7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Soğutma büyüsü yapan medyumlar konusu son zamanlarda sık sık araştırılmaktadır. Büyü kavramından ziyade kara büyü kavramına ilgi duyan kişiler, muhakkak soğutma büyüsü ile karşılaşmaktadır. Bahsi geçen büyüyü yaptıracak olanların, büyünün tüm ayrıntılarını bilmelerinde fayda vardır. Siz de bu büyünün ne olduğunu merak ediyor ya da yaptırmayı düşünüyorsanız, mutlaka hazırlamış olduğumuz yazımızı okumanız gerekir.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Kara büyüler arasında oldukça popüler olan ve günümüzde de sık sık başvurulan soğutma büyüsü, genelde kötü niyetlerle yapılmaktadır. Kötü niyetlerle yapılan bu büyü çoğunlukla düşmanlar için uygulanır. Büyü işlemi gerçekleşip, büyü tuttuğunda etki altındaki kişinin hayatı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

Büyü etkisiyle kişiler canlı ya da cansız herhangi bir varlıktan soğutulabilir. Canlılar için yapılan büyü, kişilerin; aşk hayatı, aile hayatı ve sosyal hayatı gibi oldukça değerli alanlarda birçok sorun yaşamalarına neden olur. Cansız varlıklar için yapılan büyü ise, kişinin malını mülkünü kaybederek iflas etmesine neden olur. Her iki durumda da kişi kalan hayatını sefillik, mutsuzluk ve güvensizlik içinde geçirecektir. Yaşadığı kötü olaylar, kişilerin canlarına kıymalarıyla sonuçlanabilir.

Soğutma Büyüsünü Kim Yapar?

Kara büyü kategorisine mensup olan büyünün, kimler tarafından yapılabildiği merak edilmektedir. Soğutma büyüsü yapan medyumlar buraya devreye girmektedir. Büyüler oldukça ciddiye alınması gereken tehlikelere sahiptir. Oluşacak tüm tehlikelerden korunmak için, büyünün deneyimli ve bilgili kişiler tarafından yapılması şarttır. Nasıl ki her meslek dalında bir profesyonelin çalışması gerekiyorsa, büyülerin de medyumlar tarafından yapılması gerekir. Ancak soğutma büyüsü, kara büyü olarak sınıflandırıldığı için tüm medyumlar bu büyüyü yapmamaktadır.

Eski kadim kitaplarda, büyü ritüelleri sırasında çok büyük enerjilerin ortaya çıktığı ve enerji kontrolünün oldukça zor olduğundan bahsedilmektedir. Kara büyü işlemleri sırasında, üç harflilerden de yardım alındığı için enerjinin doğru yönlendirilmesi çok önemlidir. Büyü uygulama işlemi gibi, kullanılan malzemelerin temini de oldukça zordur. Tüm bu nedenlerden dolayı, büyü işleminin kara büyü alanında kendini geliştiren medyumlar tarafından yapılması önemlidir.

Soğutma Büyüsü Malzemelerini Kim Temin Eder?

Büyü malzemeleri, basit gibi görünen ama eski zamanlardan beti tılsımlanıp, saklanan ürünlerden oluşmaktadır. Her büyü çeşidinde farklı amaçlarla, farklı malzemeler kullanılmaktadır. Kimi zaman bu ürünlerin teminini yapabilmek, oldukça zordur. Örneğin; tavşan adet kanı, bir hayvanın boynuzu ya da nadir bulunan bir bitki gibi malzemeler, sıradan insanlar tarafından çoğu zaman temini imkânsız ürünlerdir.

Ancak kişilerin bu durumu kafalarına takmalarına gerek yoktur. Çünkü medyumlar, büyülerde kullanılan ürünleri eski zamanlardan beri biriktirir ve gerekli olan durumlarda kullanırlar. Soğutma büyüsü yapabilen medyumlar, gerekli olan ürünlere sahip olacakları için büyüyü rahatlıkla yapacaklardır.

Soğutma Büyüsü Zararlı mıdır?

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Soğutma Büyüsü yapan medyumlar konusu kadar, büyünün zararlı olup olmadığı da araştırılan bir konudur. Bahsi geçen büyü, yapılış amacına göre farklı etkiler göstermektedir. Uygulandıktan sonra, büyü etkisindeki kişinin hayatını olumsuz yönde etkilemesiyle bilinmektedir. Ancak bu olumsuzluklar, büyünün amacına ulaştığının kanıtı olduğundan zarar olarak kabul edilmemektedir. Soğutma büyüsü nasıl yapılır ve hangi malzemeler kullanılır gibi bilgilere sahip bir medyum, büyüyü istenildiği gibi yapacağından amaca ulaşılacaktır. Fakat büyü işlemini uygulayan kişi, gerekli bilgilere sahip olmadığından mutlaka eksik ya da hatalı bir uygulama yapacaktır. Bu durum da büyünün tutmaması, ters tepmesi ve büyü yapana veya yaptırana zarar vermesiyle sonuçlanacaktır.

Kişiler, büyünün mevcut zararlarından korunmak için muhakkak bir medyumla anlaşma sağlamalıdır. Böylelikle hem kendini hem de etrafındakileri büyünün ve üç harflilerin gazabından korumuş olacaktır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz