7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Tırnak Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

  • Tırnak Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Tırnak Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

Tırnak büyüsü, ayırma ve bağlama tılsımı şeklinde iki ayrı türde yapılır. İkisinde birbirinden farklı olan bu büyülerin, etki süreleri farklıdır. Tırnak büyüsü etkileri neler, yapılış şekli nasıldır, merak ediyorsanız, size yazımızın sonuna kadar okumanızı tavsiye edebiliriz.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Büyü alemiyle ilgilenen insanlar şu sorunun cevabını çok merak ederler. Tırnak büyüsü nedir ? Bize burada bunu yanıtlamaya çalışacağız kardeşlerim. Tırnak büyüsü, aslında iki gurupta ayrı olarak değerlendirilmesi gereken bir tılsımdır.

Genel özelliği çok güçlü olmasıdır. Etkilerine karşı konulması mümkün olamadığından tesiri ağır ve yüksektir. Tırnak büyüsünün yapılışları birbirinden farklı olabilir. Tırnak büyüsünün etkileri yapıldığı şekline göre değişebilir. Bunu birazdan daha detaylı anlatmaya çalışacağız. 

Tırnak büyüsü etkileri nelerdir, dediğimiz gibi iki amaçla yapılır.Birinci sebep, birilerini ayırmak (sevgililer, eşler) olarak tanımlanabilir. İkincisi birisini kendine bağlamak. Bağlama büyüsü olarak yapılan tırnak büyüsünde insan, diğerinde ise cin tırnakları kullanılarak işlemler gerçekleştirilir. Büyüde sadece tırnaklar alınarak işlemler yapılmaz.

Bu nedenle zaten profesyonel kişilerin yapması gerekir. Büyüden anlamayan kimsenin bunu yapması, kazalara, tehlikelere yol açabilir. Dikkat edilmelidir. Tırnak büyüsü telaffuzunda sadece ‘tırnak’ kelimesi kullanılabilir. Büyü çok geniş planlamalar ve disiplinler uygulanarak gerçekleştirir. Tırnak büyüsünü yapabilen şahsa, etkin ehil medyum denir.

Tırnak Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Tırnak büyüsünün en amaçlarla yapıldığına baktıktan sonra, etkilerinin neler olduğuna değineceğiz. Sevgili kardeşler, insan, hayat boyu mutluluk peşinde koşan bir varlıktır. Kendi mutluluğu için bazen başkalarını umursamaz hale gelir. Bencil bir tabiatı olan insanın tırnak büyüsüne başvurmasının iki sebebi olabilir.

Birincisi birisini seviyordur. Ancak karşıdaki ondan haz etmiyordur. Bu kişi onu eski sevgilisi ya da eşi olabilir. İkinci yapılma nedeni, başkalarını ayırmaktır. Sevmediği bir ikiliyi ayırabilir. Yine sevdiği bir kişi başkasıyla birlikteyse onları ayırmak isteyebilir. Tırnak büyüsü neden yapılır sorusunun tam cevabı bunlardır. 

Tırnak Büyüsü Çeşitleri

Tırnaklarla yapılan büyüler ikiye ayrılır. Bunlardan birincisi bağlama büyüsü iken diğeri birilerini ayırma veya soğutma amalı yapılan büyüdür. Tırnak büyüsünün çeşitleri nelermiş burada detaylıca incelemeye çalışacağız. Kardeşlerim, tırnak büyüsünün çeşitlerinin detayları şöyledir.

Bağlama amaçlı yapılan tırnak büyüsü; Bu büyüde büyüyü yapmak isteyen kişinin tırnakları kullanılmaktadır. Büyüde kullanılacak olan tırnaklar dolaylı şekilde bağlanmak, aşık etmek istenilen kişiye yedirilmelidir. Karşıdaki şahıs bunu yedikten sonra büyünün tesiri başlayacaktır. Tesiri çok ağırdır. Karşı konulması imkansızdır.

Ayırma amaçlı yapılan tırnak büyüsü; Burada ise insan tırnağı kullanılmaz. Ama tırnak kullanılır. Tırnağı kullanılan varlık, cindir. Evet kardeşlerim birilerini ayırma amacıyla gerçekleştirilen tırnak büyüsünde cin tırnağı kullanılır. Büyüde kullanılacak olan cin tırnağı yakılarak uygulama gerçekleştirilir. Dünya yüzeyinin en ateşli, ağır büyüsüdür. Karşıdakileri dumura uğratabilir. 

Tırnak büyüsünün etkileri böyleydi kardeşlerim. Büyü yapılmadan evvel üzerinde iyice düşünülmeli daha sonra icra edilmelidir. Çünkü büyünün geri dönüşü yoktur. 

Tırnak Büyüsünün Etkileri

Çeşitleri tam olarak anladıktan sonra gelelim gösterdiği etkilere. Sevgili kardeşler, tırnak büyüsü etkileri geniş çaplıdır. Bu etkileri yapılan iki çeşit büyü üzerinde değerlendirmek gerekir. Yani kısacası, tırnak büyüsünün etkileri ancak iki büyü üzerinden değerlendirebiliriz. Şimdi kardeşlerim yapılma amacına göre etkilere göz atacağız. 

Bağlama Amaçlı Yapılan Tırnak Büyüsü Etkisi

Karşı tarafın size bağlanmasını istiyorsanız, bu tırnak büyüsünü yapabilirsiniz. Büyüde kullanılacak malzemeler çeşitlidir. Büyü yapacak şahsın tırnağı ve diğer objeler tercih edilir. Yapıldıktan 10 gün süre sonrasında etkisini göstermeye başlayacaktır. Etkileri şöyle sıralanabilir.

 * Büyüyü eşinizin evine, size bağlanması için yaptıysanız, etkileri şöyle görülecek. Eşiniz her nerede olursa olsun, ilk olarak pişmanlık yaşayacaktır. Sonrasında sıkıntılar çekmeye başlayacaktır. Kendisiniz mutlu olmanın yollarını arayacak. Evine, size dönmesinin onun için en iyi yol olduğunu kavrayacak. 

 * Ayrıldığınız eski sevgilinize yaparsanız, tekrar sizi sevmeye başlayabilir. Ancak dikkat edin kardeşlerim, asla ölçüyü kaçırmayın. 

 * Herhangi birisini kendinize aşık etmek amacıyla yaptıysanız, bunda biraz zorlanabilirsiniz. Ona tırnak yedirmeniz zor olacak. Tırnağı ancak yedikten sonra etkileri görülür. Yerse sizinle göz göze gelecek. Onun gözlerinden sizi sevip sevmediğiniz anlayabilirsiniz. (Tırnak büyüsünün tehlikelerini göz ardı etmeyin. Medyum hocamızdan fikirlerini alınız.)

Ayırma İçin Yapılan Tırnak Büyüsünün Etkisi

Amacınız başkalarını ayırmaksa cinlerin tırnağı kullanılıp yapılan büyüyü kullanmalısınız. Cin tırnağı kullanılıp yapılan bu büyüde etkiler çok ağır görülür. Cin tırnaklarının yakılarak işlem yapıldığını hatırlatalım. İşte etkileri.

 * Ayırmak istenen kişiler dönemsel huzursuzluklar yaşarlar. Huzursuzluk farklı yönlere doğru gider. Tartışmalar alevlenmeye başlar.

 * Tartışmaların neden çıktığı asla bilinmez. Çünkü gereksiz tartışmalar yaşanır. Bunu engelleyecek irade kalmadığı için son bulması mümkün olamaz.

 * Varsa çocuklar huzursuzluktan etkilenirler. 

 * Karşı taraf sonunda büyünün etkisine dayanamayarak ayrılırlar. Ancak karşıdaki kişi size dönmeyecektir. Çünkü sevgiden nefret hale gelmiştir. Tek amacı sizi kullanmak şeklinde olabilir. 

Ayırma büyüsünün etkilerini umarım anlamışsınızdır. Bu etkiler görüldükten sonra karşı konulamaz süreç başlar. Bunu durdurmanın tek yolu tırnak büyüsünü bozma yöntemidir. 

Tırnak Büyüsünü Kimler Bozar?

Tırnak büyüsü etkileri ağır büyülerin başında yer alır. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın, mutlaka doğru kişilerce bozulmalıdır. Sevgili kardeşlerim, biliyorum büyünün tesiri çok ağırdır. Ancak her ne olursa olsun, sakin kalmayı başarmalısınız.

Tırnak büyüsünü kimler bozar, Bu ilk şart. İkincisi, kesinlikle kriterleri olan medyuma başvurmanız gerekecek. Medyum hocanın size verecekleri çok önemli kardeşlerim. Hayatınız söz konusu olduğunda doğru medyumla çalışmanız gerek. Doğru medyum kim aşağıda yer alıyor. 

Tırnak büyüsünü kim yapar sorusuna medyum cevabını nasıl veriyorsak bozan kişide aynı kişidir. Onun dışında dini bütün hocaların büyüyü bozma yetenekleri vardır. Sevgili kardeşlerim, büyü bozma işlemini ertelemeniz gerekir. Hemen büyüde sıklıkla görülen belirtileri söyleyelim. Bu belirtileri gördüğünüz anda hemen hocaya gidiniz.

 * Uykusuzluk dönemleriniz artmış ve sıkılgan bir yapıya bürünmüş iseniz. Depresyon ve diğer psikolojik sorunlar bu dönemlerde ortaya çıkar.

 * Bu dönemde kulaklarınız tıkalı hale gelir. Kimsenin dedikleri umurunuzda olmaz. Bunu anlamanız zordur ama düşünen bir insansanız, bulabilirsiniz. 

 * Kabuslar, nereden çıktığı bilinmeyen sinirlilik halleri tırnak büyüsünün en önemli belirtileridir. 

Tırnak büyüsü bozmak istiyorum diyorsanız kardeşlerim, elinizi çabuk tutmalı hemen medyuma gitmelisiniz.

Medyum Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Tırnak büyüsünü fark ettiniz. İster kendi üzerinizde ister başkasında olsun. Mutlaka bozmaya gitmelisiniz. Büyünün ne amacı olursa olsun, çok tehlikelidir.Ömür boyu sürerse, kişiyi derinden etkileyecektir. Buna göre hemen çözüm üretilmelidir. İlk çözüm yolu büyüyü bozmak için hocaya gitmektir. Gidilecek olan hoca şu özellikleri olmalıdır.

 * Dirayetli, korkmayan, dini bütün, maneviyatın ne olduğunu bilen ve resmi olarak çalışan kişi. İlmi yönleri gelişmemişse cinlerle, diğer yaratıklarla başa çıkamaz. 

 * Kendisini taşımayı bilen. Bilimden, felsefeden, varoluştan anlayan bir kişi olmalıdır. Metafizik ve kozmoloji alanlarında ilerlemiş şahıs olmalıdır.

 * Ben bunları nereden bileceğim, bilsem kendim yapardım diyorsanız, dürüstlüğüne bakmanızı tavsiye ederim. Hoş sohbet midir, bunda samimi midir, bunları anlamaya çalışın. 

 * Kendisiyle mutlaka irtibat kurun. Mümkünse yanında giderek iletişim kurun. İmkanınız yoksa, telefonla görüşüp derdinizi kendisine anlatın. 

Bunların tümünü kulağınızın bir yerinde mutlaka tutun. Büyüden önce ve sonra size lazım olacaklarından şüpheniz olmasın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ