7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Soyu Devam Etmesin Büyüsü Nedir? Nasıl Anlaşılır?

  • Soyu Devam Etmesin Büyüsü Nedir? Nasıl Anlaşılır? için yorumlar kapalı
Soyu Devam Etmesin Büyüsü Nedir? Nasıl Anlaşılır?

Soyu Devam Etmesin Büyüsü Nedir? Nasıl Anlaşılır?

Soyu devam etmesin büyüsü, birinin kaderini bağlama büyüsü olarak biliniyor. Bazı durumlarda bu büyünün birinin çocuklarının olmaması adına yapıldığına şahitlik edebiliyoruz. Genellikle yapılma nedeni, başkasının soyunun devam etmemesi adına kaderinin tamamen kapanmasıdır. Soyu devam etmesin büyüsü nedir sorusunun cevabını bu şekilde cevapladık. Daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız kardeşlerimiz, hocamızla detaylı şekilde görüşebilirsiniz.

Soyu Devam Etmesin Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soyu devam etmesin büyüsünün anlaşılmasını birçok yolu vardır. Ancak bu büyü genellikle büyü yapılan kişinin evinin içine saklandığından, özel alanlara saklanabilir. Yine aynı şekilde kişinin bahçesinde veya tarlasında bu büyü bulunabilir. Ancak soyu devam etmesin büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun cevabı genellikle evin içinde gizlidir. Bu nedenle;

– Varsa çiçekleriniz bunların altlarını mutlaka kontrol etmelisiniz.

– Eski özel eşyalarınızı tek tek açarak bakın. Bunlar arasında gizlenmiş olabilir. Yine bahçenizi hafifçe kazıyabilir, burada olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Soyu devam etmesin büyüsü, kişinin kaderinin kapanmasına yönelik olarak yapıldığı için, evlilik söz konusu olması mümkün olmaz. Dolayısıyla kişinin kısmeti manevi ve maddi yönde kapanır.

Soyu Devam Etmesi Büyüsü Neden Yapılır?

Soyu devam etmesin büyüsü neden yapılır sorusunun cevabı, esasında büyünün kendi isminde gizlidir.

Büyüler arasında en ağır olanlarından birisi olduğundan anlaşıldıktan hemen sonra dualar yoluyla bozulması gerekir. Bu büyü genellikle şu amaçlarla yapılmaktadır.

– Bir kişinin soyunun dünya üzerinde devam etmemesi maksadıyla yapılır.

– Kişinin hayatının tepetaklak olmasına yönelik yapılır. Kişi evliyse ve çocuklarına yönelik yapılmışsa, çok daha tehlikeli hale gelebilir. Burada yapılacak tek bir şey vardır, kötülerin şerrinden korunmak için Allah’a sığınmak ve bolca dua okumak.

Soyu Devam Etmesin Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bir kişinin kökünün dünyadan kazınması adına yapılan soyu devam etmesin büyüsü etkileri çok sayıda bulunur. Şeytani büyüler arasında yer alan bu işlem, Allah’ın insanlar için şifa kıldığı ayetler okunarak bozulabilir. Allah’a sığınan kişiler için kurtuluş olacaktır kardeşlerim. Bizler de başvuran kardeşlerimize her zaman diyoruz, az olan ilmimizle Allah’a kardeşlerimiz için yalvarıyoruz. Bu büyünün etkileri şöyledir.

– Kişinin hayatında terslikler, hengameler bir kerede yaşanmaya başlar. Elinde avucunda ne varsa hepsini kaybedebilir.

– Kişinin başına gelen olaylar birden gelir.

– Kaderi bağlanır hale gelir. Hayırlı bir kısmet bulması imkansızlaşır.

 Soyu Devam Etmesi Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soyu devam etmesi büyüsü nasıl bozulur sorusunun net cevabı dualardır kardeşlerim. Allah’ın kitabı olan Kur’an-ı Kerim okunarak bu lanetli büyü def edilebilir. Bunun için Allah’a sığınmak gerekiyor kardeşlerim. Bunun dışında ilim konusunda kendini geliştirmiş, Allah korkusuna sahip olan, Allah’ın emirlerini bilen hocaların yanına giderek, bu büyüyü bozmak mümkün olabilir. Ancak her şeyden önce Allah’ın büyüklüğüne karşı gelinmemelidir.

Soyu Devam Etmesin Büyüsünü Kimler Bozar?

Bu büyü bozmak konusunda uzman kişilere medyum denir. Medyum bu alanda ilim sahibi denir. Ancak bu ilme sahip olan medyum hoca mutlaka ilmini rahmani anlamda kullanmalıdır. Allah’ın insanlara şifa için verdiği duaların değerini bilmelidir. Başkasına zarar vererek, bu belalı büyünün bozulamayacağını bilmeniz gerekiyor kardeşlerim.

Soyu Devam Etmesin Büyüsü Kimlere Yapılır?

Soyu devam etmesin büyüsü, düşman olduğuna inanılan insanlara yapılır. Oysa değerli kardeşlerim dünyada her bir insan kardeştir. Başkasına zarar vermenin, kendi kardeşine zarar vermek olduğunu bilmek gerekiyor. Yapılan bir zarar mutlaka bir gün geri döner. Sevgili kardeşlerim bu konuda duyarlı olmak ve dualara sığınmak gerekiyor. Sıkıntı olduğu zaman dualara sarılalım ve ehil hocamızda yardım isteyelim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ