7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Soğutma Büyüsü İçin Medyum Tavsiyeleri

 • Soğutma Büyüsü İçin Medyum Tavsiyeleri için yorumlar kapalı
Soğutma Büyüsü İçin Medyum Tavsiyeleri

Soğutma Büyüsü İçin Medyum Tavsiyeleri

Soğutma büyüsü için medyum hoca tavsiyeleri konusunda birçok kişi araştırma yapmaktadır. Soğutma büyüsü ile birlikte birbirini seven iki insan arasındaki aşk ve sevgi bağının ortadan kalkması amaçlanmaktadır. Özellikle evli çiftlerin bu büyünün etkisi altına girmesi istenmektedir. Çevrenizde sizi ya da mutlu evliliğinizi çekemeyen kişiler tarafından bu büyü türü yapılabilmektedir. Soğutma büyüsü evli çiftler dışında evliliğe ilk adım olan nişanlı çiftlere ve birbirini çok seven sevgililere de yapılmaktadır. Şer büyü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Büyüler çok eski zamanlara dayanan ritüeller olarak bilinmektedir. Büyülerin yapılmasında her zaman için belli ilim ve tılsımlar kullanılmaktadır. Bu nedenle de medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Medyum hoca seçimi için de dikkatli davranılması gerekmektedir. Bunun nedeni ise yapılacak olan büyünün etkinliğini en kısa sürede göstermesi için gereklidir. Eğer tecrübeli olmayan, ilim sahibi olmayan ya da halk arasında şarlatan olarak adlandırılan kişiler tarafından yapılırsa tutmama gibi problemler ortaya çıkmaktadır. Fakat bu büyü için kaynaklar kara büyü olarak yazın vermektedir.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Soğutma büyüsü için medyum tavsiyeleri dikkatlice gözden geçirilmelidir. Her ne kadar kara büyü olarak adlandırılıyor olsa da birçok kişi tarafından tercih edildiği de bir gerçektir. Bu nedenle bu büyüye başvuracak olan kişilerin tercihleri göz önünde bulundurarak iyi bir araştırma yapılmalıdır. Soğutma büyüsü neden yapılır diye bakıldığında da farklı sebepler ortaya çıkmaktadır. Her büyü de olduğu gibi niyete göre yapım şekli de değişkenlik göstermektedir. Genel olarak;

 • Evlilikleri yolunda giden ve birbirini seven çiftlerin arasının açılması hatta ileri dönemde boşanmalarının sağlanması,
 • Sevgililik dönemi yaşayan ve aralarında problem olmadığı halde bir anda ayrılması,
 • Sevgililer ya da evli çiftler arasındaki muhabbet bağının zamanla bozulması,
 • Çok iyi arkadaş olan iki kişinin aralarının hiç sebepsiz yere açılması,
 • İnsanların birbirleri ile sürekli huzursuzluk yaşaması için yapılan soğutma büyüleri bulunmaktadır.

Yukarıda da bahsedildiği üzere ne niyetle yapıldığı önemlidir. Niyete göre farklı şekillerde soğutma büyüleri yapılabilmektedir. Fakat burada en çok dikkat çeken, evli çiftler arasında yapılan soğutma büyüleridir.

Soğutma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Soğutma Büyüsü İçin Medyum Tavsiyeleri

Soğutma Büyüsü İçin Medyum Tavsiyeleri

Soğutma büyüsünün etkileri her büyü yapılan kişi farklı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de her büyü yaptıran karşısındaki kişide aynı etkiyi beklememelidir. Soğutma büyüsü için medyum hoca tavsiyeleri almak için araştırma yapanlar bu konuda bilgi sahibi olan medyumları iyi araştırmalıdırlar. Çünkü etkilerinin nasıl olduğunu ve nasıl ortaya çıkacağını onlara sorarak bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Genel olarak belirtiler;

 • Büyünün etkisi altına giren kişinin sevdiği kişi ile arası açılmaktadır. Çiftin arasında huzursuzluklar ortaya çıkmaktadır.
 • Daha öncesinde yaşanmayan sorunların bir anda hiç sebep yokken ortaya çıkması,
 • Evlendikleri ya da sevgili oldukları kişileri fiziksel olarak beğenmeme gibi durumların ortaya çıkar. Aynı zamanda bunu sözle olarak ifade etme ve rencide etme durumunun oluşması,
 • Büyünün etkisine girmeden önce sevdiğinden başka kimseyi gözü görmeyen bireyin, farklı kişilere ilgisinin oluşması,
 • Birlikte zaman geçirme konusunda aynı düşüncelere sahip olan kişilerin büyünün etkisi ile birlikte bundan vazgeçmesi durumu oluşacaktır.
 • Sevdikleri kişiler ile normal şartlarda problemi olmayanlar arasında huzursuzluk hâkim olacaktır. Aynı zamanda kavga ve tartışmalar sıklık kazanacaktır.

Yukarıda sayılan belirtiler büyünün etkisi altına girilmesi ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Büyü yapılan kişiler bunun farkına varamasa bile çevrelerindeki kişiler tarafından fark edilecektir. Böyle bir durumda Soğutma büyüsü için medyum hoca tavsiyeleri olan yerlerden bu tarz büyüleri bozan medyum hocalar araştırılmalıdır. Alınan bilgiler ışığında yol kat edilmelidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ