7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevmediğiniz Kişiyi Kendinizden Nasıl Soğutursunuz?

  • Sevmediğiniz Kişiyi Kendinizden Nasıl Soğutursunuz? için yorumlar kapalı
Sevmediğiniz Kişiyi Kendinizden Nasıl Soğutursunuz?

Sevmediğiniz kişiyi kendinizden nasıl soğutursunuz konulu bu yazımızda sizi seven ama sizin onu sevmediğiniz için kendinizden nasıl uzak tutabilirsiniz ondan bahsedeceğiz.  Bu gibi durumlarda kişi karşısındaki kişiden kurtulmak için soğutma dualarına başvurmaktadır. Bunun için ya kendisi bu duaları okumakta ya da alanında uzman bir medyum hocadan destek almaktadır. Ancak unutulmaması gereken bir husus var ki büyüler ruhani varlıklar aracılığı ile yapıldığından kişinin kendi yaptığı büyüler de ters tutma olasılığı da her zaman vardır. Bu yüzden havas ilmine sahip medyumlara bu büyüleri yaptırmalıdır. Peki sevmediğiniz kişiyi kendinizden nasıl soğutursunuz, negibidualar okunmalıdır bunlara bakalım.

Sevmediğiniz Kişiyi Kendinizden Nasıl Soğutursunuz? Hangi Duaları Okumalısınız?

Sevmediğiniz kişiyi kendinizden nasıl soğutursunuz, hangi duaları okumalısınızbunları açıklayalım. Aşk acısı çeken biri için bu acı ne kadar zor ise, sevmediği birinin aşkına maruz kalmak da sevmeyen biri için bir tür psikoloji şiddettir. Bazen aşkının büyüklüğü ile her şeyin iyi gideceğini düşünen insanlar aslında karşı tarafın kendisinden daha da çok soğumasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlar da insanlar, sevmediği birisini kendisinden uzak tutmak için çareyi soğutma dualarında bulur. Bu soğutma dualarının etkileri o kadar büyüktür ki, büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi bırakın sevmeyi adını bile duymak istemez.

Birini kendinizden soğutmak için dua okurken iyi niyetli olması lazımdır. Bunun yanı sıra bedenen de temiz olmalıdır. Bu sebepten dolayı dua etmeye başlamadan önce abdest alması gerekir. Burada önemli bir nokta da dua edilecek yerin de temiz olmasıdır. Abdest alma işleminden sonra iyi niye dua okunmaya başlanır. Dua edilecek olan yer sessiz olmalıdır. Zor dualar arasında yer alan soğutma duası devamlı bir şekilde yapılmalı ve duayı okuyan kişi duanın kabul olacağına inanmalıdır. Duaları okumaya başladıktan sonra kendinden soğutmak istediği kişinin hareketlerinde bir hafifleme fark eder. Düzenli bir şekilde okunan dualar sonucunda kendinden soğutmak istediği kişiyi kendinden soğutmayı başarır. Sevmediğiniz kişiyi kendinizden nasıl soğutursunuz sorusuna cevap olarak dualar yardımı ile olabilir. Ancak bu duaların hangileri olduğu, nasıl okunması gerektiğini öğrenmek için bir medyum hocadan yardım almanız gerekir.

Sevmediğiniz Kişiyi Kendinizden Nasıl Soğutursunuz?

Sevmediğiniz Kişiyi Kendinizden Nasıl Soğutursunuz İçin Anında Tutan Soğutma Duası

Sevmediğiniz kişiyi kendinizden nasıl soğutursunuz için anında tutan soğutma duası nedir, nasıl okunur bunun için alanında uzman bir medyum hocadan destek alırsınız. Bu duaları kendiniz yapabileceğiniz gibi medyum hocaya da yaptırabilirsiniz. Büyüler bazı ruhani varlıklar aracılığı ile yapıldığı için medyumların yapması daha etkili sonuçlar verecektir. Çoğu kişiyi karşısındaki insanı kırmadan kendinden soğutmak istiyor olabilir. Ya da ilişkisini bitirme cesareti olmayanlar bu yola başvurmaktadır. Bu bir eş de olabilir bir sevgili de. Kendinden soğutma duası ile hem ilişkisini bitirmiş hem de istemediği kişiyi hayatından çıkartmış olur.

Allahümme Alna Lena Ferata… Allahümmec Elha Lena Ecren Ve Zuhra. Allahummec Elha Lena Şafiaten Ve Müşfaten…

Bu soğutma duası özellikle evliliğinde mutsuz olan kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Anında etkisini gösteren soğutma duasının etkisi kişiden kişiye değişmektedir.

Örneğin eski sevgilisi ile ilişkisini bitirmek isteyen kişiler, bu soğutma duasına başvurmaktadır. Bu dua sayesinde eski sevgili kişinin hayatından tamamen çıkmış olur. Bu duanın etkisi o kadar büyüktür ki bir türlü unutmak istemediği kişinin adının dahi duymak istemez. Bu duaların nasıl okunması gerektiği için medyum hocalara danışarak bu ritüelleri uygulaması gerekir. Ama en etkili sonuç medyumların yaptığı soğutma duaları sayesinde gerçekleşmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ