7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sicim Büyüsü Nedir?

  • Sicim Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Sicim Büyüsü Nedir?

Sicim Büyüsü Nedir? Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Gibi soruların cevaplarını okumakta bulunduğunuz bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için anlattık.  Büyü işlerine merak salmış hemen hemen herkesin karşılaştığı sicim büyüsü son yıllarda özellikle merak edilen büyüler arasına girdi. Bu nedenle biz de bu yazımızda yapılan büyüyle ilgili bilinmesi gereken her şeyi sizlerle paylaştık.

Sicim Büyüsü Nedir?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Sicim büyüsü geçmişten günümüze sıklıkla kullanılan bir bağlama büyüsüdür. İyi niyetle yapıldığında kişilerin mutluluğunu sağlamak için bir aracıdır. Ancak büyünün kötü niyetlerle yapıldığı da bilinmektedir. Kötü niyetlerle yapıldığı zaman mutlu ilişkileri, evlilikleri bozmasıyla bilinir. Her iki durum için de insanlar uzun yıllardır bu büyüyü tercih etmektedirler. Çünkü bu büyü neredeyse bozulmaz büyülerdendir. Etkisini bir ömür boyu sürdürür. Bozum işlemi yaptırmak çok zordur. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin iki kere düşünmesi gerekir. Büyünün geri dönüşü olmama ihtimalini göz önünde bulundurmalılardır.

Aksi takdirde büyüyü yapıp hata yaptıklarını düşündüklerinde ömür boyu bu hatayla yaşamak zorunda kalabilirler. Büyüyü yaptırmadan önce danışacağınız medyum sizi büyünün etkileri hakkında mutlaka uyaracaktır.  Eğer bu kadar kuvvetli bir büyüye ihtiyacınız olmadığını düşünürse sizi diğer büyülere yönlendirecektir. Danıştığınız medyumun sözlerine ve yönlendirmelerine güvenin. Büyülerin sıradan insanların bilmediği, bilse bile anlayamayacağı çok fazla teferruatı vardır. Bu nedenle medyumun sözleri doğrultusunda ilerlemek yalnızca sizin yararınıza olacaktır.

Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Bu büyünün yapımı deneyimli medyumlar için oldukça basittir.  Dikkat edilmesi gereken birkaç ufak nokta vardır.  Öncelikle büyüyü yapmadan önce kesinlikle boy abdesti alınmalıdır. Kişinin üzerinde temiz kıyafetler bulunmalı ve büyünün yapılacağı yer tertemiz olmalıdır. Büyü esnasında uygulanan adımların belli bir sıra göre yapılması büyünün tutması için önemli bir etkendir. Büyünün adımları şöyledir:

  • İlk olarak büyünün adından anlaşılacağı üzere bir ip temin edilmelidir. Bu ipin koton ya da ipek dokulu olması iyi büyü için gereklidir.
  • İp temin edildikten sonra, dualar ve sureler eşliğinde üzerine 7 adet düğüm atılması gerekir.
  • Tüm bu okuma ve düğüm atma işlemi gerçekleştikten sonra büyünün ne niyetle yapıldığı ipin üzerine söylenmelidir. Yani niyet edilmelidir. Niyetin doğru söylendiğinden emin olmak gerekir. Çünkü bilindiği gibi bu büyünün geri dönüşü çok zordur.
  • Son adım olarak ise işlemin gerçekleştirildiği ip alınarak ağır bir taşın altına konulur. Böylelikle büyü tamamlanmış olur. Bu noktadan sonra medyumun beklemenizi söylediği süreyi beklemeye başlarsınız. Yavaş yavaş büyü yaptırmak istediğiniz kişideki değişimleri görürsünüz.

Sicim Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sicim Büyüsü Nedir?

Sicim Büyüsü Nedir?

Sicim büyüsü çok etkili büyülerden biridir. Yapıldığı kişide ciddi değişiklikler meydana gelir ve bu değişiklikler ömür boyu kalıcı olur. Genelde iyi niyetlerle yapılan bu büyü kişileri olumlu anlamda etkiler. Örneğin aşkı arayan kişiler bu büyü sayesinde aşkı bulurlar. Sevgilisinden ayrılanlar ve geri barışmak isteyenler kolayca eski mutlu ilişkilerine yeniden sahip olurlar. İlişkide olduğu kişinin gözü bir başkasını görmesin diye yapıldığı zamanlarda büyü yaptıran kişi uzun ve sadakat dolu bir ilişkiye sahip olur. Tüm bu olumlu etkilere daha birçok şey eklenebilir.

Sicim Büyüsü Zararlı mıdır?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Gibi soruların dışında bu büyünün zararlı olup olmadığı da çok merak edilen konulardan biridir. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra zarara uğramış bir kişi yoktur. Gerçek bir medyum tarafından yapıldığında tutan, oldukça kalıcı ve tesirli bir büyüdür. Medyum olmayan kişiler tarafından yanlış yapılarak, geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle bir medyum için kolaylıkla yapılan bu büyüyü kendi başınıza denememelisiniz. Mutlaka alanında uzmanlaşmış bir medyumla çalışmalısınız.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ