7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Vefk İle Aşk Büyüsü Yapılırmı?

  • Vefk İle Aşk Büyüsü Yapılırmı? için yorumlar kapalı
Vefk İle Aşk Büyüsü Yapılırmı?

Havas ilmine hakim İslam alimlerinin sure ve ayetler üzerinden, Arapça harflerini rakama çevirmesiyle yapılan hesaplamaya vefk denir. Amaca ve yönteme bağlı olarak farklı büyüler ile beraber kullanılan vefk, isteğin kalıcı olması konusunda oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. Bu yüzden günümüzde pek çok farklı büyü için kullanılır. Ancak aynı zamanda büyü olmadan da tek başına yapılabilmektedir. Uzman ve gerçek bir medyum tarafından ele alındığı zaman, kısa sürede ortaya çıkar ve kalıcılığı oldukça yüksektir. Bunlar arasında özellikle aşk vefki en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor.

Gerçek Aşk Vefkleri Nasıl Yapılır?

Aşk vefki kişiye özel hazırlanır. Daha önce denenmiş ve tecrübe edilmiş, etkili vefk sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize bir ömür boyu bağlayabilirsiniz. Size bir büyük bir istek ve aşkla sevgisini gösterebilmesi adına, dualı vefkler ile beraber kalıcı bir etki yaratmanız mümkün. Burada önemli olan büyük bir aşk ve sevgiyle, içten ve samimi şekilde yaptırmaktır. Aynı zamanda tecrübeli ve daha önce deneyimlemiş olan uzman bir medyum hocadan yardım alınması gerekir.

Önemli Dikkat; Vefk ile aşk büyüsü yapılır mı, değerli dostalarım bu tür bir işlem kesinlikle büyü olarak belirmez. Vefk ilmi rahmani bir işlemdir. Halis olan bir niyette Allah katında makbul ve kadir olan bir işlemdir ve etkisi kalıcı ömürlük olur. Çünkü bu işlem genelde ayrılan eşler arasında dirlik birlik ve aşkı muhabbet olsun diye yapılır. Sevgili olup ayrılan kişiler içinde niyet eğer evlilikse o vakit yapılır. Bunun içiniki tarafında adı, anne adı baba adı ve doğum yılları alınarak işlem yapılacaktır. Bu işlem de eğer evli değil iseniz evlilik yıldınız bağlanarak işlem yapılır. Evli iseniz de muhabbet ve utarit yıldızınız bağlanarak işlem yapılacaktır. Bu vefk ile bağlama işlemi bazı ayeti kerimlerin özel hesaplamalar ile tılsıma yani vefk e dönüşmesi ile olur. Kesinlikle büyü değildir ve etki kalıcı ömürlüktür.

Dikkat; Değerli kardeşlerim gönül ayrılığı yaşayan her kes arayarak durumunu istişare edebilir. Aradınız diye illa işlem yaptırmayın. Ama ehli olan bir kişiden manevi destek almak sizleri hem şerden uzak tutar hem de izlemeniz gereken yolu doğru seçmenize vesile eder. Rabbimin merhameti hikmeti kudreti üzerinize olsun. Selametle kalın.

Vefk ile Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Vefk genel itibariyle farklı büyüler eşliğinde kullanılır ve etkisi çok büyüktür. Değişik yöntemlerle ele alınan vefk aynı zamanda başka varlıklardan yardım alınarak tamamlanır. Böylece büyü ile vefk tamamlayıcı bir bütünlük oluşturur ve kalıcıdır. Ancak tek başına da ele alınan bu yöntem için, pek çok insan vefk ile aşk büyüsü yapılır mı merak etmektedir. Buna evet cevabını vermek mümkün. Esma-ül Hüsna, ayet ve sureler üzerinden Arap harflerinin rakamı çevrilmesi ile yapılan vefk, nitekim tek başına çok güçlü bir etki yaratır.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

Büyülerde olduğu gibi aşk vefkinin de birçok değişik çeşidi bulunur. Önemli olan amaca ve isteğe bağlı olarak değişik yöntemler üzerinden işlem yapmaktır. Ruhani yönden tamamen samimi ve içten ele alınacak bir dilek, gönülden aşk ve sevgili istendiği zaman vefk etkisini kısa süre içerisinde gösterir. Pek çok kişi sevdiği insanın kendisini görmesi ve ona bağlanması adına aşk vefki nasıl yapılır merak eder. Ancak çok güçlü bir tesiri bulunduğundan bireysel olarak ele alınması yanlıştır. Doğru yapılmadığı takdirde ters yönde bir durum oluşturabilir. Gerçek ve bu konuda deneyim sahibi bir medyum hoca ile beraber yaptırabilirsiniz.

Vefk yapılacak olan kişi veya kişilerin öncelik olarak yıldızının belirlenmesi gerekir. Yıldız konusunda doğru zaman diliminin belirlenmesi ve bu zaman dilimine bağlı olarak, aşk vefki hazırlanması büyük öneme sahiptir. Nitekim her vefk belirlemiş farklı bir gün ve saat dilimine uygun şekilde hazırlanır. Ecbet hesabı yapılarak yıldız grubu ve vefk gün ile saati belirlemek suretiyle vefk yöntemi ele alınır. Mutlaka tüm bu unsurlar usulüne uygun şekilde yapılmalıdır. Böylece vefkin gerçekten etki sağlaması ve kalıcı şekilde, hayat boyu mutlu mesut bir yaşam sürme şansı elde edilebilir.

Aşk Vefki İçin Dualar

Yapılan bütün farklı vefk çeşitleri gibi aynı şekilde aşk vefki için de özel dualar ele alınmalıdır. Manevi bir enerji oluşturmak ve etkisini daha güçlü hale getirebilmek adına, vefk konusunda doğru duaların okunması gerekir. Nitekim burada dua şifreli bir kilit anlamı taşır. Yönteme bağlı olarak kaç tane dua ne kadar okunursa, kalıcılığı ve etkisi bir o kadar güçlü hale gelir. Tabii burada denge çok önemlidir. Ne çok fazla ne de çok az okumak suretiyle özel dualar vefk adına ele alınmalıdır.

Aşk vefki adına Esmaül Hüsna’dan Allah (cc)’ün 99 isminden biri olarak bilinen Ya Cami Virdinin vefki oldukça etkilidir. Özellik bu isim eski dönemlerdeki İslam alimlerinin pek çok eserinde geçmiştir. O yüzden vefk ele alınırken pek çok insan, aşk vefki için dualar nelerdir merak etmekte ve araştırma yapmaktadır. Fakat yardım alınacak gerçek bir medyum hoca tüm bu özel duaları zaten bilir ve en doğru şekilde okur. Bu sebepten yapılması gereken belli bir deneyime sahip olan havas ilimlerine hâkim kişilerden yardım almaktır.

Aşk Vefki Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Yeniden bir araya gelmek ya da aşık olunan kişiyi bağlama kadına vefk yapılır. Tek başına dahi büyü olmadan çok güçlü bir tesire sahip olması, farklı ayet ve sureler ile havas ilminin gücünden gelir. Aynı zamanda özel dualar, kişisel eşyalar ve objeler ile beraber gizemli tılsımlar ele alınır. Böylece etkisi çok daha güçlü hale gelen aşk vefki, aynı zamanda ömür boyu kalıcı etki yaratır. Sevdiği kişiyle bir araya gelmek isteyen birçok insan, aşk vefki yapılan kişi ne hisseder merak eder. Bu durum her ne kadar kişinin iradesine ve amaca bağlı olarak değişkenlik gösterse dahi, bazı ortak fiziki ve ruhani belirtiler görünür.

* Tamamen doğal gelişmiş gibi kişi vefki yaptıran bireye büyük bir aşk beslemeye başlar,

* Oluşan aşk bütünüyle normal bir süreçle oluşur; böylece kişinin çevresindeki insanlar ve ailesi vefk etkisinin farkına varmaz.

* Vefk etkisini göstermeye başladığında günün büyük çoğunluğunda sizi düşünür,

* Gece rüyasında sizi görür ve yatmadan önce sadece sizi düşünür,

* Sürekli sizi arama içgüdüsü içerisinde olur ve sizinle bir araya gelmek ister,

* Tüm bu etkilerin yanı sıra iradesi üzerinden düşünceleri değişen kişi, bunu fark etmez,

Bu gibi belli belirtilerle beraber aşk vefki yapılan kişi ne hisseder sorusunun cevabını vermek mümkün. Aşk vefki tamamlandıktan sonra birlikteliğin mutlu bir evlilik müessesesi ile sonlandırılması tavsiye edilir. Sevgi bağlarını kuvvetlendirmek ve duygusal bağı daha güçlü hale getirebilmek için, evlilik büyük bir öneme sahiptir. Böylece vefk de güçlenir ve kısa sürede ömür boyu etkisini sürdürecek bir güç yakalar.

Vefk ile Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Vefk çok güçlü bir etkiye sahip havas ilimleri arasında yer alan bir yöntemdir. Ayet ve surelerin Arap harfleri üzerinden rakama çevrilerek hesaplanması ile yapılır. Tabii doğru şekilde etkisini gösterebilmesi için mutlaka gerçek medyum hocanın süreci tamamlaması gerekir. Doğuştan yeteneği bulunan ve her iki taraf ile bağlantı kurabilen medyumlar, vefki doğru biçimde yaparak etkisini hayat boyu kılar. Küçüklükten itibaren eğitim almış ve bu konuda eski dillere hakim deneyimli vefk ile aşk büyüsü yapan medyum hocalar, amaca uygun şekilde işlem gerçekleştirir.

Aşk Vefki Yaptıranlar

Mutlu bir yaşam sürdürmek ve sizi görmeyen kişinin gözlerini açabilmek için, vefk en etkili yöntemler arasında yer alır. Ancak vefkin gerçekten etki yapabilmesi için sadece durum medyum hocaya kalmaz. Aynı zamanda aşk vefki yaptıranlar mutlaka bunu gönülden ve büyük sevgiyle dilemelidir.

Büyü tamamlandıktan ve etkisini göstermeye başladıktan sonra ise, farklı ve özel dualar okunarak etkisinin arttırılması gerekir. Başka varlıkları kontrol eden medyum hocalar ile yapılan vefk, özel dualar sayesinde bozulması oldukça zor bir hale gelir. Bağlayıcılığı çok etkili olan vefk için, mutlaka deneyime sahip tecrübeli bir medyum hocaya danışmak gerekir.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Dikkat Bu çalışma için arayarak yardım alabilirsiniz. Durumunuzu anlatırsınız sizlere en iyi şekilde uygun olan işlemi yaparım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ