7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü nasıl yapılır? Sorusu özellikle platonik aşıkların sık sık sorduğu bir sorudur. Büyü ve medyum kavramlarına aşina olan hemen hemen herkes aşk büyüleri hakkında bilgi sahibidir. Bu nedenle yaprak büyüsü de kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Eğer siz de bu büyü hakkında önemli ayrıntıları merak ediyorsanız, bu yazı tam size göre. Okumakta olduğunuz yazımızın içinde, büyü hakkında en çok sorulan soruların cevaplarını bulacaksınız.

Yaprak Büyüsü Nedir?

Yaprak büyüsü nedir? İnsanlar tarih öncesi zamanlardan beri en sık aşk büyülerine başvurmuştur. Çünkü kişiler, aşk kavramını yeme içme ihtiyaçları gibi zaruri kabul ederler. Bu nedenle her çağda insanlar aşkı bulmak için çeşitli yollara başvururlar.

Bazı kişiler bu hayatta oldukça şanslıdır. Hayatlarının aşkını, ekstra bir çabaya girmeden ve hiç uğraş vermeden bulabilirler. Kimileri içinse bu iş o kadar kolay değildir. Aradıkları aşkı, huzuru ve mutluluğu bulabilmek için çeşitli arayışlara girmeleri gerekir. Bazen her türlü yol denense bile bu kişiler istediklerini alamazlar. İşte tam bu çaresizlik anlarında, büyü insanların yardımına koşar. Yapılan büyü sayesinde kişiler aradıkları aşkı bulur ve ömür boyu mutluluğun keyfini çıkarırlar.

Kişiler birçok çeşidi bulunan aşk büyülerinden herhangi birini seçebilir. Yaprak büyüsü hızlı ve yüksek etkisi nedeniyle bu çeşitler arasından sık sık tercih edilir. Yapıldıktan sonra kişileri mutluluğa ulaştırması kesin olan bu büyünün kendi içerisinde de çeşitleri bulunur. Yaprak türüne göre çeşitlilik gösteren büyünün en sık tercih edileni kuru yaprakla yapılan aşk büyüsüdür.

Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü nasıl yapılır? Bu yüksek etkili aşk büyüsünün yapımı, işlem sırasında kullanılan yaprak türüne göre farklılık gösterebilir. Büyüye başlamadan önce anlaşma sağladığınız medyum sizin için en doğru olan çeşidi seçecektir.

Büyü yapılmaya karar verildikten sonra birtakım bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler büyü yapılması planlanan kişinin adı, soyadı, ailesinin isimler, inançları, memleketi, boyu, kilosu vb. kişisel bilgileridir. Büyü tam 13 günlük bir süre zarfında tamamlanacaktır. Her gün için daha önceden tılsımlarla okunmuş bir yaprak gerekir. Bu yapraklar 13 kadar sıralandığında tek sayıya denk gelen günlerde bir bütünken çift sayılı günlerde iki eşit parçaya bölünmesi gerekir. Bu işlem büyü için oldukça önemlidir ve göz ardı edilmemelidir.

Büyü sırasında ortaya çıkacak tüm enerji yapraklar üzerinden aktarılacaktır. Bu nedenle yapraklara çok dikkatli dokunmak gerekir. Herhangi bir yırtılma ya da buruşma büyüyü kötü etkileyebilir. Ayrıca enerjinin yönlendirilmesi de oldukça meşakkatli bir durumdur. Büyü alanında uzmanlaşmış bir medyum olmayan kişiler, bu enerjiyi kontrol edemeyecektir. Bu nedenle büyüyü kesinlikle kişiler kendi başlarına denememelidirler. Mutlaka bir uzmana danışıp, büyünün doğru yapılmasını sağlamalıdırlar. Büyü doğru yapıldığı takdirde kısa zamanda etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Yaprak Büyüsü Etkili midir?

Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü nasıl yapılır? Soruları cevaplandıktan sonra en merak edilen şey bu büyünün etkili olup olmayacağıdır.  Yapılan bu büyü oldukça güçlü bir tesire sahiptir. Yapım işlemi sırasında ortaya çıkan enerji büyünün uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

Sadece iyi niyetler ile yapılan bu büyü sonucunda da yalnızca güzellikler getirir. Herhangi olumsuz bir yanı bulunmaz. Yapan ya da yaptıran kişi için tehlikesi olmayan bu büyü, gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Kişilerin aradıkları aşkı bulmalarında aracı olan büyü muhakkak bir medyum tarafından yapılmalıdır. Ancak bu sayede kişiler almak istedikleri faydayı görebileceklerdir. Medyum olmayan kişiler tarafından yapıldığı takdirde yaprak büyüsü tutmayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ