7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Size Boşanma Büyüsü Yaptırılmış Olabilir mi?

  • Size Boşanma Büyüsü Yaptırılmış Olabilir mi? için yorumlar kapalı
Size Boşanma Büyüsü Yaptırılmış Olabilir mi?

Size Boşanma Büyüsü Yaptırılmış Olabilir mi?

Size boşanma büyüsü yaptırılmış olabilir mi? Sadece büyüye inanan ve büyü hakkında bilgi sahibi olan kişiler bu soruyu sorabilirler. Çoğu büyüde olduğu gibi boşanma büyülerinde de birtakım belirtiler kişilerin dikkatini çekecektir. Eğer siz de kendinize ya da bir yakınınıza boşanma büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Nedir?

Bu büyü evli çiftleri ayırmak için yapılır. Sıklıkla ilişkiye dahil olmayan insanlar tarafından uygulansa da bazı durumlarda ilişki yaşayan kişiler kendilerine bu büyüyü yaptırabilir.

Üçüncü kişilerin bu büyüyü yaptırmasında üç temel neden vardır. Bunlardan ilki kişilerden birini sevmemeleri ve mutlu olmasını istememeleridir. İkincisi evli çiftten birine âşık olunması durumunda, kişinin evliliğini yıkıp ona gelmesi amacıyla yapılır. Son olarak ise genelde ailelerin ilişkiyi onaylamamaları ve evlatlarını yanlıştan kurtarmak istemeleri sebebiyle gerçekleştirilir.

Kişilerin yaşadıkları ilişkiye bu büyüyü yaptırması nadir de olsa yaşanan bir durumdur. Genelde eşinden ayrılmaya çekinen ya da korkan kişiler bu büyüye başvurur. Bu sayede sıkıntısız bir ayrılık süreci geçirmiş olurlar.

Boşanma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Size boşanma büyüsü yaptırılmış olabilir mi? Bu sorunun sorulabilmesi için muhakkak bu büyünün belirtilerinin bilinmesi gerekir. Bu büyünün en belirgin yan etkileri aşağıdaki gibidir:

  • Büyünün etkisiyle çiftler birbirinden uzaklaşmaya başlar. Oldukça küçük konulardan büyük tartışmalar yaratırlar.
  • Kişilerin birbirine ne sevgisi ne saygısı kalmaz. Birbirlerine söylediklerini ciddiye almamaya başlarlar. Adeta karşılarındaki kişinin söyledikleri bir kulaklarından girip diğerinden çıkar.
  • İlişki içindeki partnerler birbirlerini yavaş yavaş en beğenmedikleri ve iğrendikleri siluetler olarak görmeye başlarlar. Birbirlerini görmemek için sürekli bahaneler uydurur. Aynı oda içerisinde bulunmamaya çalışırlar.
  • Birbirinden bu kadar iğrenen çiftlerin doğal olarak cinsel hayatları da biter. Aynı yatakta olma ve birbirlerine dokunma düşüncesi bile en kötü kâbusları olur.
  • İlişkide sadakat son bulur. Partnerler evliliklerinde bulamadıkları aşkı, sevgiyi ve mutluluğu dışarıda aramaya başlar. Aldatmalar yaşanır. Bu yaşananlardan pişmanlık duyulmaz
  • Kişiler birbirlerine psikolojik şiddet uygulamaya başlar. Birbirlerini her konuda yargılarlar. Yaptıkları güzel şeyleri bile beğenmezler. Hem kendi aralarında hem de toplum içinde birbirlerini aşağılamak ve küçük düşürmek için fırsat kollarlar.

Büyünün en sık görülen belirtileri bunlardır. Bunların yanında başka şeyler de sayılabilir. Tüm bu yan etkiler büyü etkisinde olduğunuzun kesin kanıtı sayılamazlar. Ama eğer bu olumsuzlukların çoğuna sahipseniz mutlaka uzman bir medyumla iletişime geçmeniz gerekir. Medyuma yaşadıklarınızı anlattığınızda size birkaç küçük işlem uygulayacaktır. Bu işlemler sonucunda büyü etkisindeyiz yapılan büyünün ne olduğu tespit edilecektir. Devamında bu olumsuzlukların bitmesi ve kişilerin büyünün etkisinden kurtulması için çeşitli ritüellerle büyü bozum işlemleri gerçekleştirilecektir.

Boşanma Büyüsü Kimlere Yapılmaz?

Bu büyünün kesinlikle yapılmaması gereken bazı kişiler vardır. İlk olarak hafızlar, din adamları ve çok inançlı kişilere bu büyünün yapılmaması kesinlikle önerilir. İkinci olarak ise hem yetim hem öksüz kalmış ya da doğuştan bazı sakatlıklarla mücadele etmek zorunda kalan kişilere büyü yapılmamalıdır.

Bu kişilere yapılacak olan büyü kesinlikle ters tepecek ve yaptıran kişiye geri dönülemez zararlar verecektir.  Bu zararlar fiziksel olabildiği kadar ruhsal da olabilir. Tüm bu zararlar, genelde kişilerin akıl sağlıklarını kaybetmeleri ve canlarına kıymalarıyla sonuçlanır.

Boşanma Büyüsü Bozulur mu?

Size Boşanma Büyüsü Yaptırılmış Olabilir mi?

Size Boşanma Büyüsü Yaptırılmış Olabilir mi?

Oldukça tesirli olan ve yapımı büyük emek gerektiren bu büyü, zor olsa da bozulabilir. Kişiler için genelde kötü sonuçları olan boşanma büyüsü çok kişi tarafından bozulmaya çalışılmıştır.  Bozum işlemiyle ilgili kesinlikle dikkat edilmesi gereken şey ise muhakkak bir medyum tarafından yapılmasıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ