7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Uzaktan Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

  • Uzaktan Aşk Büyüsü Yapılır Mı? için yorumlar kapalı
Uzaktan Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Aşk, iki insanın arasında yaşanabilecek en güzel duygulardan biridir. Kimi durumlarda bir taraf severken diğer kişi aşktan bihaberdir. Tek taraflı aşk acı vermeye başladığı zaman insan kendine ve çevresindekilere zarar verebilir. Eğer kaderde yazılmışsa, bunu hızlandırmak mümkündür. Uzaktan aşk büyüsü yapılır mı ile tek taraflı aşıklar sevgilerine karşılık bulabilirler.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü için büyü konusunda uzmanlaşan bir kişiye danışmanız önemlidir. Diğer büyülerde olduğu gibi aşk büyüsünde de yapılacak şeylere harfiyen uyulmalıdır. Örneğin; saat 14.20’de yapılması gereken bir eylemin 14.330’da yapılmaması gerekir. Büyüyü yapacak kişi bunu bilmeli ve büyü yaptırmak isteyen kişiyi bu yönde uyarmalıdır. İşini bilen bir hocaya danışarak büyü yaptırmak için sevdiğiniz kişinin bazı kişisel eşyaları gerekebilir.

Uzaktan Aşk Büyüsü

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, sevdiği kişinin kişisel eşyalarını kargo yoluyla gönderebilirler. Bazı aşk büyüsü çeşitleri için sadece fotoğraf yeterlidir. Fotoğrafın dijital olarak hocaya gönderilmesi mümkündür. Aşk büyüsü internet aracılığı ile veya telefonla yaptırılabilir. Bu sayede kişi, herhangi bir efor sarf etmeden büyü yaptırabilir.

Özellikle şehir dışında oturanlar veya çalışanlar için ideal bir seçenek olan uzaktan aşk büyüsü en az yüz yüze yaptırılan büyüler kadar etkilidir. En etkili aşk büyüsü kategorisinde olan aşk büyüsü için cinsiyet ayrımı yoktur.

Kadın erkek herkes aşk büyüsü yaptırarak sevdiğine kavuşabilir. Platonik aşk büyüsü yaptırmak isteyenler de bu büyülerden yararlanabilirler. Sevdiğinizin ona duyduğunuz aşktan haberi dahi olmayabilir. Ancak büyü yaptırdığınızda içinden gelen sizinle iletişime geçme isteğini durduramayacaksınız. 

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmanın birçok yolu vardır. Bunlardan ilki telefonla görüşme yöntemiyle olur. Hoca ile büyü yaptırmak isteyen kişi telefon aracılığı ile iletişime geçer. Hoca, büyü yapılacak kişi hakkında sorular sorar. Gerekli bilgileri aldıktan sonra bazı dualar okur. Bu dualar telefon başında da telefonu kapattıktan sonra da okunabilir.

Telefon kapanmadan önce büyü yaptıran kişi için yapması gerekenleri ayrıntısıyla söyler. Büyü yaptırmak isteyen kişi, yapılması gerekenlere harfiyen uymalıdır. Aksi takdirde büyü geçersiz olur. Aşk büyüsünün tutma ihtimali için karşıdaki kişiyle tanışıyor olmanız yeterlidir. Büyünün tutmama ihtimali sadece sevdiğiniz kişinin sizi tanımaması sonucu oluşur. Bu nedenle ünlülere yapılan aşk büyüleri etkisizdir.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

Uzaktan yapılan aşk büyüsü internet üzerinden de yapılabilir. Hoca ile büyüyü yaptırmak isteyen kişi görüntülü olarak görüşebilir veya web sitesi üzerinden yazışabilir. Bu yöntemde de tıpkı telefonla görüşme yönteminde olduğu gibi büyü yapan hoca büyü yaptırmak isteyen kişiye yapması gerekenleri ayrıntıları ile birlikte söyler. Bu sayede büyü yaptırmak isteyen kişi söylenenlere harfiyen uyar. Büyüsünün tutması büyünün düzgün bir şekilde yapılıp yapılmadığına bağlıdır. Eğer hocanın söylediğinin dışında ekstra bir şey yapılırsa veya eksik yapılırsa büyünün etkisi azalır veya hiç tutmayabilir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Yapma

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır, yapmak isteyenler gerçekten büyü yapmayı bilen kişilere danışmalıdır. Büyü yapacak kişinin uzaktan veya yüz yüze iletişime geçmesi önemli değildir. Büyünün tutması için önemli olan doğru duaların okunması ve söylenenlere harfiyen uyulmasıdır. Söylenenlere uyulmaması durumunda büyü etkisini göstermeyecektir.

Aşk büyüsünün tutması için sevdiğiniz kişiyle aynı şehirde oturmanız gerekmez. Sevdiğiniz kişi şehir dışında yaşıyorsa dahi büyü tutar. Büyünün tuttuğunu sizinle kurduğu iletişimin akışından anlayabilirsiniz. Konuşmalarında git gide daha fazla bir samimiyet ve sizinle iletişime geçme isteği olacaktır. Her zaman yaptığınız konuşmalardan daha uzun sürede konuşursunuz. Eğer hiç konuşmamışsanız yeni bir sohbete hazır olun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ