7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevgilinize Başkası Tarafından Aşk Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

  • Sevgilinize Başkası Tarafından Aşk Büyüsü Yapılmış Olabilir mi? için yorumlar kapalı
Sevgilinize Başkası Tarafından Aşk Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

Sevgilinize Başkası Tarafından Aşk Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

Sevgilinize başkası tarafından aşk büyüsü yapılmış olabilir mi? Sevgiliniz varsa onun sadece sizi sevmesini ve size bağlı olmasını istersiniz. Onunla yaşadığınız bütün anlar sizin için özeldir. Aşkınızın size olan sevgisinden ve sadakatinden hiç şüphe duymazsınız. Ama bazı anlar olur ki ondaki gördüğünüz değişiklikler aklınıza kötü durumları getirebilir. Bir başkası ona büyü mü yaptırdı ya da sevgilimde gözü olan birisi mi var düşünceleri içine girdiğiniz durumlar da söz konusu olmaktadır. Bazı belirtiler böyle bir ihtimalin söz konusu olduğunu ortaya çıkarabilir. Sevgilinizde gördüğünüz hangi değişiklikler ona başkası tarafından aşk büyüsü yapıldığını göstermektedir?

  • Sevgiliniz size karşı ilgisiz davranıyorsa
  • Sizinle birlikte olmak için fırsatları değerlendirmiyorsa
  • Birlikteyken size sıcak davranmıyorsa
  • Bir an önce yanınızdan ayrılmak istiyorsa
  • Siz onu aradığınızda bir an önce telefonu kapatmak ister gibi sohbet etmiyorsa
  • Eskisi gibi gözlerinize bakmıyorsa size yaklaşmıyorsa
  • Siz yaklaştığınızda kaçıyorsa
  • Aranızda bazı soğukluklar olduğunu fark ediyorsanız sevgilinizin üzerinde büyü olabilir.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Davranır?

Sevgilinize Başkası Tarafından Aşk Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

Sevgilinize Başkası Tarafından Aşk Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

Sevgilinize başkası tarafından aşk büyüsü yapılmış olabilir mi? Aşk büyüsünü siz sevgilinize yaptırdıysanız bunun etkilerini hemen fark edebilirsiniz. Aşk büyüsü etkisinde olan kişinin size karşı ilgi ve alakası artar. Sizi görmeden vakit geçiremez. Hep sizinle birlikte olmak ister bunun için fırsatlar yaratır. Gece düşlerinde bile siz olursunuz. Eğer başkası sevgilinize aşk büyüsü yaptırdıysa tersini düşünebilirsiniz. Yani onun hayallerinde ve aklında büyüyü yaptıran kişi olacaktır. Siz olmayacağınız için de sizden uzaklaşacaktır. Bu oldukça kötü bir durumdur. Neticede onu seviyorsanız bunların yaşanmasını istemezsiniz. Peki, ne yapmanız gerekir?

Sevgilinize Başkası Tarafından Yapılan Aşk Büyüsünün Bozulması

Sevgilinize başkası tarafından aşk büyüsü yapılmış olabilir mi? Bazı şüpheleriniz ve bunun belirtilerini görüyorsanız hemen medyuma giderek sevgilinize yapılmış aşk büyüsünü bozdurmanız gerekir. Büyü bozulunca size karşı olan kötü davranışları da değişecek ve eski güzel günlerinize dönebileceksiniz. Medyumlar bu konuda oldukça bilgili kişilerdir. Aşk büyüsünü yapma ya da bozma işlemlerini yaparak kişilerin rahatlamasını sağlarlar. Bunun için sevgilinizin bazı özel eşyaları, saçı ya da resmi yeterlidir. Gerekli olan materyalleri onlardan öğrenebilir ve sevgilinizin üzerindeki aşk büyüsünü bozdurabilirsiniz.

Aşık olmak insana güzel duygular verir. Bu duyguları hep taze tutmak ve aşkınızı yaşamak istemeniz de oldukça doğaldır. Fakat üçüncü bir kişi sizin mutluluğunuzu elinizden almak için uğraşıyorsa hemen bu duruma el koymalı ve sevgilinizi geri kazanmalısınız. Onu yani aşkınızı geri kazanmanın yolu işinde uzman olan medyumdan geçer. Sevgiliniz üzerindeki aşk büyüsünü bozdurarak onunla geleceğe yönelik hayaller de kurmaya başlayabilirsiniz.

Eşinize Başkası Tarafından Aşk Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

Sevgilinize başkası tarafından aşk büyüsü yapılmış olabilir mi? Konumuzda eşinizde de bu durum söz konusu olabilir mi diye bahsetmek isteriz. Mutlu bir evliliğiniz varken eşinizde farklılıklar hissediyorsanız onun büyüye maruz kaldığını düşünebilirsiniz. Size karşı olan davranışlarında soğukluk hissediyorsanız eşinize bir başkası aşk büyüsü yaptırmış olabilir. Aslına bakarsanız böyle bir durumun olmaması gerekir. Eşleri ayırmak için yapılan büyüler oldukça sakıncalıdır. Fakat günümüzde de rastlanmaktadır.

Eşinizin size ve evine olan bağlılığında azalma hissediyorsanız, onun hareketlerinin eskisi gibi sıcak olmadığını görüyorsanız başkası tarafından aşk büyüsüne maruz kaldığını düşünerek hemen medyuma başvurmalısınız. Eşinize başkası tarafından aşk büyüsü yapılmış olabilir mi? Bu durum söz konusu olabilir. Araştırmanın yapılması ve üzerindeki büyünün bozulması için hemen medyum hocamızdan randevu alarak yardım talep edebilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ