7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Tuz Büyüsü ile Sevgiliyi Bağlama

  • Tuz Büyüsü ile Sevgiliyi Bağlama için yorumlar kapalı
Tuz Büyüsü ile Sevgiliyi Bağlama

Tuz Büyüsü ile Sevgiliyi Bağlama

 Tuz büyüsü ile sevgiliyi bağlama sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak amacıyla yapılan ritüeller ve uygulamalardan bazılarıdır. Bu büyünün en eski örnekleri yüzyıllar öncesine dayanan “koca bağlayan” ismiyle bilinen büyülerdir. Anadolu’da yerel ve kadim bilgilere sahip olan bilge kişiler koca bağlayan yöntemlerini bilir.

Tuz, içerdiği mineral yapılar, kristal özelliği sayesinde yüksek iletken yapısı ile oldukça değerli bir maddedir. Tuz büyüsü ile sevgiliyi bağlama için kullanılan tuz ise gerek okunan duaların hızlı bir şekilde iletkenlik özelliği ile hedefe ulaşması gerek kültürel bağlamdaki önemi nedeniyle çok etkili bir biçimde kullanılmaktadır.

Tuz Büyüsü Ne İçin Yapılır?

 Tuz büyüsü, şu anda mevcut devam eden ilişkiyi korumak amacıyla yapılır. Partnerin gönlü başkasına kaymasın, gözü dışarıda olmasın ve tamamen size bağlansın diye yapılmaktadır. Gözü sizden başkasını görmesin diye tuz büyüsü ile sevgiliyi bağlama yöntemleri kullanılır. Tuz büyüsü sevgililerde, nişanlılarda veya evli çiftlerde yapılabilir. Önemli olan iki kişinin severek birbiriyle ilişkiye başlamış olmasıdır Fakat daha sonradan bazı nedenlerden dolayı araya bir takım soğukluklar girebilir. Tüm bunların düzeltilmesi için Tuz büyüsü yapılır.

Tuz büyüsü nasıl yapılır; tuz büyüsü nasıl bozulur gibi sorular sıklıkla tarafımıza iletilmektedir. Buradan anlaşıldığı üzere günümüzde ilişkileri korumak, ilerletmek, geliştirmek eski dönemlere göre zorlaşmaktadır. Ancak sevindirici şey şudur ki kişiler ilişkilerine sahip çıkmak istemektedir. Çünkü bir gönül ilişkisine sahip olmak günümüzde oldukça kıymetlidir.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tuz büyüsünü herkes yapamaz. Yapsa bile tutmaz. Bir büyünün tutması için ağzı dualı biri tarafından yapılması gerekmektedir. Tuz büyüsünü ise bu işte uzmanlaşmış profesyonel bir medyum tarafından yapılırsa etkisi çok daha fazla ve faydalı olacaktır. Tuz büyüsü duası olarak bilinen özel ve kutsal dualar okunarak Tuz büyüsü yapılır.

Tuz büyüsü ile sevgiliyi bağlama birbirini seven iki kişinin arasında görünmez çelik gibi sağlam bir bağ oluşturmak amacıyla yapılır. Tuz büyüsünün sonunda İki kişinin aklında gönlünde sürekli birbirleri vardır. Tuz büyüsü belirtileri olarak büyü yapılan çift sanki ilk günkü ilk aylardaki sevinç coşku ve heyecanı dönmüş gibi hissederler. Mutluluk katsayılarında gözle görülür bir artış yaşanır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ