7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevgilinizin Size Bağlanması İçin Etmeniz Gereken Dualar

  • Sevgilinizin Size Bağlanması İçin Etmeniz Gereken Dualar için yorumlar kapalı
Sevgilinizin Size Bağlanması İçin Etmeniz Gereken Dualar

Sevgilinizin size bağlanması için etmeniz gereken dualar oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Yeter ki siz onların hangi dualar olduğunu araştırın, bulun ve okuyun. Birbirini seven iki kişi birçok konuda anlaşıyor olsalar da bağlılık ayrı bir olaydır. Günümüzde birlikte olup da farklı kişilerde mutluluğu arayan birçok kadın ve erkek bulunmaktadır. Evlenmeden önce sevdiğiniz kişinin, evlendikten sonra da eşinizin size bağlı olması oldukça değerlidir. Böylelikle uzun beraberlikler ve mutlu yaşantılar elde edilmektedir.

Bağlılık duaları edecek olan kişilerin amacı, sevdiği kişinin gözünün kendisinden başkasını görmemesidir. Evinde olmaktan mutluluk duyan bir eş adayı onlar için mutluluk kaynağıdır. Birlikte her anını paylaşmak, sevdiğini ve sevildiğini anlamak isteyen kişiler bağlama dualarına baş vururlar. Erkeğinizin size bağlı olmasını sağlamak için aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz:

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti

Sevgilinizin Size Bağlanması İçin Etmeniz Gereken Dualar

Sevgilinizin Size Bağlanmasında En Etkili Dua

Birbirine bağlı olan sevgililer hiç ayrılmak istemezler. Birlikte güzel ve mutlu sona ulaşmak isterler. Evlenenler ise bu bağlılığın bir ömür boyu sürmesini isterler. Böylelikle sevilen bir eş, çocuklar ve mutlu bir yuva özlemi de kurulmaktadır. Sevgilinizin size bağlanması için etmeniz gereken dualar arasında en etkili olanı Esmaül Hüsna duasıdır. 3 Esma ve 3 sure okunmasıyla sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Bu esmalar nelerdir hemen inceleyelim…

El-Rahman esmasına nida

İhlas suresi

El-Vedud esmasına nida

Duha suresi

El-Mucip esmasına nida

İnşirah nidası

Bu duadan başka 12 Esma zikri ile de sevdiğiniz insanın size bağlı olmasını sağlayabilirsiniz. 12 Esma da söylenilmesi gerekenler sırası ile şöyledir:

“Bizmillahirrahmanirrahim”

“Süphane rabbiyel aliyyil alel vehhab”

Ya rahman (merhamet edenlerin en büyüğü)

Ya Selam (kullarını güvende tutan)

Ya Azim (pek yüce olan)

Ya Vehhab (Karşılıksız nimet veren)

Ya Semi (Her şeyi en iyi işiten)

Ya Latif (İhsanı bol olan)

Ya Mucib (Duaları kabul eden)

Ya Vedud (Sevmeye layık olan ve kullarını seven)

Ya Hamid (Her türlü övgüye layık olan)

Ya Kayyum (Varlıkları diri tutan)

Ya Muktedir (Dilediğini yapmaya gücü yeten)

Ya Cami (Tüm mahlükatı bir araya getiren)

Uzaktaki Sevgilinizin Size Bağlı Kalması İçin Okunacak Dua

Sevgililer ya da eşler bazı nedenlerden dolayı ayrı yaşayabilirler. Ayrı kaldıkları zamanlarda onun kendisinden soğuyacağını ya da başkasını bulacağını düşünebilirler. Bu düşünceleri kafanızdan silmek ve sevgilinizin size bağlanması için etmeniz gereken dualar ya da sureler nelerdir bilmeniz gerekir. Bazı çok etkili olan surelerin yardımıyla sevdiğiniz kişi çok uzakta olsa bile onun size bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bu surelerin içerisinde en tesirli yere sahip olan Yasin suresi bulunmaktadır. Her sabah okuyacağınız Yasin suresi ile onun kendinize bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Yasin suresinin faziletleri herkes tarafından bilinmektedir. Darda kalanlara ya da zorda olanlara okumak oldukça makbuldür. Sevdiğiniz kişi için de okuyarak onun sizi daha çok sevmesini ve sadece sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgilinizin Size Bağlı Kalması İçin Diğer Yöntemler Nelerdir?

Dua etmek her zaman ve her durum için geçerlidir. Bu durum sevgilinizin size bağlanması için de geçerlidir. Duadan başka hangi ritüeller bulunmaktadır?

  • Aşk ve bağlama vefkleri
  • Aşk ve bağlama muskaları
  • Aşk için söylenmesi gereken tılsımlı sözler
  • Aşk ve bağlanma zikirleri
  • Bağlanma esmaları

Sevgilinizin size bağlanması için etmeniz gereken dualar dan başka; yukarıdaki yöntemlerde sizlere medyumlar yardımcı olacaktır. Bilgi almak isteyenler hemen bağlantı kurabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ