7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapılan Büyüler Nelerdir?

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapılan Büyüler Nelerdir?

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapılan Büyüler Nelerdir?

Sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyüler nelerdir? Sevdiğinize kavuşma büyüleri, bir başka adıyla aşk büyüleri uzun yıllardır insanlar için aşkı mutluluğu bulma amacıyla başvurulmuş büyü çeşitlerindendir. İnsanların mutluluklarını garanti altına almak amacıyla yaptıkları bu sevdiğinize kavuşma büyülerinin birçok çeşidi vardır. Sevdiğinize kavuşma büyüsünün birden fazla çeşidinin olmasının sebeplerinden ilki ise yapılış niyetlerinde olan farklılıklardır. Her kişi farklı niyetlerle büyü yaptırır. Bunun yanı sıra büyülerin yapımı sırasında kullanılan malzemeler ve büyü ritüelleri de farklılık gösterir. Bu farklılıkları sebebiyle kimi büyü daha kısa sürede tesir ederken kiminin tesir süresi daha uzun olur ve tesir miktarları da yapılan büyü çeşidine göre farklılaşır.

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapılan Büyüler Kimler İçindir?

Sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyülerin birçok çeşidi olduğu gibi birçok yapılma amacı da vardır. Bunlardan en yaygın olanları:

 • Evlilik yolunda ilerleyen çiftlerin arasının açılmasıyla, ilişkide oluşan sorunları çözmek amacıyla sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyülere başvurulabilir.
 • Sevginin bitmediği lakin inat ve gururun devreye girdiği ilişkilerde bozulmalar yaşandığında sevdiğinize kavuşma büyülerine başvurulabilir.
 • Sevdiği kişiye hislerinden bir türlü bahsedemeyen platonik aşıklar için sevdiğine kavuşmak için yapılan büyülere başvurulabilir.
 • Evliliklerinde sorunlar olduğu için evini terk eden partneri döndürmek isteyen kişi sevdiğine kavuşmak için yapılan büyülere başvurabilir.
 • Düzgün bir ilişki içinde dahi olsa karşısındaki kişinin sevgisinden emin olamayan ve hem sevgisinden emin olmak için hem de kendisini çok sevip, bağlanması için sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyülere başvurulabilir.
 • Aile büyüklerinin ve arkadaşlarının baskısıyla ilişkisi zarar gören insanlar ilişkisi dağılmasın diye sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyülere başvurabilir.
 • Sevdiği kişiye karşı hatalı davrandığını düşünen, onu kaybettiği için yeni bir şansa ihtiyaç duyanlar sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyülere başvurabilir.

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Birçok çeşidi bulunan sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyüler içinde en sık kullanılanları şuanlardır:

 • 41 karabiber ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Kırmızı mum ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Tuz ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Kâğıt ve kalem ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Sabun ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Tahta kaşık ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Fotoğraf ve resim aracılığı ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Nohut ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • İp ve düğüm kullanılarak yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü
 • Adet kanı ile yapılan sevdiğinize kavuşma büyüsü

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Uygulanan Büyülerin Yapılışı

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapılan Büyüler Nelerdir?

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapılan Büyüler Nelerdir?

Sayısı oldukça fazla olan bu sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyüler doğru malzemeler kullanılıp, doğru ritüeller yapıldığında tutması kesin olan büyülerdir. Seçilen büyüye göre tesir süresi değişecektir. Ancak bu büyülerin yapımı herkes tarafından bilinmemektedir. İnternetten okunan birkaç yüzeysel bilgiyle bu büyüleri yapmaya kalkışanlar büyük bir hüsranla karşılaşacaktır. Çünkü sıradan insanlar doğru tılsımlı kelimeli bilecek bilgi birikimine sahip değildir. Ayrıca gerekli malzemeleri doğru şekilde temin edip sırayla kullanmayı da beceremeyeceklerdir. Bu nedenlerle sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyülerin tutmasını isteyen kişiler işinde uzmanlaşmış, gerçek medyumlarla iletişime geçip büyüyü onlara yaptırmalıdırlar.

Sevdiğinize kavuşmak için yaptırılan büyülerden birini medyum yaptığında, yapılan büyü tutacak ve kimse zarar görmeyecektir.  Diğer tüm büyülerde olduğu gibi sevdiğinize kavuşmak için yapılan büyüler de büyü yaptıran kişinin niyeti ve bu niyetin büyüye yansıtılması çok önemlidir. Deneyimsiz ya da medyum olmayan biri tarafından yapılan büyülerde, büyüye yanlış niyetlerle başlanması ve yapılan ritüel sırasında oluşan enerjinin doğru yönetilip, yönlendirilememesi sonucunda büyünün tutmamasından daha kötü olan büyünün ters tepmesi durumu yaşanabilir. Bunun sonucunda da farklı ve istenmeyen sonuçlar doğurması gibi bir durumla karşılaşılabilir. O yüzden tekrar tekrar belirtilmelidir ki sevdiğinize kavuşmak için yapılacak bir büyüye başvurmadan önce kesinlikle gerçek bir medyuma başvurulmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz