7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Edilen Dualar

  • Sevdiğinize Kavuşmak İçin Edilen Dualar için yorumlar kapalı
Sevdiğinize Kavuşmak İçin Edilen Dualar

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Edilen Dualar

Sevdiğinize kavuşmak için edilen dualar, bütün aşıklar tarafından araştırılmaktadır. Birine aşık olmanız demek ona kavuşma isteğinizin içinizde yer etmesi demektir. Onsuz geçen günler size mutsuzluk getiriyorsa hemen ona kavuşarak mutluluğu yakalayabilirsiniz. Önünüzde engeller olsa bile o engelleri mücadelelerinizle ve edeceğiniz dualarla aşabilirsiniz. Birbirini seven iki kişinin de kavuşabilmek için yapması gerekenler bulunmaktadır. Bunları yerine getirdiğinizde nişanlanmanıza ve evlenmenize de bir engel yoktur.

Öncelikle iki tarafın da kavuşma isteği duyması önemli bir konudur. Çünkü aşk ve sevgi tek taraflı olmaz. Bir taraf severken diğer taraf sevmezse o evlilikte birçok eksiklikler ortaya çıkar. Uzun süreçli beraberlikler için karşılıklı aşk oldukça önemlidir. Eğer sevdiğiniz kişiyle evlenmeyi düşünüyorsanız bunun için ekonomik alt yapınızı oluşturmanız gerekir. İşinizi ve mesleğinizi elinize aldıktan sonra evlenmeniz iki tarafın da rahat etmesi için oldukça önemlidir. Günümüzde aşık olarak gözü hiçbir şey görmeyen kişilerin belli bir geliri yoksa bu aşkın bittiğine de rastlanmaktadır. Sevdiğinize kavuşmak için yeterli olgunluğa sahip olan kişiler evlilik için gerekli ortamı sağladıktan sonra bol bol dua etmelidir. Edilen dualar bir gün kabul görecek ve sevdiğinize kavuşacaksınız.

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Edilen Duaların Önemi

Sevdiğinize kavuşmak için edilen dualar oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunların hangi dualar olduğunu bilmek de önemlidir. Kavuşma duaları olarak adlandırılanları okursanız istek ve taleplerinizi Allah’a iletmiş olursunuz. Allah bütün istekleri duyan ve bilendir. Hakkınızda hayırlı olanı da sizlere nasip edecektir. Bunun için sabırlı olmanız ve dua etmeyi ihmal etmemeniz gerekir. Dua etmeye vakti olmayanlar ya da hangi duaları okuması gerektiğini bilmeyen kişiler medyum hocalardan yardım talep edebilirler. Onlar ilim irfan sahibi olduğu için sizin adınıza okunması gereken dua, ayet ve sureleri okuyarak sevdiğinize kavuşmanız için aracılık edebilirler. Kavuşma duası okumanın faydaları şunlardır:

  • İstek ve dileklerinizi Allah’a bildirerek gerçekleşmesini talep edersiniz.
  • Dua ettikçe içinizde sevgilinize kavuşma isteği hep olacaktır.
  • Ona kavuşmak için elinizden geleni yapmış olacaksınız.
  • Edeceğiniz dualarla huzur bulacak ve ümidinizi kesmeyeceksiniz.
  • Aranızdaki sıcaklık ve aşk dua ettikçe artacaktır.
  • Sevdiğinize kavuşmanın manevi yönü dualardan geçmektedir.

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Hangi Duaları Etmelisiniz?

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Edilen Dualar

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Edilen Dualar

Bazı dualar dileklerin gerçek olması için önemli yere sahiptir. Sevdiğinize kavuşmak için edilen dualar var mıdır diye merak edilmektedir. Sizlere sunacağımız duaları okuyarak ya da okutarak sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Aşağıda bulunan duayı okuyabilirsiniz…

Bismillahirrahmanirrahim. Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul habir. Allahu la ilahe illa hüves semiul basir. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadun. Allahu la ilahe illa hüvel rahmanirrahiym. Allahu la ilahe illa hüvel ferdussamed. Allahu la ilahe illa hüvel zahirul batınınu. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadussamed.Allahu la ilahe illa hüvel fettahul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel kariybul musavvir.Allahu la ilahe illa hüvel mennanul hannanu. Allahu la ilahe illa hüvel rafiul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul keriym.Allahu la ilahe illa hüvel melikül kuddus. Allahu la ilahe illa hüvel hakkul mubiyn. Allahu la ilahe illa hüvel aziyzul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel ehadus samed.

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Okunması Gereken Esmalar

Esmalar birçok konuda insanlara yardımcı olmaktadır. Sevdiğinize kavuşmak için edilen dualar arasında sizlere sunacağımız esmaları okuyabilirsiniz.

  • 21 defa “Ya Cami” esmasını okuyabilirsiniz.
  • 21 defa “Ya Vacid” esması okunmalıdır.
  • 21 defa “Ya Mucib” esması okunmalıdır.

Yukarıda bulunan esmaların okunmasından sonra amin diyerek duanızı sonlandırabilirsiniz. Allah’ın duanızı kabul etmesini dileyebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ