukça etkili olan bu sure kalplerde ferahlamaya ve birlikteliğe yol açtığı için sevdiği kişiyi düşünülerek niyet edilerek daha sonrasında okunacak olan bu sure iki kişiyi birbirine bağlamaktadır. Bunun dışında İhlas ve Duha surelerini 7’şer kere okumakta sevdiği kişiyi kendine bağlamak için geçerli bir yöntemdir.

 

Hangi Dua ile Birini Kendine Bağlamak Mümkün Olur? – Sevdiğini Kendine Bağlamak için Ne Yapmalı?

Kendine bağlamak için aşk büyüleri yapılır. Aşk büyüleri içerisinde, aşk tılsımları, aşk vefkleri, aşk tılsımları ve bağlama büyüleri yer almaktadır. Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için imajinasyon teknikleri yapılır. Bunun içerisinde 7 Gece boyunca uyumadan önce o kişiyle birlikte gelecekte yaşayacağınız günler detaylı olarak zihinde canlandırılır.

Büyü, tılsım ve vefklerin dışında Allah’ın isimlerinden Ya Rahman, Ya Cami, Ya Settar, Ya Vedud Esması en az 21 kez çekilir. Sevdiğini kendine bağlama büyüsü hakkında merak edilenler bu makalede yanıtlanmıştır; daha fazla bilgi için Uzman Hocaya başvurabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ