7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğinin Seni Araması İçin Dua

  • Sevdiğinin Seni Araması İçin Dua için yorumlar kapalı
Sevdiğinin Seni Araması İçin Dua

Sevdiğinin Seni Araması İçin Dua

Sevgilinizle ya da eşinizle aranızda sorunlar olması nedeniyle ilişkinizde ayrılıklar söz konusu olabilir. Özellikle sizi çeşitli nedenlerle terk edip giden sevgiliniz için çeşitli İslami uygulamalar yapılabilir. Yapacağınız uygulamalar ve İslami çalışmalar sayesinde sizi terk eden sevgilinizi geri getirebilirsiniz. Hatta geri getirmekle kalmaz sevginizin ve aranızdaki aşkın daha da güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmek için öncelikle karşılıklı iletişime geçmek gerekir. Karşılıklı iletişim için de sevgilinizin sizi araması ve ilişkinizle ilgili konuşması gerekir. Sevgilinizin sizi araması için çeşitli dualardan yararlanabilirsiniz. Sadece dualar değil aynı zamanda çeşitli esmalar da etkili bir çalışma çeşididir.

Sevdiğinin Seni Araması İçin Dua

Sevdiğiniz kişiyle aranızın bozulması ve sizi terk etmesi halinde onu geri getirmek ya da sizi aramasını sağlamak için yapmanız gereken adımlar bulunmaktadır. Özellikle çeşili dua yöntemi ile sevdiğiniz kişinin size kısa sürede pişman bir şekilde aramasını sağlayabilirsiniz. Bu duaların okunması için öncelikler gerekli şartların ve usullerin de yapılması gerekir. Sevdiğiniz kişinin sizi araması ve sizinle iletişime geçmesi için okunması gereken dua ise şu şekildedir;

– Ya alimül ya habirül ya hakimül ya mübinül ya hadi ya allamül guyub.

Bu duayı günlük 1000 defa okuyarak, sevdiğiniz kişinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiğinin Seni Araması İçin Dua Ne Kadar Süre Okunması Gerekir?

Sevdiğiniz kişinin kısa zamanda sizi araması ve sizinle yeniden barışması için verilen duayı düzgün ve usulüne uygun şekilde okumanız gerekir. Duanın kısa zamanda etki etmesi için hem doğru şekilde okunması gerekir hem de size verilen gün boyunca aralıksız şekilde devam etmek gerekir. Sevdiğiniz kişiyle barışmak ve yeniden iletişime geçmek için verilen duayı 1 hafta boyunca aralıksız şekilde okumanız gerekir. 1 hafta boyunca her gün 1000 defa bu dua okunmalıdır. Böylece kısa zamanda sevdiğiniz kişiyle yeniden iletişime geçebilirsiniz.

Sevdiğinin Seni Araması İçin Dua Nasıl Okunmalıdır?

Sevdiğiniz ile konuşabilmek ve sizi aramasını sağlamak için verilen duayı doğru şekilde uygulamanız gerekir. Fakat dua çalışmasından önce mutlaka bazı şartlara ve usullere uymanız gerekir. Gerekli usuller şunlardır;

– Mutlaka dua çalışmasından önce niyet etmeniz gerekir.

– Dua çalışmasından önce abdestli olmanız çok önemlidir.

– Abdest ile beraber 2 rekat namaz da kılarsanız daha iyi olur.

– Mutlaka dua çalışmanızı temiz ve ferah bir ortamda yapmaya çalışın.

– Kalben inanarak yapılan çalışmalar daha kısa sürede cevap verecektir.

Sevdiğinin Seni Araması İçin Esmalar

Sevdiğiniz kişinin pişman bir şekilde size geri dönmesi için çeşitli esmalardan da yararlanabilirsiniz. Bu esmalar doğru şekilde okunarak, sevdiğinizin size pişman olmuş bir şekilde dönmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizi araması için okunacak esmalar;

1- Ya Vedud,

2- Ya Fettah esmalarıdır.

Bu esmaları 1 hafta boyunca günde 99 defa okuyarak, sevdiğiniz kişinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiğinin Seni Araması İçin Yapılan Dualar Ne Zaman Etki Eder?

Sevdiğinin seni araması ve seninle yeniden barışmak istemesi için okunan dualar kısa zamanda etki etmektedir. Genellikle 1 hafta sonra sevdiğiniz kişiden bir haber alabilirsiniz. Bu sürenin uzamaması için mutlaka dua çalışmalarınızı doğru şekilde yapmalı ve gerekli usullere uymalısınız.

Sevdiğinin Seni Araması İçin Yapılan Duaların Kişiye Etkisi

Sevdiğinizin pişman olmasını sağlamak için yapılan İslami çalışmalar kısa zamanda sevdiğiniz kişi üzerinde etki göstermektedir. Bu etkilerin en önemlisi de sevdiğiniz kişinin size karşı özlem duymasıdır. Ayrıca sevdiğiniz kişi bir anda pişman olur ve size dönmek için çabalamaya başlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ