7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Unutmak İçin Büyü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir

  • Unutmak İçin Büyü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir için yorumlar kapalı
Unutmak İçin Büyü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir

Unutmak İçin Büyü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir

Yaşanan bazı kötü olaylar hayat boyu hatırlanır. Belirli zamanlarda unutulsa bile farklı dönemlerde yeniden akla gelir ve bu da büyük bir üzüntü yaratır. Özellikle aşk acısı, sevdiklerinin kaybı, kalp kırıcı sözler duymak ve daha birçok değişik konu ele almak mümkün. Özellikle eski aşkları ve sevdiği insanları unutmayı isteyen pek çok kişi adına unutma büyüsü en etkili çözüm olarak öne çıkıyor.

Unutmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Farklı amaçlar ve nedenlerden dolayı unutmak için büyü yapılabilmektedir. Kötü anıları silmek ve daha mutlu pozitif bir yaşam sürdürebilmek adına, insanlar unutmak istedikleri durumlar karşısında medyum hocalara başvurur. Özellikle yaşanan aşk acılarını unutabilmek için etkin çözüm yöntemidir. Bazı anıları unutmak isteyen kişiden alınacak belli başlı malzemeler ile beraber unutma büyüsü yapılır. Ruhsatlı ve deneyimli, işinin ehli, doğuştan yetenekli gerçek medyumlar bu süreci ele alır. Aşamalı olarak yapılan süreç içerisinde manevi enerji kullanılır, vefk yapılır, dualar, ayetler ve Esmaül Hüsna okuması gerçekleşir.

Unutmak İçin Büyü Etkileri Nelerdir?

Kısa süre içerisinde etkisini gösteren unutma büyüsü, kişinin hafızasından silmek istediği pek çok anıyı yok eder.

– Anılar yavaş yavaş hafızadan silinmeye başlar,

– Silinmiş olan anı ile ilgili hiçbir şey hatırlanmaz,

– Parça parça unutulduğu için bireyin psikolojisi yavaş yavaş daha mutlu hale döner,

 Unutmak İçin Büyü Yapım Aşaması Nasıl Gerçekleşir?

Gerekli olan malzemeler hafızası silinecek kişiden alındıktan sonra medyum hoca süreci aşamalı olarak ele alır. Bu doğrultuda unutmak için büyü yapım aşaması olarak öncelikle dualar, ayetler ve Esm-aül Hüsna okuması malzemeler üzerine gerçekleşir. Daha sonra işlem tamamlanmasının ardından da şahsi eşyalar ve malzemeler tamamen yakılır. Geriye kalan küller yavaş yavaş etrafa saçılır ve tamamen yok olur. Buna bağlı olarak büyünün etkisi altında kalan kişinin anısı da yavaş yavaş yok olmaya başlar.

Unutmak İçin Büyü Yapan Medyum Hocalar

İstenmeyen olayları ve kişileri unutabilmek için bu konuda özel büyüler farklı uygulamalar ışığı altında ele alınır. Özellikle büyünün etkili olabilmesi için manevi enerjiden ve başka varlıkların enerjisinden faydalanılır. Bu sebepten mutlaka büyünün kontrol edilmesi için doğuştan yetenekli ve gerçek medyumlar tarafından yardım alınmalıdır. Böylece Uzun bir dönem unutmak için büyü yapan hoca medyum hocalar sayesinde anı hatırlamaz ve daha mutlu bir yaşama yerken açılabilir. İşinin ehli olan ve bu konuda tecrübeli, İlim irfan sahibi medyum hocalar mutlaka süreci yönetmelidir.

Unutmak İçin Büyü Ne Kadar Süre Etkilidir?

Pek çok insan unutmak için büyü ne kadar süre etkilidir merak ediyor. Ne yazık ki bu büyü her ne kadar çok güçlü bir etkiye sahip olsa dahi, etkisi kısa sürer. Genelde en fazla birkaç ay boyunca kişi hafızasındaki anıları hatırlamaz. Ancak bu anılar yavaş yavaş yeniden ortaya çıkmaya başlar. O yüzden mutlaka birkaç ay geçtikten sonra yeniden gerçek bir medyum tarafından aynı büyüğünün tekrarlanması gerekir. Böylece tekrar hafızada anılar canlanmadan kötü durumlar hatırlanmaz ve pozitif duygular kaybedilmez.

Unutmak İçin Büyü Hangi Sebeplerden Yapılır?

Değişik sebeplerden dolayı unutmak için büyü ele alınabilmektedir.

– Kötü anıları hafızadan silmek için,

– Aşk acısını unutmak adına aşık olunan kişi ile anıları yok etmek için,

– Bazı kötü olayları unutmak,

– Sıfırdan yeni bir yaşama başlamak isteyenler,

Bu gibi birçok değişik nedenden dolayı büyü ele alınırken, unutmak için büyü hangi sebeplerden yapılır insanlar araştırma gerçekleştiriyor. Eğer bu konuda tereddüt ediyorsanız, aklınıza gelecek her anıyı unutmak için medyum hocalar tarafından yardım alabileceğiniz bilmeniz gerekiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ