7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüleri

  • Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüleri için yorumlar kapalı
Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüleri

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüleri

 Uzaktan yapılan bağlama büyüleri genel olarak diğer büyülerle benzerlik göstermektedir. Uzaktan yapılan büyüler konusunda da akıllarda “bu büyüler nasıl belli olur?”, “uzaktan yapılan büyüler nasıl bozulur?”, “uzaktan yapılan büyüler için neler yapılır?” gibi sorular yer almaktadır. Tüm bu soruların cevapları kişilerin aklında oluşabilir.

Büyü yapıldığına dair en ufak bile olsa bir his varsa eğer durumun daha kötü hal almaması açısından medyuma danışılmalıdır. Uzaktan yapılan bağlama büyüleri her an yapılabilir. Ne zaman nerede ve nasıl yapılacağı belli değildir.

Uzaktan Yapılan Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Uzaktan yapılan büyülerin anlaşılması adına çok bir madde yoktur fakat büyünün anlaşılması ilk olarak kişinin kendisine bağlıdır. Yani kişi çevrede yapılan büyü çalışmasından şüphe edebilir. Eğer böyle bir his oluştuysa uzaktan bağlama büyüsü yapılma ihtimali oldukça fazladır. Böyle bir durum yaşanırsa zaman kaybetmeden medyumdan yardım alması tavsiye edilir.

Bir diğer anlama şekli ise kişinin yaşamında olumsuz şeylerin meydana gelmesidir. Birden yaşanılanlardan sonra olumsuz sonuçlar ortaya çıkıyorsa, kişi iç sıkıntılar çekiyorsa, daralma gibi hisler varsa yine uzaktan yapılan büyü olduğu akıllara gelebilir.

Uzaktan Yapılan Büyü Çeşitleri

Bu büyü türünde de yine diğerleri gibi çeşitler vardır. Yaptıracak ya da yapacak olan kişi önce hangi amaçla olacağına karar vermelidir. Şayet biri aklındaki kişiyi sevgilisinden eşinden ailesinden ayırmak istiyorsa uzaktan ayırma büyüsü yapacaktır. Uzaktan yapılan bağlama büyüleri en bilinenler ile altı adettir. Daha anlaşılır olması adına alt alta açıklayalım.

  • Uzaktan yapılmakta olan aşk ve bağlama büyüsüdür.
  • Ayırma- ayrılık büyüsü de ayrılmak isteyenler veya birini birinden ayırmak isteyenler içindir.
  • Kısmet bağlama büyüleri de genelde kötü niyetli olan insanlar tarafından yapılmaktadır.
  • İş bozma büyüleri de yine uzaktan yapılmaktadır. Örnek üzerinden açıklayacak olursak; bir iş adamı çok güzel yerlere gelmiştir ve işleri büyümüştür. Çevresinden bu durumu kıskanan biri vardır ve iş bozma büyüsüyle işini bozmak isteyebilir.
  • Bereket kaçırma büyüsü bereket kaçırmak isteyenler içindir.
  • Evlilik ile ilgili büyüler de adı üzerinde evlilikleri kapsayan büyülerdir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ