7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Size Sırılsıklam Aşık Olması İçin Edilen Dualar

  • Size Sırılsıklam Aşık Olması İçin Edilen Dualar için yorumlar kapalı
Size Sırılsıklam Aşık Olması İçin Edilen Dualar

Size sırılsıklam aşık olması için edilen dualar özellikle tek taraflı aşk yaşayanlar tarafından merak edilmektedir. Birine aşıksanız ve bu durumdan onun haberi yoksa aynı hisleri onda da görmek için baya çaba sarf etmeniz gerekecek. Onun dikkatini çekmeye çalışmak, ilgi ve alakanızı artırmak bunların arasında yer almaktadır. Ona açılmanız da uygulanan bir yöntemdir. Ama tek taraflı aşık olan kişiler reddedilme durumu ile karşılaşılma ihtimali olduğu için kendilerinde yeterli cesareti bulamayabilirler.

Dua etmek her zaman uygulanan bir yoldur. İnsanlar isteklerini dile getirmede sıklıkla dua ederler. Bu durum aşık olduğunuz kişinin size karşılık vermesi için de geçerlidir. Bazı özel duaların hayatımızdaki yeri de farklıdır. Onları okumak manevi olarak bizleri rahatlattığı gibi amacımıza ulaşmak için de yapmamız gerekmektedir. Hangi duaların karşınızdaki insanın size aşık olması için okunması gerektiğini merak ediyorsunuzdur. Bunlarla ilgili de bilgiler sunacağız. Duaları okumak için niyet etmeniz, abdest almanız ve isteklerinizi sadece Allah’tan dilemeniz oldukça önemlidir.

Aşk ve Aşık Etme Duaları Nelerdir?

Size sırılsıklam aşık olması için edilen dualar oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Farklı isimlerle de anılmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse; anında aşık eden dua çeşidinde karşınızdaki insan size hemen aşık olacaktır. 24 saatte etkili kendine aşık etme duası ile sevdiğiniz insanı bir günde kendinize aşık edebilirsiniz. 3 günde sırılsıklam aşık etme duası oldukça tesirlidir. Görüldüğü üzere çok çeşitli aşk duaları bulunmaktadır. Farklı isimlerle anılıyor olsalar da amaç aynıdır.

Size Sırılsıklam Aşık Olması İçin Edilen Dualar

Anında etkili aşık etme duaları genellikle sabah ezanından sonra ya da geceleri okunmaktadır. Farklı sayılarda okunan dualar da bulunmaktadır. Dua okumak için öncelikle kendinizi hazır hissettiğiniz anları tercih etmenizi önermekteyiz. Kendinizi vermeden edilen dualar gerçek amacına ulaşmayacak ve doğru sonuçları göremeyince üzülen taraf da yine siz olacaksınız. Aşağıda vereceğimiz duayı günde 100 defa okursanız karşınızdaki kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

  • Yâ vedûdü yâ vedûdü yâ vedûdü yâ zel arşil mecîdi yâ mübdiü yâ müıydü yâ fe’âlün limâ yürîdü es’elüke bi nûri vechikellezî lâ mele erkâne arşike ve es’elüke bi kudratikelletî kadderte bihâ alâ halkıke ve bi rahmetikelletî vesiat külle şey’in lâ ilâhe illâ ente eğısnî yâ mugıysü eğisnî yâ mügıysü eğisnî yâ mugıys.

En Kuvvetli Aşık Etme Duaları Nelerdir?

Edilen bazı dualar oldukça kuvvetlidir ve etkisi hemen görünür. Kendiniz bildiğiniz duaları okuyarak Allah’tan yardım isteyebileceğiniz gibi; bazı özel duaları okuyarak da sevdiğiniz kişinin size aşık olması için olaya hız kazandırabilirsiniz. Size sırılsıklam aşık olması için edilen dualar arasında kuvvetli olarak bilinen dua şu şekildedir:

  • Bismillahirrahmanirrahıym.
  • Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin
  • ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı hacet

Size sırılsıklam aşık olması için edilen dualar ve örnekler bu yazımızda sizlere sunulmuştur. Ayrıca kendiniz de Kur’an-ı Kerim’de yer alan ayet ve surelerden okuyarak karşınızdaki kişinin size aşık olmasını Allah’tan dileyebilirsiniz. Allah hayırlısı ise size aşkınızın karşılığını verecektir. Garantili ve denenmiş aşk duaları her zaman tercih edilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ