7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevgililer Arasında Yapılan Bağlama Büyüsü

  • Sevgililer Arasında Yapılan Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
Sevgililer Arasında Yapılan Bağlama Büyüsü

Sevgililer Arasında Yapılan Bağlama Büyüsü

 Sevgililer arasında yapılan bağlama büyüsü, son yıllarda talep sayısı artan bir büyü çeşididir. Bunun en büyük nedeni teknolojidir. Çiftler birbirini severek bir gönül ilişkisine başlar. Sevgili olurlar. Ancak sosyal medyadan tanışılan başka biri partnerin aklını çelmeye başlar. Bu da karşı tarafta tedirginlik yaratır. Dolayısıyla sevgililik bağını kuvvetlendirmek için bağlama büyüsü yapılır.

Bazı durumlarda çiftler birbirini çok sevse bile ailenin veya çevrenin etkisiyle birbirinden kopacak hale gelir. Bağlama büyüsü bu tip durumlarda da oldukça etkilidir. Bu büyü, gözle görünmez çelik manevi halatlarla iki kişiye birbirine bağlar. Uzak şehirlerde olsalar bile birbirlerinden başkasını gözleri görmez. Her zaman birbirini düşünürler.

Sevgililer Arasında Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Burada söz konusu edilen büyü çeşidinde tıpkı evli çiftlerde uygulanan, bir partneri diğerine gönül bağıyla bağlamak için yapılan teknikler yapılmaktadır. Ancak sevgililerin kaç yıldır birlikte olduğu, her şey güzel giderken bir anda mı soğuma olduğu, yoksa son zamanlarda süregelen tartışmaların mı yaşandığı gibi konular büyünün dinamiklerini etkiler. Dolayısıyla bu tip kritik dönüm noktası olacak bilgileri büyüyü yapan kişiye doğru vermeniz gerekmektedir.

Sevgililer arasında yapılan bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlerin öncelikle uzman bir medyumdan destek almaları faydalı olacaktır. Bu büyüyü kendiniz evde yapmaya kalkarsanız bazı noktalar eksik kalacağından size ve büyü yapılan mekana ağırlık verir. Bu durumda ruhsal veya fiziksel sıkıntılar çıkabilir. Bu tip uygulamalardan sonra mekânsal enerji temizliği yapılmalıdır.

Sevgililer Arasında Yapılan Bağlama Büyüsü Ne Kadar Etkili Olur?

 Sevgililer arasında yapılan bağlama büyüsü evli çiftlerdeki kadar etkilidir. Ancak bu etkinin işlemesi için bazı kriterler var. Burada çiftin ne kadar süredir birlikte olduğu etki hızını etkiler. Eğer kısa süreli bir ilişkiyse etki süresi daha geç olabilmektedir. Eğer bir yıl veya daha uzun süredir birlikteyseniz büyünün etki süresi çok daha hızlı işler.

Sevgililer arasında yapılan bağlama büyüsü bir yıldan az beraberliklerde 40 gün veya daha; bir yıldan uzun sürmüş beraberliklerde 2 haftadan 21 güne kadar etki eder. Bazı nadir durumlarda süre uzayabilir. Sürenin uzaması, iki kişinin ilişkinin geleceğine dair kararları daha net vermesini sağlar.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ