7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sümer Çivi Aşk Büyüsü Nedir?

  • Sümer Çivi Aşk Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Sümer Çivi Aşk Büyüsü Nedir?

Sümer çivi aşk büyüsü nedir? Sümer çivi aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusu sevdiklerine aşk ve bağlama büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin çok sık araştırdığı konular arasında yer almaktadır. İnsanlar eşleri ya da sevdikleri tarafından terk edilmekten ya da onların kendilerini bırakıp gitmelerinden çok korkmaktadırlar. Bu yüzden de çareyi medyum hocalara giderek bağlama büyüsü yaptırmakta bulurlar. Sümerlilerde yüzüklerin içine yazı yazılması çok önemli bir semboldür.

Günümüzde çok sık kullanılan bağlama büyülerinden bir tanesi de Sümer çivi aşk büyüsü olmaktadır. Bu büyünün en önemli özelliği yapıldıktan sonra bozulmaması ve kişilere hiçbir zarar vermemesidir. Ayrıca Sümer çivi aşk büyüsü sayesinde büyü yaptıran kişinin sevdikleri kendisine daha çok bağlanmaktadır. Sümer çivi aşk büyüsü çok zor bir büyüdür. Bunu herkes yapamamaktadır. Bu büyü anca işinde uzman ehli medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Büyü yapılmadan önce kişileri detaylı bir şekilde analiz etmek gerekir. Sümer çivi aşk büyüsü ile evliliklerinde ya da ilişkilerinde sıkıntı yaşayan kişilerin beraberliklerinin daha güçlü olması sağlanmaktadır.

Eskiye nazaran günümüzde evlilikler çok çabuk bozulmakta ve boşanmalar gerçekleşmektedir. Evliliklerinin ve ilişkilerinin kalıcı olmasını isteyen kişiler Sümer çivi aşk büyüsüne başvurabilirler. Platonik aşıklar ya da sevip de sevdiğine kavuşamayan kişiler, bu büyü sayesinde ömür boyu kalıcı beraberlikler yaşayabilirler. Peki kalıcılığı daim olan ve kişilere zarar vermeyen Sümer çivi aşk büyüsü nasıl yapılır? Yaptırmak isteyen kişiler için açıklama yapalım.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sümer çivi aşk büyüsü nedir? Merakedenler için açıklama yaptık. Birlikteliklerinin devamı için medyum hocaların kapısını çalan kişilere Sümer çivi aşk büyüsü nasıl yapılır? Bakalım. Zamanımızda evliliklerde yüzük takılması Sümerlerden gelen bir gelenektir. Sümer çivi aşk büyüsü, kil üzerine çivi ile yazılan kadim bilgiler ve metafiziksel işlemler ile yapılan bir uygulamadır. Bu büyü ile biten beraberliklerde yeniden birliktelik sağlanmaktadır.

Sümer çivi aşk büyüsü ile daha güçlü bir sevgi bağının oluşması amaçlanmaktadır. Bu büyü ile evliliklerde süreklilik sağlanmaktadır. Ancak Sümer çivi aşk büyüsü etkili olması için öncesinde kişiye özel bakım yapılması gerekmektedir. Bu büyü yapılırken kişinin özel eşyaları, gökyüzü hareketleri, kişisel bilgiler ve yıldız haritaları, işlemde kullanılan gerekli eşya ve bilgilerden sadece bir kaçıdır. Bu büyü türü çok gizli bilgilere dayanmaktadır ve çok eski bir uygulamadır. Sümer çivi aşk büyüsü her zaman uygulanabilen bir işlem değildir. Uygulanabilmesi için bazı özel günler vardır. Bu büyünün bozulması da neredeyse imkansızdır.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü Etkileri

Sümer çivi aşk büyüsü nedir? Sümer çivi aşk büyüsü nasıl yapılır? Yukarıda gerekli bilgileri sizler ile paylaştık. Ayrıca bu büyünün sadece işin ehli medyum hocalar tarafından yapılabildiğini söyledik. Peki Sümer çivi aşk büyüsü etkileri nelerdir? Biraz da bunlardan bahsedelim.

  • Sümer çivi aşk büyüsü yapılan kişi, kendisine büyü yaptıran kişiyi sürekli olarak rüyasında görmektedir.
  • Sürekli olarak o kişi ile vakit geçirmek ister.
  • Ayrıca birine platonik olarak aşık kişilerin, sevdikleri tarafından sevilmelerine sebep olur.
  • Eşler ve sevgililer büyü yaptıran kişiye sürekli sadık kalmaktadır.
  • Bozulmaması sebebi ile birliktelikler bir ömür boyu sürmektedir.
  • Aynı zamanda evine gelmek istemeyen eşlerin ve çocukların üzerinde etki göstererek onları eve bağlamaktadır.
  • Bitmek üzere olan evliliklerde ya da ilişkilerde yeniden birbirine aşık olma durumu söz konusudur.

Sümer çivi aşk büyüsü etkilerinden bu şekilde bahsetmek mümkündür.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ