7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

  • Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur? Merak edenler için bu büyülerin nasıl bozulduğunu açıklayalım. Yedirilerek yapılan büyüler, çok çabuk tesir etmektedir. Çünkü direkt olarak kişi ile temas eden materyaller aracılığı ile uygulanmaktadır. Çok eski zamanlarda uygulandığı gibi günümüzde de hala çok tercih edilen uygulamalar arasındadır. Yedirilerek yapılan aşk büyüleri genellikle çok etkilidir ve kalıcı olmaktadır. Bu yüzden de insanların aklına yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur sorusunu getirmektedir.

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur? Çeşitleri Nelerdir?

Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur? Çeşitleri nelerdir? Bunları sizler de merak ediyor musunuz? Öyleyse yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Yedirilerek yapılan büyüler genellikle aşk ve bağlama büyülerinde tercih edilmektedir. Bu uygulamaların çok güçlü etkiler göstermesi sonucunda da insanların bu uygulamalara ilgi göstermesi talebi artmıştır. Aşk ve bağlama büyüleri çok farklı şekillerde yapılmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları kişiye çeşitli gıdalar yedirilerek yapılabileceği gibi, bazen de hiçbir madde ile temas etmeden insanlar üzerinde etkilerini göstermektedir. Bunlar her iki amaç ile yapılabilmektedir. Ya kişinin iyiliği için ya da kötülüğü için uygulanabilmektedir. Ak büyü ya da kara büyü olarak yapılabilir. Ancak kara büyüler sadece bilgili kişiler tarafından fark edilir. Her insan kara büyünün varlığını fark edemez. Bu durumu anlamak için insanlarda tecrübe ve bilgi olması gerekir.

Aşk ve bağlama büyülerinde yapılan işlemler herhangi bir yiyeceğe uygulanabilmektedir. Yedirilerek yapılan işlemler ya da uzaktan uygulanan ritüeller genellikle şekerli gıdalara ya da bitkilere uygulanmaktadır. Bunun sebebi ise, bu yiyecekler saf bir enerjiye sahiptir ve medyum hocalar tarafından gönderilen enerjilerden daha fazla etkilenmektedir. Yukarıda aşk ve bağlama büyüleri için yedirilerek yapılan büyülerden bahsettik. Ancak bu tür büyüler, sadece aşk ve bağlama büyüleri için değil aynı zamanda evlilik, kısmet açma ya da kısmet kapama, kişinin sağlığını kaybetmesi için de uygulanabilmektedir. Yedirilerek yapılan büyüler doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulandığı zaman çok güçlü etkiler gösterebilmektedir.

Yedirilerek Uygulanan Büyüleri Bozmak

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yukarıda sizlere yedirilerek uygulanan büyülere örnekler verdikten sonra, şimdi de yedirilerek uygulanan büyüleri bozmak için ne yapmak gerekir ondan bahsedelim.

İnsanlara yiyecekler vasıtasıyla yedirilerek uygulanan büyüleri bozmak tabii ki mümkündür. Bunun için eğer biri büyü olduğundan şüpheleniyorsa kesinlikle bir uzman medyum hoca ile iletişime geçmelidir.  Ardından büyünün varlığı ve türü tespit edilerek ona göre işlem uygulanır. Büyü bozma işlemleri kesinlikle uzman medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Bu konularda tecrübesi olmayan kişilerin bu tür uygulamalara girişmesi uygun değildir. Çünkü beklenmedik ve istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalınabilir. Ve bu beklenmedik sonuçlardan kurtulmak zaman alabilir ve insanlarda hayal kırıklığı oluşturabilir.

Büyüleri bozma işleminin yapılması için bazı malzemelere ihtiyaç vardır.  Bu malzemeler temin edildikten sonra bozma işlemine başlanabilir. Büyüyü bozma süresi medyum hocanın bazen bir gününü alırken, bu işlemler bazen de haftalarca sürebilir. Büyü yapılan kişinin hangi büyünün tesiri altında olduğunun doğru olarak tespit edilmesi zaman açısından çok önemlidir. Yedirilerek yapılan büyüleri bozma işleminin ardından o kişinin evindeki eşyaları sirkeli su ile temizlenmeli, aynı zamanda ada çayı ve defne yaprağı gibi bitkiler yakılarak da ortamda gezdirilmesi oldukça etkili bir yöntemidir. Ancak büyü bozdurma işlemini yaptıran kişilerin bekleme sürecinde büyünün bozulacağına inanmaları gerekir. Çünkü umutsuzluğa kapılmak işlemin enerjisini düşürecektir ve kişilerin olumsuz sonuçlar almasına sebep olabilir. Bu yüzden de her zaman olumlu düşünmek gerekir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ